Objawy zawroty głowy ból głowy

Udar mózgu

Udar mózgu

.. ...dużych ilości alkoholu. Objawy udaru mózgu. nagłe osłabienie siły kończyny ( górnej lub dolnej ); sztywnienie kończyny; jednostronne pogorszenie widzenia; trudności w mówieniu lub rozumieniu mowy; nagle pojawiający się ból, zawroty głowy. Każdy pacjent po udarze mózgu powinien być..

Hipotonia ortostatyczna

Hipotonia ortostatyczna

.. ...nad ciśnieniem krwi. Objawy hipotonii ortostatycznej. zawroty głowy, zaburzenia równowagi; mroczki przed oczami; ból wieńcowy; tzw. ból wieszakowy - ból karku w pozycji stojącej. Łagodzenie objawów hipotonii ortostatycznej jest łatwiejsze gdy pacjent jest świadomy co ma wpływ na..

Niedotlenienie mózgu

Niedotlenienie mózgu

.. ...odpowiednią ilość tlenu. Objawy niedotlenienia mózgu mogą wystąpić nagle jako zawroty lub bóle głowy, zaburzenia widzenia, omdlenia i utrata przytomności. Taka sytuacja może mieć miejsce w przypadku nagłego spadku ciśnienia ( np. hipotonia ortostatyczna ), wystąpienia ciężkich zaburzeń..

Zwężenia tętnic szyjnych

.. ...uogólnionej miażdżycy naczyń. Objawy choroby zależne są od stopnia zwężenia. Mogą sprowadzać się do zawrotów i bólów głowy. Częste są także omdlenia, utraty przytomności, zaburzenia widzenia. Przy zwężeniach znacznego stopnia może wystąpić zespół TIA lub nawet może dojść do udaru..

Częstoskurcz nawrotny

.. ...100 uderzeń na minutę. Objawy związane z arytmią są nieswoiste: zawroty głowy, mdłości, ból lub dyskomfort w klatce piersiowej, problemy z przełykaniem, uczucie kołatania serca, lęk, omdlenia. Diagnostyka obejmuje EKG spoczynkowe, wysiłkowe ( jeśli wysiłek jest podejrzewany o wywoływanie..

Migotanie przedsionków to najczęstsze zaburzeniem rytmu serca

.. ...bezładna czynność serca. Objawami są np. duszności ( zgłasza je ponad 60 proc. chorych ), uczucie kołatania, łatwe męczenie się, bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, omdlenia. Silne dolegliwości ma ok. 80 proc. chorych osób. Podstawą do diagnozy jest badanie EKG. Konsekwencje choroby..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 5

.. ...u mnie co jakiś czas objawia sie tak: zawroty głowy, mdli mnie, mam dreszcze, czuję się jakbym miała zemdleć, pojawia się ból w klatce piersiowej. I oczywiście serce szarpie. Ostatnio takie złe samopoczucie trwało 3 dni. Do tamtej pory brałam tylko betaloc zok 25 mg/doba. Po tym 3 -..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 38

.. ...Ja mam właśnie takie objawy jak opisujesz zawroty głowy nudności, dreszcze, kołatania serca ( to jest najmniejszy dyskomfort ), bóle w klatce i najgorszy objaw uczucie odpływania, jakby mnie tu nie było tylko jakbym była za jakąś szybą i uczucie, ze zaraz zemdleję lub stracę przytomność..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 40

.. ...idę za ponad tydzień a objawy są nie do życia: Atak bólu w klatce piersiowej i kołatania serca pierwszy raz miałam na początku br. Później napady były raz na miesiąc, co 2 tyg a teraz są cały czas..... Od 12 dni boli mnie głowa, mam zawroty głowy ( częste ), robi mi się ciemno przed..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 546

.. ...i mam jeszcze kilka objawów: Wcześniej były to bóle głowy i zawroty głowy, strach przed śmiercią, bóle w mostku [które nadal miewam]. Badania nie wykazały niczego. A taki oddech mi już pozostał.. Lancia jesli masz zwroty glowy i bole serc to juz moga byc objawy nerwicy. Bedzie dobrze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 736

