Objawy tachykardii

Mikroglroczolak (guz przysadki mózgowej)

Mikroglroczolak (guz przysadki mózgowej)

.. ...nadczynność tarczycy z objawami ze strony układu sercowo - naczyniowego ( tachykardia i zaburzenia rytmu, nadciśnienie tętnicze itp ). Ponieważ średnica mikrogruczolaków może być znacznie mniejsze niż 1 cm ( poniżej 3 mm są niewykrywalne w badaniach obrazowych np. MR - rezonans..

Szmery w sercu

.. ...dorosłych szmer jest objawem patologicznym. Rozróżniamy szmery czynnościowe i organiczne. Szmery czynnościowe nie są związane z wadami budowy mięśnia sercowego, ale z zaburzeniami ogólnoustrojowymi. Typowym przykładem jest szmer nad sercem chorego z wysoką temperaturą i tachykardią...

Zespół tachy-brady (tachykardia-bradykardia)

.. ...niektórych leków nasercowych. Objawy zespołu tachy - brady to zwykle napadowe utraty przytomności. W lżejszych postaciach: zawroty głowy, uczucie nierównego bicia serca, zmniejszenie tolerancji wysiłku. Jeśli nie jest możliwe wyeliminowanie przyczyny dysfunkcji węzła zatokowego ( np...

Kardiomiopatia tachyarytmiczna (tachykardiomiopatia)

.. ...frakcji wyrzutowej serca i objawy niewydolności lewokomorowej. Jest to jednak stan do pewnego stopnia odwracalny. Po przerwaniu migotania przedsionków zabiegiem kardiowersji i skutecznym utrzymywaniu prawidłowego rytmu serca ( rytm zatokowy ), wymiary komór ulegają normalizacji, frakcja..

Objawy wegetatywne zaburzeń lękowych

.. ...napadów paniki, towarzyszą objawy z różnych układów narządowych ludzkiego ciała. Są to tak zwane objawy wegetatywne zaburzeń lękowych. Często występuje uczucie kołatania serca ( tachykardia ), wzmożone pocenie się, drżenia, wrażenie braku powietrza ( subiektywne doznanie duszności ),..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 33

.. ...DORKI . jamam tez takie objawy jak ty opisujesz.ale moj kardiolog uswiadomil mi .ze skoro przyjmuje leki i nadal powtarzaja sie czestoskurcze i tachykardia to oswiadczyl mi ze najlepszym wyjsciem bedzie ablacja. Moze porozmawiaj ze swoim kardiologiem i spytaj co sadzi o ablacji w twoim..

Echo serca - Str. 41

.. ...potrafię nazwać bo moje objawy pasują do wielu przypadków.Opisze je pózniej a prosiłbym o rozszyfrowanie wyniku ECHA.Z Góry dziekuję LK - 4,6 PK - 2.5 LP - 3,2 Ao - 2,8[opuszka] PMK1,1 TSLK1,1 Podejrzenie skrócenia nici ścięgnistej tylnego płatka bez fali zwrotnej. Napisano mi w opisie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 984

.. ...widzieć prawie wszystkie objawy? Ja mam . Tylko główka zaboli i już mnie nerwy bolą bo wydaje mi się że mam guza mózgu, albo ze mam raka itd No i na szczęście nie jestem chora, ale nie umiem przestac o tym myśleć. Strasznie się boję ze mam serce chore, w sumie mam tachykardię oddechową,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1029

.. ...śmierci! Jej fizyczne objawy nie mają żadnej wadliwej przyczyny. Cała akcja nerwicy rozgrywa się w naszej głowie . Ale jak w poście wyżej : Wielu nie potrafiło w tym napięciu żyć, przez co sobie odebrali życie . Jedyne moze być złe to, ze wiele osób mających nerwicę mają tachykardię ,..

Tachykardia i metacord 50

.. ...normie ), stwierdził,że objawy,które mnie od paru tygodni męczą:zawroty głowy,duszności,kołatanie serca,osłabienie to TACHYKARDIA. Przepisał mi metacord 50 i kazał brać po pół tabletki rano,żeby wyrównać bicie serca. Zaskoczyło mnie tylko jedno:lekarka nie radziła mi powtórzyć EKG,tylko..

