Obniżenie tętna

Zbyt szybkie bicie serca jest także niepokojącym objawem

.. ...zatokowego - z poważnym obniżeniem tętna - mogą prowadzić do zbyt małego przepływu krwi. Za optymalne uważa się około 60 uderzeń na minutę. Najlepszym sposobem na obniżenie tętna jest aktywność fizyczna. Trzeba także leczyć nadciśnienie, obniżać poziom cholesterolu; ważna jest właściwa..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 175

.. ...lekarz też proszki na obniżenie tętna, ale i tak boję się je brać. Więc od kilku dni * jadę * na no - spie i ciągle myślę co dalej. Czy wytrzymam te trzy miesiące, czy może będę musiała iść do szpitala? A ja panicznie boję się szpitali. Już przeżywam te dwa, trzy dni które będę musiała..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 29

.. ...tachykardia a również obniżenie tętna, ból w klatce jak wieńcowy i inne ciągle się utrzymujące. Mam 46 lat. Olewali problem po stwierdzeniu wypadania płatka jeszcze mocniej. Nie wróże nic dobrego tym , którzy chcą uzyskać pomoc od lekarzy. Może jak trafią na dobrego.? Muszę napisać to..

Szybkie tętno - Str. 11

.. ...i przepisała lek na obniżenie tętna BETALOC ZOK 25, brałam troche i znowy do niej poszłam na wizyte, wystraszyła mnie że może w sercu trzeba cos tak poprzecinac i takie tam ze musze jechac do Zabrza do Kliniki Choró serca. I od tego się zaczeło jak nigdy nie mialam bóli serca i jakis tam..

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera? - Str. 2

.. ...regularnie atenolol na obniżenie tętna, magnez i potas a także zomiren przeciw lękom i jest lepiej poza ciągle wracającym bólem lewej strony. Byłam u pewnej magister rehabilitacji żeby troszke ponaciągać kręgosłup bo słyszałam,że wady kręgosłupa tez mogą mieć wpływ na moje samopoczucie(..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe?

.. ...regularnie atenolol na obniżenie tętna, magnez i potas a także zomiren przeciw lękom i jest lepiej poza ciągle wracającym bólem lewej strony. Byłam u pewnej magister rehabilitacji żeby troszke ponaciągać kręgosłup bo słyszałam,że wady kręgosłupa tez mogą mieć wpływ na moje samopoczucie(..

Obniżenie tętna z 90 na 50 - czy to niebezpieczne?

.. W ciągu kilku dni od ostatniego pomiaru tętno obniżyło mi się z 90 na 50 uderzeń. Jaka to może być przyczyna i czy to niebezieczne jeżeli jestem 14 mieięcy po operacji Bypasów? Opisuję ponownie bo to niepokoi. Prawdopodobnie jest to skutek działania B - blokerów 90 uderzeń to zbyt dużo dla każdego a..

Wysokie tętno w spoczynku

.. ...przyjaciel - pomaga w obniżeniu chwilowo przyśpieszonego bicia serca. Jak tylko łapie mnie przeziębienie to też chodzę po ścianach i mało nie zemdleję. Witam wszystkich Ja też mam taki sam problem jak wy :( a najbardziej jak blondi. Moje objawy zaczęły się od omdleń, bólu w klatce i..

150 uderzeń na minutę

.. ...uderzeń na minute lekarze mówili że przed lekami musiało walić około 300 uderzeń dostałam leki BETALOC ZOC a wcześniej używałam METOCARD 50 diagnoza lekarska tachykardia nadkomorowa a mam 25 lat pozdrawiam...

Niskie tętno 45-48 w spoczynku

.. ...piłkarzy ) następuje obniżenie tętna do takich własnie wartości. 40 - 45. Zdarza się nawet ok 30 - np. Lance Armstrong, Miguel Indurain. To normalne i korzystne. Ale ma miejsce po dłuższym okresie treningów. W Twoim przypadku należy jednak zrobić te wszytkie próby wytrzymałościowe i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 26

.. ...regularnie atenolol na obniżenie tętna, magnez i potas a także zomiren przeciw lękom i jest lepiej poza ciągle wracającym bólem lewej strony. Byłam u pewnej magister rehabilitacji żeby troszke ponaciągać kręgosłup bo słyszałam,że wady kręgosłupa tez mogą mieć wpływ na moje samopoczucie(..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 263

.. ...właściwości ochronne na serce, obniżenie ciśnienia tętniczego, regulację szybkości tętna, ma działanie przeciwinfekcyjnie, do tego zawiera witaminy, potas, magnez itd. Moim zdaniem poprawia również doskonale nastrój. Niestety trzeba go jeść na surowo, gotowany traci 50% właściwości.Dla..

Lokren i tritace w leczeniu nadciśnienia?