.. ...nerwicy,dobrze by było gdyby te objawy( bóle głowy ,zawroty,osłabienie,słaby wzrok,strach,poczucie nierealności,i wiele wiele innych )naprawdę wzkazywały na nerwicę ,ja już jestem u kresu wytrzymałości codziennie rano wstaję i wiem że już się źle czuję to nie daje mi normalnie żyć..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 911

.. ...działnia leków tych objawów niepożadanych których tak się biomy. Otóż wszystko wypływa z naszej głowy niestety. Może po kolei. Ja kiedyś moje bóle głowy, zawroty, złe ogólnie samopoczucie skadalam na spadające ciśnienie ale pomyślcie przez chwilę czy nie macie takich objawów również..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 2

.. ...mnie się zaczęło sie od objawów, a nie od postawienia diagnozy. M.in. miałam okropne zawroty głowy uniemozliwiajace normalne funkcjonanowanie, a nawet czasem chodzenie, bóle głowy i podwyższone ciśnienie. Wartości 155/95 - 145/90 w wieku 30lat. Poczatkowa diagnoza to nadcisnienie i lek..

Zespół Barlowa i poród naturalny czy cesarka? - Str. 2

.. ...wykryto zespół Barlova. Objawy jakie mi towarzyszą to niekiedy zdarzające się bóle w klatce piersiowej, kołatanie serca ( mam wrażenie że uderza, aż czuć to na krtani, duszności i zawroty głowy. Jednak z tego co wiem nie wszyscy muszą posiadać identyczne objawy. Lekarz przypisał mi beta..

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy? - Str. 2

.. ...waszym zdaniem to rowniez objawy nerwicy? Ja miałam wszystkie opisane przez was dolegliwości : bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, nudności, tachykardia, dodatkowe skurcze itp. Lekarz po zrobieniu ekg i usg serca stwierdził nerwice, ale powiedział żebym zrobiła jeszcze Holtera..

Zawroty głowy i ból głowy

.. ...opisywany przez Ciebie objaw. Sama rowniez to miewam. Nie wiem czy dobrze to opisze, ale to reakcja blednika na szybka zmiane pozycji ciala. Staraj sie nie zrywac sie gwaltownie z fotela ani z lozka. Zanim wstaniesz rano z lozka, usiadz na chwile. Mysle, ze jesli mnie posuchasz,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 128

.. ...powiedzieć, że bardzo podobne objawy do twoich miałam, mnie głownie początkowo męczyły silne bóle głowy, zawroty głowy oraz nudności, i mdłości. Leczyłam to krótko bo myślałam że jak już dobrze jest to tak zostanie, jednak objawy powróciły i to znacznie silniejsze. Doszły drętwienia..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 181

.. ...często tu opisują to jako objaw a aj dokładnie mam drętwienie szczęki właśnie, oczywiście rownież zawroty, bóle, mrowienia itp - ale te objawy się powtarzają częściej, czekam na rezonans głowy, może po tym się uspokoję, gdzie robiłeś tzn w jakim mieście MR? Czy robiłeś głowę i kręgosłup..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 186

.. ...mam żadnych zmian a objawy neurologiczne takie jak zawroty i bóle głowy, swoją drogą - dużo nas tutaj... mam bole glowy i zawroty co mam z robici magda guz Diagnoza: uszkodzenie/owrzodzenie DWUNASTNICY. Leczenie: RANIGAST ( na początku kroplówki a następnie tabelki przez 3 miesiące )..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 190

.. ...deprim i żeń szeń, moje objawy: zawroty głowy - ostatnio trochę częstsze ( rzekomo dziurawiec może tak działać ), bóle głowy, generalne duże osłabienie, częste wizyty w toalecie ( mocz :P ), mdłości........rzekomo wszystko to jest z podłoża nerwowego, nerwicy wegetatywnej bądź na tle..

Zespół preekscytacji

.. ...serca, wysokie tętno, zmęczenie, duszności, bóle w klatce piersiowej, sine ręce i stopy, ale może przebiegać też bezobjawowo, mimo to powinna być leczona bo może dobrowadzić nawet do przedwczesnego zgonu...