WPW - jakie objawy?

.. Jakie sa fizyczne objawy WPW zespolu?mam na mysli typowo fizyczne symptomy - czy tachykardia ( i jaka ), pocenie sie itd? Każdy ma inne objawy WPW. Części objawów pewnie nawet nie łączę z występowaniem tego zespołu. W moim przypadku podczas ataku to: szarpanie serca ( jakby sobie chciało zrobić więcej..

Tachycardia

.. ...też,że jak tętno obniży się to słabość też zniknie,czy macie podobne objawy? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz. Nic groznego. tachykardia zatokowa. leki dzialaja po ok. 2 tygodniach. Nie zagraza to zyciu..

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy? - Str. 2

.. ...waszym zdaniem to rowniez objawy nerwicy? Ja miałam wszystkie opisane przez was dolegliwości : bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, nudności, tachykardia, dodatkowe skurcze itp. Lekarz po zrobieniu ekg i usg serca stwierdził nerwice, ale powiedział żebym zrobiła jeszcze Holtera..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...na kacu i zazwyczaj objawia się tachykardią, megadusznościami, zimnym potem, mrowieniem twarzy i kończyn oraz oczywiście paniką że wykorkuję:/ Ostatnio miałem to wczoraj. Jak zwykle po baletach z alkoholem miałem zawalone zatoki, z czego bierze się ból głowy i uczucie * gumowej kulki w..

Nerwicowcy a co z alkoholem?

.. ...czujecie lub jakie macie objawy, z gory dziekuje i pozdrawiam Alkohol wpływa na mnie relaksujaco. Chociaż nie każdy. Zwykle zbawienny wpływ ma piwo - z winem gorzej a juz coś mocniejszego to mnie raczej rozstraja. Po wódce np zawsze mam lekką tachykardię i ogólnie rozwalony nastrój...

Dziwne ataki serca

.. ...tam było że mam liczne objawy tachykardii zatokowej i nadmiernie wysycony płatek czy jakoś tak )Lekarze stwierdzili że to może być kwestia psychiczna - co od razu wykluczam.Musze dodać że nie pale papierosów,od czasu do czasu wypije.Od stycznia tego roku objawy powóciły,na początku tak..

Tachykardia i wzmożone napięcie, zaburzenia przewodnictwa

.. ...leki nadal odczuwamjej objawy czesc mam 17 lat i od dwoch lat lecze sie na tachykardie zatokowa ale nadal nie wiedza od czego to jest. wiola Wiatam Was Kochani mam na imie Maja ja podobnie jak i Wy lecze sie na Tachykardie napadowa moj sukces w biciu serca to 168 uderzen na min: ) mialam..

Dodatkowe skurcze - Str. 202

.. ...ja już mam te dziwne objawy od prawie dwoch lat, bylem u lekarza, stwierdzal ze mam nadczynnosc tarczycy ale badania to wykluczyły, na ekg wyszła tachykardia zatokowa, mozliwe powiekszenie lewej komory do tego oddychało mi sie bardzo ciezko, pani doktor stwierdzila ze to na tle nerwowym..

Czego objawem jest tachykardia?

.. czego objawem może być tachykardia? Mam 25 lat i od jakiegoś czasu HR na poziomie 90 - 110, jednocześnie pojawiło się drżenie rąk i wewnetrzny niepokój. Robiłam babdanie na tarczyce i jest ok( hormony ), ekg tez jest dobre i badania ogólne krwi też w normie. Czy to może być nerwica? czesc to na 100% nerwica..

Co oznacza tętno 90-95?

