Objawy wysokiego ciśnienia tętniczego

Nerwica lękowa wewnętrzna

.. ...pół roku temu pierwsze objawy były kłucie w plecach potem potem przez 3 tygodnie nie mogłam dobrze złapać powietrza była u lekarza wykryli mi ciśnienie tętnicze wysokie zaczełam brać tabletki zaczełam odychać normalnie ale coś mi sie stało z głową moje objawy są takie jak drentwienie w..

Dosyć wysokie ciśnienie u 18-latki, czy potrzebne EKG?

.. ...podczas wysiłku może być objawem nadciśnienia tętniczego. Warto zrobić jeszcze parę pomiarów ( 4 w ciągu dnia ) i pokazać lekarzowi, który jak będzie trzeba zleci inne badania. Sprawdz wartości ciśnienia podczas wykonywania jakiejś czynności np. po wejściu po schodach, a może po prostu..

Wysokie ciśnienie tętnicze i nerwy

.. ...będzie podejrzanych objawów - typowych przy nadmiarze tych związków - ze 3 gramy dziennie stosować.Chyba że nie pomoże ale z tego co czytałem wynika ze pomaga.Tu mam specjalny temat o tym: http://forum.kardiolo.pl/temat5034.htm .Proponuję na początek to zastosować.Generalnie jest to..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 2

.. ...czekał. masz podobne objawy jak ja, robiono mi tomografię głowy... i nic. może to byc pewna odmiana padaczki, piszę odmiana, bo jest ich całe mnóstwo. dobrze by było iść również z wizytą do endokrynologa. nie lekceważ tego, jestes zbyt młody na takie wysokie ciśnienie. pamiętaj że..