Częstoskurcz komorowy a migotanie komór - Str. 2

.. ...adres:anna.kwapien@wp.pl Objawy migotania komor - zatrzymanie krązenia DO łUKASZA Ja mam ok 3000 dod. skurczów komorowych na dobę ( na lekach - Betaloc zok 50 ), czy to już dużo i czy to może być groźne? Bo moja p. kardiolog jeszcze nie wie. Jak to jest Twoim zdaniem? Czasami b.źle sie..

Dodatkowe skurcze - Str. 95

.. ...Ale powiedz mi jeśli objawy nie pozwalają Ci normalnie funkcjomnować - ja tak miałam ( przed ablacją ). Często miałam - ja to nazywałam atakami, które trwały kilka dni - zawroty głowy, uczucie że odpływasz - jakbyś miał zemdleć ( non stop przez kilka godzin ), bóle w klatce piersiowej..

Zaburzenia rytmu serca u 21 latka

.. ...widze, ze masz takie same objawy jak ja tylko ze u mnie po badaniu HOLTERA na oddziale kardiologi wyszło jeszcze bradykardia zatokowa, moje objawty tez zaczeły sie od omdlenia, mrowienie w lewej rece, bóle głowy, zawroty, do tego doszło jeszcze doszło ból w klacie okolice mostka - jak..

Tachycardia i metocard i pramolan

.. ...doszły do tego takie objawy jak: bóle pleców, uczucie ciągłego zimna, częstsze zawroty głowy, nagłe napady duszności. Nie stwierdzono u mnie innych chorób, nie ma nadwagi ani innych schorzeń mogacych miec wpływ na rytm serca.Nie mam pojecia co o tym sadzić. Licze na opinie na ten temat..

Ból w klatce, kołatanie, duszności, niepokój i zawroty głowy

.. ...i dziwne niepokojące objawy takie jak ból w klatce,kolatanie,uczucie duszności, niepokoj,czasami zawroty głowy.Zrobiłam EKG lekarz ogólny rzucił okiem i stwierdził,że wszystko jest w porządku.Czy to badanie jest wiarygodne? skąd więc te objawy? Mam takie same objawy jak Ty, EKG raczej tu..

Ugięcie płatka przedniego do lewego przedsionka

.. ...mitralnego moga towarzyszyć objawy kliniczne, takie jak bóle w okolicy serca, kołatanie serca i arytmie, zawroty głowy, zaslabnięcia, a nawet utraty przytomności. Współistnienie powyższych objawów z wypadaniem płatka określa się zespołem wypadania płatka, zespołem wiotkiej zastawki lub..

Dziwne uczucie w przełyku i ból klatki piersiowej

.. ...uwagę Jesli masz takie objawy to może to byc zupełnie cos innego niz refluks. sugeruje się refluks, więc trzeba sprawdzic gastroskopię, jesli nie to może byc zaburzenie pracy przełyku , które wywołuje zaburzenia w rytmie pracy serca a przy tym zawroty głowy, mroczki przed oczami...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 115

.. ...czuję lepiej. A wręcz objawy się nasiliły. Od tamtej pory mam silne bóle tyłu głowy ( + szum w uszach ), kołatania serca, zawroty głowy,mam takie ataki duszności, robi mi się słabo, uginają mi się nogi,czuję się tak jakbym miała zemdleć i oblewa mnie pot. I cały czas towarzyszy mi lęk o..