.. ...nie zwrocil na moje tetno szczegolnej uwagi. Ja też nie wiem, czy stałe tętno 90 jest normalne... Czy ktoś powie? jesi tetno jest powyzej 100 uderzen na minute... to moga to byc objawy tachykardi. pozdro..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 90

.. ...Was opisywali swoje objawy, próbująć usystematyzować tę nieobliczalną chorobę. Ja też to zrobię, bo z oswojonym wrogiem łatwiej skutecznie i świadomie walczyć. Mam tachykardię na poziomie 100 - 120, różne ataki serca: przyspieszanie, zwalnianie, zatrzymywanie, potykanie, nierówny rytm,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 111

.. ...mimo ,ze mam nieznosne objawy refluksu to nie mam zadnej nadzerki, zupelnie NIC, nawet helikobakterii.CZYSTO!!!Czyli tu mam objawy czysto nerwicowe.Zrobiono mi USG narzadow i tu tez pieknie, zadnych zlogow - NIC!!!.ALe nie jeste tak rozowo, o NIE!!!.Zrobiono mi echo serca i badanie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 171

.. ..... od prawie roku mam objawy ze strony serca: duszności ucisk w klatce, kołatania tachykardię zatokową do 139/min, oraz dodatkowe skurcze. Ponieważ podejrzewano u mnie przejściowe niedotlenienie mózgu a wykryto w sercu przetrwały otwór owalny - zamknieto go prawie pół roku temu. W echo..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 289

.. ...dalej miałem takie same objawy + senność. Po miesiącu znowu poszedłem do mojego lekarza, która dał mi skierowanie do szpitala. A w szpitalu okazało się, że mam tachykardię , 120 / min ciśnienie 150/100 ( przed ok 1,5 miesiącem było 100/60 ). W badaniach krwi wyszedł magnez na dolnej..

Wynik Holtera i tendencja do tachykardii

.. ...tej choroby, a Twoje objawy raczej o tym nie świadczą. Więc weź się w garść. : - ) Alicja jestem ci wdzięczna, że odpisałaś. Dobrze jest jak ktoś coś doradzi, wiem mnóstwo jest osób, które mają te wstrętne częstoskurcze i z tym żyją. Wiele poddaje się ablacji choć to niebezpieczne (..

Stopnie niedomykalności zastawek

.. ...moze dawac az takie objawy?a napady mam nawet jak jestem spokojna...nikt mi z lekarzy tego nie potrafi wytlumaczyc... stwierdzono umnie sladowa niedomykalnosc zastawiki mitralnej i powiekszony lewa komore o 43mm a do tego mam czynnosciowe zaburzenia krazenia z tendecja do tachykardi i..

Jak opanować tachykardię?

.. ...więc na zaostrzenie objawów, szukaj pomocy. jednak to jest poważna sprawa? powiem coś wiecej na ten temat. Otóz nigdy nie mialem problemow ze zdrowie az tu nagle przyszedl listopad 2006. Szedlem do szkoly, 1 lekcja na samej gorze dodam ze budynek mojej szkoly jest cholernie wysoki...

Różne wyniki pomiarów tętna

.. ...( typowo tężyczkowe objawy ale bez spadku wapnia... ) w czerwcu i lipcu br oraz ogólnie ciągłym złym samopoczuciem od czerwca aż do dzisiaj, przebadałam się w szpitalu gdzie stwierdzono u mnie tachykardie zatokową z zaburzeniami repolaryzacji ( 11 razy w ciagu doby od 138 do 48 )...

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 3

.. ...chodziłam a miałam te same objawy. powiedziałam to DK. biedak się wystarszył że juz mam zaburzenia rytmu itp ale ja jemu tłumaczylam że nie czuję zab. rytmu tylko spadek ciśnienia. dał mi skier na próbę wysiłkową z pomiarem ciś co minutę. i tam wyszło - spadek ciśnienia bez zab. rytmu...

Nerwica sercowo naczyniowa i tachykardia zatokowa

.. ...nawet problem czy stres objawia się u mnie przyspieszonym biciem serca, bólem w klatce piersiowej oraz dziwnymi tak jakby * przytkaniami * trwającymi zaledwie ułamek sekundy podczas których serce boli a ja nie mogę złapać oddechu lub czuje sie jakbym tracił przytomność=S Postanowiłem..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 2

.. ...* Przeczytałam wasze objawy i rzeczywiście są one na tle nerwowym,sama miałam kiedyś takie akcje.Od czasu gdy pierwszy raz złapał mnie nagły atak tachykardii ,później sama wywoływałam je na zasadzie psychosomatycznej.Aczkolwiek szukałam dalej,bo wszystkie badania serca miałam w..

