Objawy zawału wylewu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 142

.. ...lat, tak osiem lat. Objawy były nastepujące: ciągły żal i płaczliwośc, uczucie, że nie jestem nikomu potrzebna, ani w pracy, ani w domu.Bałam się wyjśc sama z domu do sklepu, wydawało mi sie, że zaraz zemdleję, upadnę, dostanę wylewu, zawału i umrę. Koszmarem było dla mnie przechodzenie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 61

.. ...Takie przeplatane te objawy. Chyba się wybiorę do tego psychologa czy tam psychiatry bo już padam. Ledwo co widze na oczy, znowu jakieś mdłości jak by od serca, a głowa nie będe już mowił bo prawie ją nie ruszam momentami. Bardzo zle się czuje i boję się najgorszego że jakiegoś wylewu..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 78

.. ...juz mialam wszystkie objawy zawalu, wylewu, zatruwia dwutlenkiem wegla, raka pluc ( rzucilam nawet palenie!!! ), raka mozgu... Jesli dla wlasnego spokoju wewnetrznego odczuwasz potrzebe pojscia do kardiologa, idz! Uczucie bezpieczenstwa dla nerwusow jest bardzo wazne! Pozdrawiam i odwagi..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 471

.. ...znikną lub zmniejszą się objawy nerwicy, lęków, depresji, a później jak zajmę się maleństwem to nie będę myślała o chorobie i będzie lepiej. Dodam że mam lęki przed dużymi sklepami, jazdą autobusem, oddaleniem się za bardzo od domu, zawałem i wylewem. Tak więc w lipcu dowiedziałam się,..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 89

.. ...forum.Mam identyczne objawy tej choroby jak większość tu osób.Raz jest lepiej raz gorzej.No i właśnie na początku było wsłuchiwanie się w swój organizm,jak przyszedł napad to byłam pewna że zaraz umrę,myślałam że dostane zawału albo wylewu albo coś takiego.Po zrobieniu badań okazało się..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 4

.. ...głupi obiad. Hej ! Póki objawy sa mi zane i utwierdzam się, że to jest nerwica to jest okey. Najgorzej jak czytam o jakiś zawałach, wylewach itp to wtedy się nakręcam. Przesyłam buziaczki : ) Hej dziewczyny , jak tam samopoczucie? u mnie nawet nieźle , choć idealnie to nie było od 5 lat..