Komorowe zaburzenia rytmu serca

.. ...mnie. A dokładniej moje objawy wyglądają tak: ogólna słabość, ból i zawroty głowy, wszystko mi się trzęsie w środku, tracenie świadomości - ja to nazywam odpływaniem( chociaż nigdy nie odpłynęłam, tzn nie zemdlałam ), dreszcze, chociaż jest np. upał i czasem takie dziwne uczucie,..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości

.. ...gorzej... Mam identyczne objawy jak Ty, kiedyś dochodziło u mnie jeszcze do hiperwentylacji. Najwyższe tętno jakie miałam to ponad 200 z tego co lekarz uchwycił, ale to i tak przypuszczenia były, gdyż nie nadążył liczyć, tak serce mi waliło... Niestety nie wiem co Ci poradzić, ponieważ u..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości - Str. 2

.. ...Choroby tarczycy dają objawy które przypominają nerwicę. Zrób badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) i aTPO ( przeciwciała ). Pozdrawiam. barbarella, wszystkie te badania mialem robione na tarczyce i hormony i odziwo wszystkie wychodzilo jak u malego dziecka ale lekarze twierdza ze to..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości - Str. 3

.. ...rzeczywiscie wskazuja na typowe objawy dla nerwicy...Ale zeby wykluczyc inne schorzenia musisz zrobic badania to podstawa aby miec pewnosc ze to nerwica.Zgadzam sie tu z Barbarella podstawa to magnez on jest odpowiedzialny w organizmie za nerwy i prawidlowa prace serca potas jest rowniez..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 3

.. ...miesięcy mam dziwne objawy.Najpierw miałam bóle i zawroty głow,duszności.Myślałam,że to od plastrów antykoncepcyjnych tak wię c je pdstawiłam .Przeszło czułam się ok.Teraz mam częste bóle głowy detwiały mi tylko ręce a od kilku dni i nogi.Czasem mam tak śmiesznie w głowie i przechodzi na..

Problemy z oddychaniem, zawroty głowy i inne na skutek nerwów?

.. ...okolicznościami ) ale nie wiem czy objawy same ustaną tak jak bóle mostka, czy dalej będą się utrzymywać. Myślę,że podloże tych dolegliwości może być nerwowe.Albo zostały wywolane przykrymi przejściami albo zaczyna się nerwica,z którą musisz walczyć.Im wczesniej tym lepiej.Doświadczałam..

Bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, dziwne kłucie

.. ...wynika ze masz podobne objawy do moich. Lekarz u mnie postawil diagnoze NERWICA WEGETATYWNA . Nerwica ta moze pojawic sie nagle nawet kilka lat po jakims traumatycznym przezyciu lub po dlugotrwalym stresie. czesc najlepiej jak zjawisz sie u lekarza bo ja tez tak mialam i jak przeczytalam..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...miesiaca mam podobne objawy dretwienie rak,problem ze wzrokiem,zawroty glowy,jesli ktos chcialby podzielic sie swoimi doswiadczeniami podaje maila karolinaroch@wp.pl Mam coś podobnego. Wszystko zaczeło się prawdopodobnie od urazu przy wychodzeniu na trap łodzi w ciężkim sprzęcie -..

Poziom jaki reprezentują niektórzy lekarze w Polsce

.. ...)które daje rozliczne objawy typu. zawroty głowy , skrócenie odechu , ataki lęku napadowego,kołatania serca ,omdlenia,bóle migrenowe głowy ,itp.( całosc zaburzenia obejmuje 32 symptomy ) Przyczyna powyzszych objawów jest dysautonomia - zaburzenie funkcjonowania autonomicznego układu..

Czy EKG to wyrocznia?

.. ...Czy jak ktoś ma takie objawy jak pieczenie w przełyku, bóle z plecach, po bokach, osłabienie, zawroty głowy czyli objawy raczej związane z sercem to prawidłowe badanie EKG wykluczy to na 100%? Mój mąż miał EKG i wykazało że jest wszystko OK, ale objawy nadal są, internista twierdzi, że..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 332

.. ...świra i.t.p.Pierwsze objawy nerwicy pojawiły sie 6 lat temu lekarz przepisał mi afobam,brałam 2 dni i przerwałam bo byłam sie uzaleznienia.Sama starałam sie poradzic sobie z choroba,długo było dobrze,ale ostatnio choroba znow wrociła i to ze zdwojona siła i juz sobie nie radze.Od kilku..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 437

.. ...że żeczywiście są to objawy podobne do nerwicy bo występują okropne zawroty głowy jak i przy nerwicy różnego rodzaju bóle i ja czasami już nie wiem czy w danym momencie mam to wszystko od nerwicy czy od kręgisłupa Matiago witaj słonko dobrze że się odezwałas to dobra wiadomość że u..