Zadziwiająco rozbieżne wyniki badań serca

.. ...metodą Cardiocar( autokar objazdowy ). Ludzie wykonujący to badanie orzekli, że mam tak niedotlenione serce, iż zawał jest kwestią niedługiego czasu. Właściwie już powinienem nie żyć.Tymczasem w klinice kardiologii zapewniono mnie, że nie mam żadnych cech niedokrwienia. Cierpię * jedynie..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116 - Str. 2

.. ...tachykardią zatokową 185. Objawy to: drżenie rąk, a własciwie całego ciała, drętwienie języka , ogólna słabość. Miałam robione echo, które wykazało niewielki przerost lewej komory: LK 59, frakcja wyrzutowa EF: 55. Test wysiłkowy: próba ujemna przerwana przy wartości ciśnienia 210/110 i..

Kłucie w okolicach klatki piersiowej i 15-latki

.. ...dwudzielnej. moimi pierwszymi objawami jakie miałam gdy sama zgłosiłam sie do lekarza były:bole w okolicy serca, szybkie bicie tętna powyżej 100 co jest już tachykardia, zawroty głowy i duszność po wysiłku i wchodzeniu po schodach. jeśli zauważyłeś u swojej dziewczyny także takie objawy..

Złe EKG - proszę o poradę

.. ...osoby,które miały podobne objawy tzn: - opis EKG:ujemne załamanie T w V2 - V3 - ucisk lewej ręki w okolicach barku,drętwienia lewej dłoni,wewnętrzny niepokój,bóle zamostkowe. Dodatkowe badanie: - Holter EKG z natępującym opisem: 107091QRS * ÓW,14 pojedyńczych nadkomorowych pobudzeń..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 620

.. ...mówiąc nie mam takich objawów jak Ty.U mnie przebiega to inaczej.Serducho bije normalnie a naraz mocne uderzenie albo takie nagłe chwilowe kołatanie.Nie czuję żeby biło mi w różnych częściach ciała aczkolwiek kiedyś na którymś z forum wypowiadali się ludzie,że mają podobnie do Ciebie...

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 2

.. ...możliwe na temat tych objawów i nic.Obecnie biorę na zwolnienie pracy serca( jest to związane z tachykardią ) ale nie ma żadnej poprawy jak na razie. Tracę siły aby dalej walczyć chyba po prostu położę się do szpitala i niech szukają. Przyznam, że jestem po resekcji rakowiaka ponad 4..

Wada zastawki aortalnej i tachykardia zatokowa

.. ...Witam Ja cierpię na objawową nieadekwatną tachykardię zatokową i do tej pory 4 lekarzy powiedziało mi, że jestem za młoda aby mieć coś poważnego z sercem i nie robią żadnych badań prócz holtera. Biorę leki bo troszkę obniżają puls ale i tak jestem nie do życia. Bez leków puls średni to..

Dziwne kołatanie serca

.. ...na forum ma podobne objawy, bądź wie co to może być? Czesc ja z podobnymi objawami meczylam sie 4 lata. Wkurzajace jest to,ze mlode osoby sa splawiane przez lekarzy!!! Po ostatnim ataku,ktory byl duzo gorszy niz inne( bo doszla jeszcze niewydolnosc oddechowa ). łekarz w koncu wykonal..

3,2 potasu we krwi

.. ...mieć szereg róznych objawów - min kołatania i tachykardię drętwienia mrowienia bóle i złe samopoczucie. Kalipoz powinien być uzupełniany przez dłuzszy czas sukcesywnie pod kontrolą ( badania krwi raz w tygodniu ) min 6 tyg. Będziesz się czuła lepiej kiedy potas wzrośnie powyzej 4 do 4,5..

Puka kostucha? napady częstoskurczy - Str. 5

.. ...) To co opisujesz to objawy nerwicy idz koniecznie do psychiatry bo sie wykończysz.Ja miałam to samo lęk przed następnym atakiem mnie paraliżował az chciało mi sie wymiotować po pramolanie jest o wiele lepiej nie czuje juz lęków typu ze dzisie]aj juz chyba umrę.Wbadaniu holtera wyszło mi..

