Objawy uczulenie

Angioplastyka (PTCA)

.. ...od stanu ogólnego osoby badanej i stopnia zaawansowania choroby, ich częstość nie przekracza 0.05%. Powikłania przy angioplastyce. Zawał serca Udar mózgu Zaburzenia rytmu serca pęknięcie ściany naczynia..

Koronarografia

Koronarografia

.. ...nudności, odruchów wymiotnych, objawy uczulenia ( wysypka, zaczerwienienie skóry, kaszel, duszność. Ponadto mogą wystąpić powikłania związane z nakłuciem naczynia, takie jak krwiaki, krwawienia, tętniaki...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 319

.. ...duszności. A tak poza tymi objawami mam od trzech dni mały problemik - jestem cała wysypana jakimiś dziwnymi krostkami. Myslałam że to uczulenie, ale po wapnie nie znika i swędzi jak cholera. Chyba dzisiaj pójdę do lekarza, bo nie mam pojęcia co to jest. I do tego bardzo boli mnie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 949

.. ...wiem czy naprawdę są to objawy lękowe czy naprawde coś mi dolega masakra, te myśli sa okropne. od pewnego czasu moje mysli krążą wokół alergii, jak chcę coś zjeść to zastanawiam sie czy nie mam czasem na t6o uczulenia , że może ta gula w gardle to od jakiegoś jedzenia jako objaw..

vivacor

.. ...na avedol wystąpiły objawy uczuleniowe ( silne swędzenie skóry okolic łonowych ). Początkowo lekarz rodzinny nie kojarzył tych objawów ze zmianą leku. Avedol był podawany przez 2 miesiące. Od tygodnia mama wróciła do vivacoru i wszystkie objawy uczuleniowe natychmiast ustąpiły. Myślę, że..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 57

.. ...normie. Do Dany: jak się objawiło to uczulenie? U mnie w ubiegłym roku, po jak sądzę przedawkowaniu słońca pojawiły się na nogach takie maleńkie czerwone kropki jakby wylewy z najmniejszych naczyń, w tym roku czegoś podobnego nie zaobserwowałam, w opalaniu najlepiej dawkować..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 447

.. ...psychoza amfetaminowa i jej objawy są podobne do nerwicy lękowej. Kochani wróciłam do domku. Wmieście tłum ludzi,korki na ulicach a do tego upał ja diabli. Zmykałam czym prędzej do domu z tej betonowej dżungli! Tak jak przypuszczałam mam uczulenie od słońca.Dermatolog powiedział ,że..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 16

.. ...leku wystąpiły takie objawy, przez co bardzo źle znoszę późniejsze problemy zdrowotne oddechowo - kręgosłupowe. Oczywiście nie wszyscy muszą mieć po tym uczulenie lub sensacje, niektórzy znoszą ten lek świetnie. Ale dmuchajcie na zimne ze wszystkimi lekami. I raczej nie bierzcie niczego,..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...bezrobotna. Czego to mogą być objawy? od 3 miesiecy jestem mieszkam w anglii... a od 2 tygodni mam takie same dolegliwości... straszne zawroty głowy, czuje sie bardzo dziwnie, chodze jak bym byl cały czas pijany, wszystko zaczeło mnie draznic, nie moge sie na niczym skupic, jestrem jakby..

Zawężone kanały nosowe i problem z oddychaniem nosem

.. ...laryngolod znający te objawy mógłby mi w tym pomóc , byłbym wdzięczny. może to alergia jest,przy alergii jest obrzęk sluzówki.Jeśli to zdarza się w łóżku,to może na roztocza masz uczulenie.Kup nowy materac i nową poduszkę i kołdre ,a stare wyrzuć i zobaczysz czy ci będzie lepiej...

Trudny przypadek

.. ...piersiową. Mimo tych objawów na dzień dzisiejszy nikt nie jest w stanie wyjaśnić dlaczego są takie dolegliwości. Jeżeli ktoś zna przyczyny tych dolegliwości proszę o wiadomość. Jedyne co mi przychodzi do głowy to uczulenie na stymulator i elektrody, albo jakaś reagcja immunologiczna...