Straszny ból serca, brak oddechu i zawroty głowy

.. ...wykluczy wady serca.Objawy, które opisujesz miałam ale wieku nieco późniejszym.Wykryto u mnie tętniaka przegrody międzyprzedsionkowej,na szczęście dość szybko bo nadal żyje i jestem po operacji.Pozdrawiam odpisz jak ci poszło u kardiologa. Witaj Marek. Podzielam zdanie ;inki;, bo opisane..

Nerwica w ciąży - Str. 146

.. ...to przepisał...Moje objawy to;zawroty głowy,bóle głowy,czasem mam wrażenie że wyszłam ze swojego ciała i stoję obok,wali mi serce,chce mi się cały czas spać,ogólnie jestem cały czas zmęczona.Siada mi na oczy,ręce drżą,biegunki no normalnie wszystko!!!!ale to miewam jak mam napady,a..

Zespół nerwowy i niepokojące objawy

.. ...jest mi odnowa źle moje objawy to : - bóle w klatce piersiowej ( EKG wporządku ) - bóle zoładka - chęć wymiotów lecz niemoge jak nawet się zmuszam - uczucie cięzkjości na klatce piersiowej - drętwienie lewej ręki - drętwienie twarzy - zawroty głowy - a co dziwne serce bije mi normalnie..

Czy to nerwica? bóle brzucha

.. ...dłuższego czasu mam objawy nerwicowe - przyspieszone tętno, podwyzone ciśnienie, napady lękowe... Serce w porządku. Krew, mocz itd - wszystko ok. Oprócz tego wszystkiego miewam dziwne dolegliwości w okolicach brzucha. Ucisk ok 10 cm nad pępkiem, kłócia pod żebrami, lekkie kłócia w..

Ból serca i zawroty głowy

.. ...Artur,ja takie wszystkie objawy miałam i to jest nerwica,tak przynajmniej było ze mną,również miałam zawroty głowy i uczucie jakbym miala zaraz zemdleć i również gorzej się czułam w takich miejscach jak sklep,autobus czy tłum ludzi.kłucia serca również miałam i drętwienie nóg.U mnie była..

Ból głowy, zawroty głowy, biegunka i mdłości

.. ...Czy poprostu kolejne objawy mojego nadcisnienia? Aha jeszcze jedna niepokojaca rzecz miesiac temu zauwazylam jakies plamki pod pachami?? Cos wam to mowi? Ktos takie cos mial? jest tu ktos o podobnych objawach btw dzisiaj cisnienie mierzone 160/90:/ tetno 100 czy ktos tu wogle odpowiada?..

Zawroty głowy, drętwienie, lęki, problemy ze snem, bóle, to nerwica?

.. ...przedstawia miej więcej moje objawy chciałbym rady ?? Mam 19 lat przez okres 4 lat brałem środki odurzające do czasu aż coś mi się stało do dzisiaj nie wiem co od okresu zaprzestania brania tych środków mam bardzo wielki problem ze sobą a szczególnie z sercem moje objawy to między innymi..

Zawroty głowy, ból żołądka i niby wszystko ok

.. ...daja ... ;( Reasumujac objawy Zawryty glowy ( plywanie lekkie ) Bol zaladka Drżenie miesni Gul w gardle Czasowo slabe widzenie Niech ktos napisze co to moze byc ... Wrublo, trudno zgadywać,objawy, które wymieniłeś mogą mieć wiele przyczyn. Ze swojej strony doradzam sprawdzenie, czy masz..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 2

.. ...zapalnego. Więc czym się może objawiać przewlekły stan podgorączkowy i inne dolegliwości? Niedawno doszedł ból korzonków nerwowych, bóle i zawroty głowy i jakieś plamy czerwone na ciele w okolicy prawej lędźwiowej które co jakiś czas pobolewają... Jutro lekarka będzie więc pójdę poproszę..