.. ...działa zasadniczo na obniżenie tętna. Ciśnienia są w normie. Dlaczego dodatkowo organizm jest podtruwany?. Objawy szkodliwego działania są widoczne. Skoro ciśnienie w normie to po co Tritace? Normalne ciśnienie nie powinno przekraczać te 129/79, maksimum to 139/89 ale to pierwsze..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 44

.. ...migotaniu dąży się do obniżenia tętna do w miarę normalnego. Wiem jak wygląda praca serca przy takim szybkim rytmie - mnie zawsze wtedy bolało na wlot od żołądka aż do kręgosłupa i przestawało dopiero kiedy tętno zwolniło poniżej ok 100. Można to wytrzymać kilka godzin, ale nie 2..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 52

.. ...brać bisohexal ( na obniżenie tętna ) i nawet po 5 mg źle się czuję. Czy Tambocor przepisał ci kardiolpg który robił ablację ? Bo mi tak ,tylko że 2 x 50 mg z zaleceniem ciągłej kontroli EKG. Pozdrawiam. Do Dana.wczesniej pisalam ze mieszkam w Holandii a moj kardiolog na zabieg wyslal..

Nerwica w ciąży - Str. 194

.. ...pomimo brania tabletek na obniżenie ciśnienia. Tak mi się wydaje że to przez nerwy i lęki. Za dużo sobie nawkładałam do glowy. Zbyt duzo emocji z którymi nie umialam sobie poradzic. Czemu jestem taka przewrazliwiona i wszystkim zaraz sie tak bardzo przejmuję?? A mały miał 180 tętna i tez..

Bardzo silne i bardzo szybkie bicie serca

.. ...poprawienia kondycji i obniżenia tętna spoczynkowego wystarcza np. codzienny energiczny marsz 30 - 60 minut ( np. w tempie 120 kroków na minutę ); oczywiście jeżeli jesteśmy całkiem bez formy, to zaczynamy od mniejszych dawek ( np. 20 minut w wolniejszym tempie ), stopniowo dochodząc do..

Ile trwa leczenie tachykardii?

.. ...razu nie dają leków na obniżenie tętna - chyba że jest to konieczne ale rzadko dają leki na obniżenie tętna jak ono jest poniżej 100 uderzeń na minutę pozdr Nie, jestem całkowicie zdrowa. W miarę niskie tętno jest mi potrzebne do zawodu. Aby móc go wykonywać trzeba przejść badania, w tym..

Uczucie nie swojej ręki

.. ...lęki, skoki ciśnienia i obniżenie tętna ( do poniżej 50 uderzeń na minutę ). czasem dotaję też takiego wewnętrznego uczucia słabości. poza tym mam częste mdłości ( bez wymiotów ) i dużo łatwiej niż zazwyczaj się denerwuję. neurolog skierował mnie na test tężyczkowy. czy to możliwe, żeby..

Dziwne skurcze serca, czy mam sie martwić?

.. ...przepisał mi Bisocard na obniżenie tętna ale ten lek obniża też ciśnienienie.Nie wiem czy to ma związek z tym ale wydaje mi się ,że częściej mam tą dolegliwość kiedy zmienia się pogoda,przechodzą fronty. Wszyscy mowia do rzeczy.Pani ostatnia ma to co ja.ja mdleje jak burza idzie ale mam..

Odwodnienie - Str. 2

.. ...branie betablokera na obniżenie tętna i ciśnienia - ale wtedy musiałabyś raczej zrezygnować z karmienia piersią. Dlatego polecam Ci przemyśleć to sobie i przedyskutować to z lekarzem. Być może pomocnym byłoby dla Ciebie zapisanie się na rehabilitację jaką przechodzą ludzie po zawałach i..

Osłabienie, kołatanie serca i nieciekawe samopoczucie

.. ...mi Betaloc ZOK 50 na obniżenie tętna. Mam pytanie czy do tego lekarstwa mogę stosować Aspargin? Czytałem że moje objawy mogą być efektem niedoboru magnezu i potasu, jednak nie wiem czy nie będzie jakiejś nieciekawej reakcji po tych 2 lekach. Pozdrawiam Pozdrawiam jutro zbadaj sobie..

Prestarium i nedal na skoki ciśnienia

.. ...w nieduzej dawce na obniżenie tętna tak by spadło wieczorem poniżej 60 w spoczynku. Przy okazji mogło by wtedy też i spaść nieco ciśnienie. Gdybyś zauwazył że lepiej się czujesz z niszym tetnem wtedy ewentualne skoki ciśnienia mogłyby być mniej dokuczliwe. Polecam to sprawdzic na sobie i..

Alkohol a leki cocnor cor

.. ...zażywaniem Lokrenu20 na obniżenie tętna? Chciałbym w sylwestra chociaż jedno piwo wypić jednak boję się czy to nie spowoduje jakiejś niebezpiecznej reakcji, chociaz na ulotce nic nie jest napisane. Też możesz leki które bierzesz są to betablokery ja również je zażywam i nie odmawiam..