Obniżona temperatura

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty

.. Wtam wszystkich, piszę z prośbą o pomoc. Czy ktoś miał podobne objawy, jak się leczył. Mam 39 lat i jestem wysportowanym meżczyzną. Lubię sport. Mam nadciśnienie tętnicze, leczone tabletkami atacand i concor ( 1,25 mg ). Miałem rok temu bóle i skoki ciśnienia. Kardiolog zrobił testy wysiłkowe, usg i ekg i..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 2

.. ...wielu lekarzy tylko obniżona samoocena na swój temat ... Wyszedł jakiś drobnoustrój - ENTEROBACTER SPECIES , wiecie co to jest ??? Wydaje mi się że zaczepiłem się w ostatnim czasie o właściwy temat bakterie, grzyby i wirusy - chyba w tym tkwi nasz wspólny problem !!!!! Ktoś stosował..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 4

.. ...wiem od jak dawna mam obniżoną temperaturę; dawniej mierzyłem tylko gdy wydawało się, że mam gorączkę, ale termometr pokazywał wtedy ok. 36,6. Więc może miałem temp. niższą, a gdy podrosła, wydawało się, że gorączka. Ostatnią gorączkę z prawdziwego zdarzenia ( 38,5 ) miałem straaasznie..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 5

.. ...koncentracją i pamięcią, obniżona temperatura ( pomiędzy 35,9 i 36,5 ), szum w głowie, szybko się męczę ( właściwie to cały czas jestem zmęczony ), budzę się w nocy zlany potem - choć temperatura jak pisałem czyli poniżej normy i problemy z wypróżnianiem. Jestem po pierwszej wizycie u..

Będę żył wiecznie? mam obniżoną temperaturę ciała

.. ...Też od kilku lat mam obniżoną temperaturę do 35,0 - 35,8stC. Niestety tarczyca w normie inne parametry też.Ręce i nogi ciepłe,ale łatwo się męczę i częste poty. Myślałam że to z powodu klimakterim ale trwa to już ok 10 lat i poprawy nie widać. Może jakby się trafiło do dobrego..

Bóle i zawroty głowy, wypadanie włosów, osłabienie i brak koncentracji

.. ...znacznie się nasiliły, mam obniżoną temperaturę ciała i ciśnienie, bardzo wypadają mi włosy oraz mam totalnie osłabiony organizm. Nie radzę sobie z prostymi czynnościami ponieważ nie mam na nic siły, gdy wstaję z łóżka mam silne zawroty głowy i wręcz uginają mi się nogi.Mam także..

Obniżona temperatura u dziecka

.. ...zauważyłam ,że dziecko ma obniżoną temperaturę nawet do 35.1 stopni. Jestem zaniepokojona. Do tego córka jest senna, nieobecna nie ,ma apetytu ( nigdy nie miała, ale teraz unika jedzenia jeszcze bardziej ). Często ma dreszcze i spływa po niej zimny pot. Proszę o pomoc, nie wiem zbytnio..