Omdlenia, zawroty głowy, nudności i bóle głowy

.. ...wmawiam te wszystkie objawy :( od niedawna biore magnez i powiem szczerze ze troszke pomaga. Pragne przypomniec ze nerwice mozna wyleczy kuracja magnezowa. Takze polecam magnez jezeli jest to nerwica. Pozdrawiam Mam te same oznaki.Lat 15.I boję się że może to być coś gorszego np:guzy..

Częstoskurcz, bóle w klatce piersiowej, problemy układu pokarmowego i inne

.. ...a rezultatu żadnego. Objawy nie ustępowały częstoskurcz trwał ok 15 minut pojawiał się średnio co dziennie. Po takim * ataku * pojawiało się zmęczenie, bezsilność, roztrzęsienie itd. Poza częstoskurczem miałem takie objawy jak: płytki oddech, bóle w klatce piersiowej, uczucie duszności,..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty

.. ...zatoki, a guz mózgu. Te objawy są tak straszne. Pisząc to aż chce mi się płakać. Nawet teraz kłuje mnie w tym samym miejscu. Co to może być? Zapomniałam dodać, że choruję na nerwicę. Miesiąc temu odstawiłam leki. Chodziłam też na terapię. MIałam straszne duszności, które ustąpiły i..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty - Str. 2

.. ...serca i kilka innych objawow. nie wiem czy nie mam nerwicy. glowa mnie juz tak nie * boli * choc zdarza sie ze raz na jakis czas cos podobnego jak mialem wczesniej dolega. bede chcial isc do lekarza i wziasc skierowanie na RM. a co do ostrych bolow glowy to moj kolezka cos podobnego..

Pieczenie głowy - czy ktoś tak ma?

.. ...męcze się już ze swoimi objawami jakieś 2 lata. Zawroty głowy, słabość nóg,uciskowy ból głowy - to znaczy mam wrażenie jakby ktoś stał mi nogą na głowie,to wszystko mam już za sobą.Bardzo zaś niepokoi mnie wrażenie, że piecze mnie głowa.Czy ktoś tak ma czy może to ewidentny objaw innej..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...bezrobotna. Czego to mogą być objawy? od 3 miesiecy jestem mieszkam w anglii... a od 2 tygodni mam takie same dolegliwości... straszne zawroty głowy, czuje sie bardzo dziwnie, chodze jak bym byl cały czas pijany, wszystko zaczeło mnie draznic, nie moge sie na niczym skupic, jestrem jakby..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 8

.. ...problemami.Na początku miałem objawy bardziej gastryczne typu bóle żoładka rozwolnienia itp..męczyłem się z tym dość długo ale przeszło..już byłem happy a tu bachhh choroba sprowadziła mnie na ziemie...dostałem innych objawów duszności osłabienia zawroty głowy nogi z waty itd..zresztą..

Dziwny ból głowy, pulsujący i zawroty głowy

.. ...wszystko ok, a mimo to objawy nie ustępują, co mi bardzo przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu. Zauważyłem tez że ból ustępuje z rana i jak się położę, W nocy raz jest lepiej raz jest gorzej. Najbardziej się nasila popołudniami, robię się senny i zmęczony a moje ciało jest strasznie..

Bóle i zawroty głowy, wypadanie włosów, osłabienie i brak koncentracji

.. ...Bardzo niepokoją mnie te objawy. Wiem, że muszę iść do lekarza, ale czy macie pomysły z jakiej przyczyny te objawy mogą występować? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. To może być tarczyca, zrób badania krwi: TSH, FT3, FT4 i aTPO. Witam ! Zaczym gdybac, trzeba szukac pomocy i..

Bóle serca i pod piersią oraz zawroty głowy i omdlenia

.. ...Często te wymioenione objawy są spowodowane niedoborami związków magnezu.I przypuszczalnie niewłaściwą dietą.Czy masz plomby z rtęcią? nie mam. kucie serca czasami jest bardzo bolące Kasiu nie wiem co Ci poradzic ale wiem napewno ze jesli pojdziesz do lekarza i powiesz ze jestes nerwowa..