Bardzo silne i bardzo szybkie bicie serca

.. ...może to być jeden z objawów nerwicy lękowej ( zalecana konsultacja u psychologa ) 3. Norma dla tętna spoczynkowego: 60 - 80 ( osoby wysportowane mają często tętno poniżej 60 ); oprócz nerwicy, może to być * genetyczna * skłonność do tachykardii albo np. skutki siedzącego trybu życia..

Leczenie nadciśnienia skutki uboczne

.. ...kiedys mialam takie objawy? minia to zależy o co pytasz z tymi nerwami : ) ja szukam sposobu pozbycia się moich kłopotów już ponad 10 lat i bez efektu :( nikt do końca nie wie co mi jest tyle że wiadomo że mam nadciśnienie, nieadekwatną tachykardię zatokową oporną na leczenie..

Częstoskurcz komorowy - kto choruje?

.. ...mam34 lata mam te same objawy co gabi zle sie czuje mam arytmie wynalezli u mnie tachykardie mialam nawet 160 udezen serca na minute bylam u kardiologa porobila mi badania przepisala mi betalox 5o zle sie czuje i psychicznie i fizycznie bo do tego odczuwam dodatkowe skurcze zle sie z tym..

Wydłużony odstęp PQ

.. ...Szczerze powiem, ze te objawy sa dosc dziwne bo... wzajemnie sie wykluczaja. Wydłużony odstep PQ swiadczy o bloku AV I stopnia co jest niegrozne ze wzgledu na asymptomatyczny charakter i to, ze nie ulega on progresji do stopnia wyzszego. Zastanawiajaca jest jednak tachykardia. Generalnie..

Do XY i nie tylko :) widze, ze sie niezle znasz na tej wrednej nerwicy

.. ...kpl. badań. Zatem te objawy to chyba norma przy nerwicy i w ogóle. Mnie też nie chcieli na holtera. Widocznie lekarze uznali, że nie ma takiej potrzeby. Ja również miałem tachykardię podczas pierwszego ECHO ( zdenerwowanie ). NIe chcleli mi też zrobić proby wysilkowej, czyli badania, jak..

Beznadziejne wymęczenie

.. ...ktos ma moze podobne objawy i umialby doradzic czy nalezy jeszcze wykonac jakies badania czy juz dac sobie spokoj? czy moze ktos wie co mi jest? Badania wykonane do tej pory to: morfologia krwi, badanie moczu,rentgen klatki, ekg i echo serca - wszystkie w porzadku ( jedynie stwierdzona..

Arytmia, gorączka, kołatanie serca

.. ...u siebie niepokojące objawy ze strony serca - okropny, kłujący ból, niesamowite kołatanie, tachykardia powyżej 100 na minutę. Poszłam do kardiologa - EKG nie wykazało żadnych niepokojących stanów. Kardiolog zapisał mi doraźnie Isoptin - w razie złego samopoczucia. Jednak... problem..

Co mi się stało? dziwne omdlenie przypominające zawał w wieku lat 20

.. ...wydziela Kochani, opisane objawy są częste dla nerwic... ale prawda jest taka że są równie częste dla innych przypadłości ( TIA i inne powodujące niedotlenienie mózgu, padaczka, hiperwentylacja, tachykardia, problemy z ciśnieniem, kręgosłupem szyjnym - i pewnie jeszcze innych sto ) Ja po..

Czy to tachykardia ortostatyczna?

.. ...przyspiesza. Jest to glowny objaw tachykardi ortostatycznej , problem jednak polega na tym , ze w tej chorobie przy zmianie pozycji towarzyszy spadek, a u mnie nie dosc ze tetno mocno rosnie przy wstawaniu to i cisnienie takze . robilem jakis czas temu ekg i echo i mam wypadanie platka 1..

Szybkie bicie serca (tachykardia) - Str. 3

.. ...stwierdzono tachykardię. Wiele objawów wskazuje na to iż może to być tachykardia albo też arytmia. Czy u Was też na początku tak obstawiali? Czy jeżeli w czasie badania Holterem nie będę miała ataku, to będą w stanie określić przyczynę tych ataków? I czy po atakach lub w trakcie macie..

