Objawy zachwiania równowagi

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 96

.. ...domu.wtedy ten nowy objaw nastąpił takie dziwne zachwianie równowagi jak idę ulicą to tak jakby w głowie mnie ściąga na boki zawsze w ciągu dnia miałem takie jakby napady tego 2 x dziennie ze nagle to przychodziło i tak około godziny trwało we mnie i puźniej przechodziło teraz od..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 28

.. ...w rozpoznaniu swoich objawów i nazwaniem ich nerwicą. U mnie zaczęło się wszystko 2 lata temu. Najpierw bóle głowy różnego rodzaju. nKucia,sciskania,zachwiania równowagi, zaczęrwienienia,drętwienia twarzy, kończyn, Wrażliwość na hałasy( telewizor, rozmowy,światła ). Zamknęłam się w sobie..

Problem ze stabilnością czyli zachwianie równowagi

.. ...chodzeniem i nie tylko.Objawia sie to tym ze czuje sie ze zaraz sie przewroce a przy chodzeniu w tym momencie mam problem z chodzeniem.Nadmienie ze nie sa to zawroty glowy czyli nie czuje zadnego falowania czy krecenia sie w glowie.Rownierz to sie zdarza gdy siedze i mimo ze mam oparcia..

Problem ze stabilnością czyli zachwianie równowagi - Str. 2

.. ...dolega! mam identyczne objawy i leki i ten strach przed wyjsciem z domu...tez nie pracuje obecnie bo ja nawet mam problem ze zrobieniem zakupow!! nie mowiac juz o tym ze szkole przez to zawalilam...moje dolegliwosci zaczely sie w lutym 2008r. a zaczelo sie od tego ze jak bylam w klasie..

Nerwica w ciąży - Str. 59

.. ...odwiedza nerwica to objawia sie to oslabieniem, zachwianiem równowagi...a maluszek kopie jak szalony. Zaczynam się bac ze bedzie łobuziakiem. Moj synek juz zapisal nr do superniani; ) Dziewczyny a odnosnie terminu porodu, to same widzicie ze kazdy lekarz wyznacza inny. A potem kobieta..

Zawroty głowy po wszczepieniu mechanicznej zastawki aortalnej i protezy

.. ...Jeśli ktoś miał podobne objawy i coś się wyjaśniło to proszę o radę. Ja miałem podobną operację w czerwcu 2008r - wymiana zastawki aortalnej i mitralnej na mechaniczna...i też mam takie obiawy zachwiania równowagi. Stwierdzono u mnie ucisk w kręgach szyjnych - pewnie miałem to i..

Zachwiania równowagi

.. ...- )Jezeli wystepuje objaw m.in.silnych zawrotow takiego ciagniecia w jedna str to moze byc błednik czasami boli mnie tył głowy Proponuję sprawdzić dietę poza tym i czy masz plomby. no ja własnie też tak mam ;/ dokładnie . I najbardziej mi przeszkadza to jak ide w grupie a inni skarżą sie..