Ból serca, zawroty głowy i osłabienie

.. ...miała nerwice i jej objawy były prawie identyczne jak moje. Cześć Tomek!Musze tobie powiedziec ze ja tez tak miałam i mam.Nie dzieje sie to w kosciele gdyz tam nie uczęszczam,ale wszędzie tam gdzie są ludzie: ez sie badałam i wszystko wyszło oki.Lekarz stwierdził u mnie nerwice i kazał i..

Poranne bóle głowy i osłabienie wciągu dnia

.. ...pamięci, towarzyszą w/w objawom zawroty głowy o lekkim nasileniu. Wspomniane bóle są nieznaczne, jednak podczas * zapracowanych, ciężkich * dni gdy nie mam czasu odpocząć, ( wydaje się z braku jedzenia ) pojawiają się bóle o porażającej dla mnie sile. Oba symptomy są typu pulsacyjnego,..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie

.. ...chorobach tarczycy, objawy też są podobne. Zrób badania krwi: TSH, FT3, FT4. * barbarella * , na tarczyce mam jutro krew ale tylko TSH , poprosze jeszcze lekarza zeby sprawdzic przepustowosc zyl ( mam nadzieje ze to dobry pomysl ? ) i jak z tych badan nic nie wyjdzie to zostają chyba..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie - Str. 2

.. ...które bardzo pomogły. Objawy jednak wróciły i prawdopodobnie będą powracać. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Witam Was! Kiedy czytam wasze wypowiedzi to w niektorych wypadkach sa takie jakbym je sam sobie z ust wyciagnal! Dopiero po badaniu radiologicznym kregoslupa szyjnego cos w koncu..

Bóle i zawroty głowy a torbiel jajnika

.. ...głowy w okolicy skroni i płata czołowego nasilajacy sie wieczorem, a do tego ogolne osłabienie i tetno 140/51. Do tego mam napady gorąca.Zupełnie nie mam pojecia czego to moga byc objawy . proszę o pomoc..

Nerwica lekowa-jak z nia walczyc - Str. 3

.. ...dopiero teraz pojawiły się objawy, które bardzo mi przeszkdzaja normalnie zyc;( takie jak duszności, bóle w klatce piersiowej i zawroty głowy. To jest dla mnie bardzo uciażliwe i czasami nie umiem sobie z tym poradzic... A najgorszy jest lek zwiazany ze smiercia...;/ Jak mam sobie z tym..

Ból głowy, drżenie rąk, zmęczenie, smutek, lekliwość

.. ...ktoś ma lub miał takie objawy? Jaka choroba się z tym wiąże. Moja dziewczyna od 2 miesiecy, nie może sobie z nimi poradzić. Wcześniej występowały zawroty głowy i bóle brzucha, bóle w okolicy serca, nadwrażliwość na ciepło, ale już się nie pojawiają. Na początku myśleliśmy, że to anemia,..

Ból w klatce i lewej reki oraz pleców po lewej stronie

.. ...wrakiem człowieka.Moje objawy ostatnio to:bóle w klatce i lewym ręku oraz pod lewa łopatką,uczucie dławienia,duże kłopoty z oddychaniem,bardzo szubkie męczenie się,duże zawroty głowy szczególnie w pracy czasami to aż się zataczam,zupełny brak koncentracji - pustka,kłopoty z pamięcią..

Częste zawirowania w głowie i szum w uszach

.. ...zwykle z rana mam dużo objawów, które mnie dopadają. Zaczyna się od bólu brzucha, ucisku głowy, mdłosci, zawrotów i ogólnego osłabienia, jak przed utratą przytomności. Zazwyczaj dzieje się tak przeważnie w dni robocze. Kiedy przychodzi weekend te objawy ustępują. Wiem, że praca potęguje..

Nerwica, depresja, załamanie, dziwne odczucia

.. ...głowy to tylko jeden z objawów jakie mi dokuczały. Dochodziły do tego nudności i potworne zawroty głowy, uczucie omdlenia i mroczki przed oczami. Mogą też męczyć cię migrenowe bóle, jednak one nie trwają bez przerwy dwa lata - jak wspomniałeś, tylko do kilku dni, ale przy nerwicy taka..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 38

.. ...Neurolog mi mówi ze te moje objawy z duzym prawdopodobieństwem nie sugerują guza w mózgu ale również nie potwierdziła ze te bóle i zawroty maja pdołoże psychogenne. Mam mentlik w głowie, nie moge przestać o tym myśleć, szukac objawów guza w sieci. Boje się!! Jak ktoś ma swoja teorię na..