Tachykardia? przez chwilkę i tylko w nocy

.. ...niepokoju???? Ja mam podobne objawy w czasie snu, kiedy mi się coś przyśni. W ogóle mam pewnie nerwicowy objaw * zajęczego serca * . Pod wpływem lęków serce zaczyna mi łomotać, głównie nocą. Mam sztuczną zastawkę aortalną od 13 lat. Nadal nie uzyskałam satysfakcjonującej odpowiedzi, czy..

Jakie są objawy ubytku międzyprzedsionkowego?

.. ...wadę,jakie obserwowały jej objawy?Ja mam obecnie 24 lata,w wieku 10lat przeszłam zapalenie mięśnia sercowego,kilka lat póżniej lądowałam w szpitalu z powodu silnej tachykardii i nadciśnienia - lekarze stwierdzili ze * taka moja uroda * ,serce w badaniach wypadało ok.Obecnie trafiłam do..

Tachylardia u cieżarnej

.. ...robionego holtera.Czy takie objawy ciąży? Podobno tachykardia w ciązy to norma... A ja sie boję, ze od tego przy porodzie mogę umrzeć!!!!!!!podobno takie przypadki się zdarzają!!!!Czy to napewno nie ejst niebezpieczne? Na pewno jest niebezpieczne.Tylko ciekawe gdzie byś chciała iść na..

Dziwne skurcze serca, czy mam sie martwić?

.. ...wypadnięcie plomby z dziwnymi objawami. ( chodzi o siódemke ). nie jestem lekarzem, opisuje swoje doswiadczenia ktore niekoniecznie musza byc odpowiednie do wszysktich opisanych przypadkow. problemy z zebami w wiekszosci przypadkow moga prowadzic do problemow z sercem ( tachykardi,..

Tachykardia. Szybki puls i mocne, wyczuwalne bicie serca. Nerwica.

.. ...nigdy nie było podobnych objawów, co ważniejsze zawsze po powrocie po jakiejś godzinie wszystko się uspokaja. Kardiolog odesłał mnie do psychologa, który zdiagnozował nerwicę. Jestem po trzech wizytach u psychologa, ale psychoterapia ma znikome efekty. Gdy idę do szkoły wszystko znowu..

Problem z pulsem

.. ...nerwicy. Jakie masz objawy oprocz tego wysokiego pulsu? Pozdrawiam! Skoro echo serca wyszlo w normie to mysle ze bedzie ok : ). Ja radzę wizytę u doświadczonego kardiologa. Tachykardia/wysokie tętno to bardzo szybka akcja/praca serca. Może Holter wykazałby coś. Newica nerwicą aie nie..

Bóle w klatce i tachykardia od półtora roku

.. ...wizyty na pogotowiu z objawami bóli,kłóć w mostku,pod łopatką którymi zawsze towarzyszyło wysokie tętno.Lekarze stwierdzili nerwice...jednak ich diagnoza mi nie pomogła w codziennym życiu..straciłam rok szkoły,bo nie miałam siły wstać po cało nocnych napadach bóli.Po prywatnych wizytach..

Pomocy, co to mogło być?

.. ...wieczorem miałam dziwne objawy. Otóż cała się trzęsłam, nie mogłam tego opanować, miałam strasznie przyspieszony oddech i kołatanie serca. Dodam, że czasami np. przez cały dzień kłuje mnie gdzieś w okolicach serducha. Ostatnio poszłam do lekarza rodzinnego, zrobił mi EKG i wyszła..

19 lat utrzymujące się Wysokie ciśnienie bóle w okolicy serca

.. ...spokojniejsza: ) ): * Mam te same objawy. W codziennych sytuacjach dopada mnie atak szybkiego pulsu nawet 100 uderzeń na minutę. Miałem robione EKG, wyszło w granicach normy wiekowej, ale lekarz stwierdził tachykardię, czyli ten szybki puls. Towarzyszy mu silny ból za mostkiem i z lewej..

Odwodnienie - Str. 3

.. ...spokojnym a te nieprzyjemne objawy są i nic na to nie poradzisz. Może Tobie Dana trudno to rozumieć bo patrzysz na to z innej perspektywy. Ale dla kogoś kto wcześniej czuł się w miarę dobrze takie nagłe pogorszenie przyspieszone odwodnieniem odbierane jest jako duży dyskomfort. I..

