Objawy ucisku w kręgosłupie

Parestezje (czucie opaczne)

.. ...wielu chorób. Wymienione objawy mogą świadczyć m.in. o polineuropatii cukrzycowej. Zaburzenia czucia towarzyszą również zespołom uciskowym, są np. obecne w zespole cieśni nadgarstka. Względnie częstymi schorzeniami, których objawem są dolegliwości bólowe i zaburzenia czucia, są choroba..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 25

.. ...żyłem w silnym stresie i objawy się nasiliły. Mam bardzo spięte plecy, szczególnie z prawej strony i szyję. Boli mnie kręgosłup albo mięśnie przykręgosłupowe, sam nie wiem. Oprócz tego czuje pulsowanie za uszami, ucisk z tyłu głowy ( szczególnie z prawej strony ) i czuję jakbym miał na..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 192

.. ...postać ) i w sumie jej objawy mam raczej zaleczone. Prawie codziennie mam jednak taki atak ucisku we wspomnianym przeze mnie miejscu. Kardiolog wykluczył kłopoty z sercem, kręgosłup niby ok( choć ja odczuwam silny ból w odcinku szyjnym i piersiowym. Leczę się tak już od lutego, w maju..

Czy to nerwica serca? silny ból w okolicy serca

.. ...roku męczę sie z takimi objawami, z tym ze jestem otyła więc choroba serca jest u mnie bardziej prawdopodobna ( to jeszcze bardziej mnie dobija ). Czuję ucisk w mostku, bóle w okolicach serca, lewego ramienia, szyji, kręgosłupa na odcinku piersiowym. Do tego mam duszności, trudno mi..

Niedomykalność zastawki mitralnej I/II stopnia - Str. 2

.. ...nigdzie nie moge znalesc objawów tej choroby. Wszedzie pisza, ze to nic takiego, ze kazdy prawie to ma. ja osobiscie czuje dretwienia łydek, niepokój , ucisk w gardle i klatce, az po plecy , kręgosłup. robie sie blada i cała sie trzese prosze napiszcie czy to moze byc od tego, w styczniu..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 6

.. ...migrenowymi. Ja mam objawy. które mogły by świadczyć o zmianach w kręgosłupie szyjnym i ewnetualnym ucisku na nerwy ale znów musiałabym iść do neurologa, zrobić rezonans tym razem szyi, itd. Pewnie się zdecyduję, bo trzeba szukać przyczyny. Czasami myślę, że chyba trzeba się pogodzić z..

Częstoskurcz - jak u was to wygląda?

.. ...arytmie to mogą być tylko objawy np jakiegoś ucisku na rdzen. Jeszcze raz powiem - więcej sportu - najlepsze na kręgosłup pływać, pływać i jeszcze raz pływać Popływała bym popływała ale cóż przy wejsciu na 4 pietro do mamusi juz na drugim mam dosc i padam nie wpsomne juz o odkurzaniu..

Ucisk, gula w gardle - Str. 10

.. ...zwłaszcza ci którzy mieli objawy jakiekolwiek z odbijaniem się np śliną ) to pomoże od ręki. w nazwie miało być Meto - Metoclopramidum. Kręgosłup szyjny jest siedliskiem wszelkich dolegliwości, tak jak pisze Klara, ucisk kręgów na nerwy powoduje tak różne dolegliwości, że nawet sobie..

Drętwienie kończyny dolnej i ból kręgosłupa

.. ...ortopedy.Pozdrawiam Mam podobne objawy. Zdjęcie rtg i konsultacja ortopedy rehabilitanta potwierdziły zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Kręgosłup nie trzyma pionu jak należy i uciska na nerw. Rehabilitacja przynosi pewną ulgę. Przyczyna tego stanu rzeczy może być..

Ucisk w mostku i częste głębokie wdechy

.. ...lekarzem miałam takie objawy okazało się ze to wina kręgosłupa piersiowego pozdrawiam nadmieniam że mam tez nerwice więc przyczyna może ezeć po dwóch stronach jeśli chcesz popisac podam ci moje gg No to podaj: ) mam identyczne objawy byłem chory na zatoki wyleczono mi je ale nadal to..

To nerwica czy co innego?

.. ...piekielnie zaniepokojony objawami moi rodzice podnoszą mnie na duchu i już wybieramy wspólnie jakich lekarzy warto odwiedzić... Modlę się zeby to nie był tylko rak mózgu. Z kręgosłupem możliwe bo mam bardzo krzywy, miałem skoliozę i na pewno mogłyby sie pojawić jakieś zwyrodnienia. Ja..