Nerwica, na tę chorobę się nie umiera

.. ...ona bardzo uciążliwa. Objawami nerwicy są: Kołatanie serca , potliwość , trzęsienie rąk nóg jak i drętwienie kończyn , bóle w mostku , podwyższone ciśnienie na tle nerwowym , zawroty głowy , lęk obawy przed śmiercią , duszności w klatce piersiowej , uczucie zimna i ciepła ,..

Brak tchu

.. ...pogotowie trzeba wezwac, to objawy udaru. Może to po prostu typowy migrenowy ból głowy. Często przy migrenie tak boli, że nic nie pomaga i ból utrzymuje się nawet do kilku dni. Może promieniować na jedną część twarzy i oko, powodować zawroty głowy i uczucie wysokiego ciśnienia w..

Problem z sercem po używkach

.. ...uczucia przerażenia i objawy somatyczne: bóle w klatce piersiowej, palpitacje serca, spłycenie oddechu, zawroty głowy, dolegliwości w okolicy brzucha, uczucia nierealności i lęk przed śmiercią * Ten cytat w 99% opisuje mój problem, czy marichuana ma duzy wplyw na serce i to co mi sie..

Nerwica

.. ...na tyle że nie miałam objawów bólowych i natretnych mysli. Jednakże jeżeli pojawiał szie ból jaki kolwiek w okolicach mojej głowy - mysli powracały. Moja koleżanka skończyła psychologię i zaczełam jej opowiadać o moich problemach zdrowotnych a w szczegolności o moich cholernych zawrotach..

Ból, drżenie i mrowienie w nogach

.. ...pojawiły się u mnie dziwne objawy: sztywnienie twarzy, ból mięśnie pleców nóg, głowy, zawroty głowy, paniczne lęki przed śmiercią chorobą. Biorę pramolan 2x1 tabletka dziennie, magnez i po dłuższym czasie zaczęłam się czuć lepiej. Zrobiłam też badania krwi byłam u nerurologa, zrobiłam..

Czy znajdę pomoc w IPIN na ul. Sobieskiego?

.. ...roku ) a moje obecne objawy to: duszności, zawroty głowy, bóle głowy, światłowstręt, totalna frustracja i zazdrość na myśl o tym że moi rówieśni żyją sobie normalnie, łatwo irytuję się kiedy rodzice są w pobliżu, bo sytuacja z domu się nie zmienia, czasami wychodzę po wino i kiedy wracam..

Zawroty głowy, kłucie serca, drżenie rąk

.. ...zauważyłam u siebie dziwne objawy. Zaczęło się od kłucia serca, jakieś pół roku temu. Od 11 roku życia miewałam takie bóle, kardiolodzy nic nie wykryli, więc przeszłam z nimi do porządku dziennego, ale zaczęły się nasilać. Przez ostatni miesiąc pojawiło się drżenie rąk, a od około..

Czy to są objawy nerwicy?

.. ...lekarza rodzinnego z objawami lęku, duszności i bólu w klatce piersiowej, zawrotami głowy. lekarz ten stwierdził, że mam bakterie lub robaki i leczył mnie na to tydzień czasu, ale nie przyniosło to rzadnego skutku. w między czasie trafiłem pare razy na pogotowie, gdzie stwierdzono, że..

Dętwienie kończyn, zawroty i bóle głowy, zmęczenie...

.. ...może ktoś ma podobne objawy i wie co może być przyczyną... Zaczęło się to bólami głowy, bardzo ciężko zaczynało przychodzić mi przyswajanie informacji, nie potrafiłam się skupić... Udałam się do lekarza, okazało się, że mam podwyższone ciśnienie. 2 tygodnie obserwacji i padła diagnoza -..