Tachykardia zatokowa napadowa

.. ...Tachykardia nie zawsze jest objawem choroby. Najczęściej akcja serca przyspiesza wskutek zdenerwowania lub wysiłku fizycznego ( tachykardia zatokowa ). Typy tachykardii: tachykardia zatokowa, częstoskurcz nadkomorowy ( ang. Supraventricular tachykardia, SVT ), częstoskurcz komorowy (..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 26

.. ...ładuje w główkie moje objawy,ze to może jednak coś w głowie,że mam coś z sercem - martwię się bo nie miałam nigdy żadnego prześwietlenia głowy??? Czytałam wczoraj mój wynik holtera i tam 61 tachykardii,2rytmy niewymiarowe,1przerw i 229 pojedynczych nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych -..

Mam już dość nerwicy, leków i lęków

.. ...wam nerwica też się objawia arytmią - tachykardią, czy dużą ilością skurczy dodatkowych? u mnie to chyba wszystkiego po trochu :( :( :( w tej chwili jestem po zawale .więc to jest mój największy problem Witaj Schiza. Bardzo chętnie z Tobą pogadam. Mam 35lat. Wiem co to nerwy, ból serca i..

Wysokie tętno po porodzie

.. ...was może miał podobne objawy?? hmm, ja miałam...tętno mi po porodzie starsznie skakało od 50 - 120 i to przez około miesiac, potem sie uspokoiło, ale sie odwodniłam i mam juz chyba na zawsze tachykardię i dodatkowe skurcze:( A Ty dużo pijesz?Jeśli karmisz piersią to powinaś pić 3 litry..

Komorowe zaburzenia rytmu, tachykardia, ona 27 lat

.. ...częstoskurcz i jak się objawia, wtedy jest podobno wymagana pilna hospitalizacja a ja nic nie wiem. NIe wiem czy czekać jak mi serducho nie zwalnia czy wzywac pogotowie. Potrafi bić ponad godzinę, dwie w szaleńczym rytmie. Nie chcę suę do końca pogrążyć w tym wszystkim, chcę z tego wyjść..

Zakrzepica

.. ...lekceważyły jakichkolwiek objawów duszności czy tachykardii i nie dały wmawiać sobie,że wszystko jest od stresu,ale żeby walczyły o swoje i wszystko dokładnie przebadały.Dopiero na końcu może pojawić się to słowo,które jest wygodne dla niektórych lekarzy * stres * . Pozwolę sobie na..

Waga ciała a tętno

.. ...i mam wysoki puls to objaw niskiej wagi ciała? Przyznam się, że boję się trochę. Na pewno normalizacja wagi pomoże sercu, nie można być ani za grubym, ani za chudym : ) Nie panikuj, jeśli dolegliwości Cię niepokoją, to idź do lekarza. Może masz tachykardię i nic ponad to, a to dość..

Tachykardia u 12-letniej dziewczynki

.. ...Kasia nie ma żadnych objawów niedoczynności .To 163 rzeczywiście było w ruchu ( tańczyła )Co do lekarza , to podjęłam decyzję o zmianie zaraz po ostatniej wizycie u Rudzińskiego.Jeszcze jedno pytanie co to jest ferrytyna? Jeżeli chodzi o koszty to i tak wszystkie badania robimy prywatnie..

Nieadekwatna tachykardia

.. ...kołatania się powtórzyły - objawy identyczne. Lekarz zaczął podejrzewać napady częstoskurczu i wysłał mnie do szpitala na kardiologię, aby wszystko zdiagnozować. Tam powtórzono mi badania podstawowe, które wyszły znów idealnie ( tylko lekko przekroczone hormony tarczycowe ), zrobili..

Zespół WPW Jak wyleczyć dziwne objawy

.. Witam. Robiłem badanie holtera na którym wykazało mi że mam zespół preeksytacji ( wystąpiły liczne okresy skróconego odstępu PQ ( min.90 ms ) ) i arytmie nadkomorowe : 2 pojedyncze pobudzenia , 18 okresów tachykardii hr 130 , 375s . Lekarz robiący to badanie powiedział ze mam właśnie zespół wpw powiedział mi..