Objawy ucisku kręgosłup piersiowy

Nerwica - czy na pewno? - Str. 192

.. ...postać ) i w sumie jej objawy mam raczej zaleczone. Prawie codziennie mam jednak taki atak ucisku we wspomnianym przeze mnie miejscu. Kardiolog wykluczył kłopoty z sercem, kręgosłup niby ok( choć ja odczuwam silny ból w odcinku szyjnym i piersiowym. Leczę się tak już od lutego, w maju..

Czy to nerwica serca? silny ból w okolicy serca

.. ...roku męczę sie z takimi objawami, z tym ze jestem otyła więc choroba serca jest u mnie bardziej prawdopodobna ( to jeszcze bardziej mnie dobija ). Czuję ucisk w mostku, bóle w okolicach serca, lewego ramienia, szyji, kręgosłupa na odcinku piersiowym. Do tego mam duszności, trudno mi..

Ucisk w mostku i częste głębokie wdechy

.. ...lekarzem miałam takie objawy okazało się ze to wina kręgosłupa piersiowego pozdrawiam nadmieniam że mam tez nerwice więc przyczyna może ezeć po dwóch stronach jeśli chcesz popisac podam ci moje gg No to podaj: ) mam identyczne objawy byłem chory na zatoki wyleczono mi je ale nadal to..

To nerwica czy co innego?

.. ...piekielnie zaniepokojony objawami moi rodzice podnoszą mnie na duchu i już wybieramy wspólnie jakich lekarzy warto odwiedzić... Modlę się zeby to nie był tylko rak mózgu. Z kręgosłupem możliwe bo mam bardzo krzywy, miałem skoliozę i na pewno mogłyby sie pojawić jakieś zwyrodnienia. Ja..