Obniżone ciśnienie

Echo serca - Str. 42

.. ...praw.widoczna IM II ( przy obniżonej EF ) IT III vena contracta fali zwrotnej ok. 7,0mm. Umiarkowane cech nadciśnienia płucnego gard max w tetnicy płucnej ok. 40 mmHg.Funkcjonowanie zastawki aortalnej prawidłowe. Akineza segm sciany dolnej i tylnej oraz PMK. Hipokineza pozostałych seg m..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 999

.. ...raczej w normie, czasem obniżoną, ciśnienie 90/60, czasem spada do 70/40. Zrobiłam test ELISA - pierwszy - negatywny. Powtórzyłam - wątpliwy. Postanowiłam wydać ostatnie pieniądze i wykonać test Western Blot bez wiedzy mamy, która ślepo wierzy testom ELISA, a ja wyczytałam, że są po..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 248

.. ...głowy... Przeważnie ma obniżone ciśnienie... Czy to mogą być objawy nerwicy? I czy w ogóle jest coś takiego jak nerwica,bo jeden z kardiologów u którego mąż był śmiał stweirdzić że czegoś takiego jak nerwica w ogóle niema... Że w medycynie nie ma takiej nazwy np jak nerwica serca... Do..

Niskie ciśnienie czym grozi?

.. ...pszyspieszone z powodu obniżonego ciśnienia. pocieszę cię ja mam za wysokie ciśnienie 140/90 180/100 , a jak chodze lub stoję to spada mi do 70/30 a tętno cały czas 120 - 180 w spoczynku. ale na poważnie zrób badania w kierunku tarczycy i chorób kardiologicznych. jak wszystko będzie ok..

Menopauza czy serce?

.. ...podwyższone, a czasem nawet obniżone. Dodam, że leczę się na nadciśnienie, ale czasem mimo leków mam jego skoki. Mój internista twierdzi, że to sprawa menopauzy, ale nie spotkałam się nigdzie z opisem takich objawów. Nie pozwala mi to żyć i funkcjonować normalnie. Nic nie mogę robić ani..

Nadciśnienie a bieganie

.. ...odpowiednią dietę z obniżoną zawartością soli; * podjęcie aktywności fizycznej; * zaprzestanie palenia tytoniu; * zmniejszenie spożycia alkoholu; * walkę ze stresem. Zbędne kilogramy próbuję zrzucać. Dieta oraz bieganie. Nie palę i nigdy nie paliłem, nie piję, raczej się nie stresuję...

Dziwnie niskie ciśnienie rozkurczowe po wysiłku

.. ...120/48 z tendencją do spadku.. jak widać ciśnienie rozkurczowe jest BARDZO niskie. Co mam z tym zrobić? jakie są tego przyczyny? Skurczowe w normie, rozkurczowe jest zbyt dużo obniżone. Marsz do lekarza...

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 11

.. ...poleconego lekarza!!! ). Obniżony cholesterol może wskazywać na problemy z tarczycą. Kolejne badania: TSH, FT3, FT4 i mamy choróbsko: zaawansowana nadczynność tarczycy!!! Mąż leczy to już 5 miesięcy, wszystkie opisywane objawy minęły po około 2 tygodniach ( nawet ciśnienie ma idealne ),..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...poleconego lekarza!!! ). Obniżony cholesterol może wskazywać na problemy z tarczycą. Kolejne badania: TSH, FT3, FT4 i mamy choróbsko: zaawansowana nadczynność tarczycy!!! Mąż leczy to już 5 miesięcy, wszystkie opisywane objawy minęły po około 2 tygodniach ( nawet ciśnienie ma idealne ),..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty

.. Wtam wszystkich, piszę z prośbą o pomoc. Czy ktoś miał podobne objawy, jak się leczył. Mam 39 lat i jestem wysportowanym meżczyzną. Lubię sport. Mam nadciśnienie tętnicze, leczone tabletkami atacand i concor ( 1,25 mg ). Miałem rok temu bóle i skoki ciśnienia. Kardiolog zrobił testy wysiłkowe, usg i ekg i..

Bóle i zawroty głowy, wypadanie włosów, osłabienie i brak koncentracji

.. ...znacznie się nasiliły, mam obniżoną temperaturę ciała i ciśnienie, bardzo wypadają mi włosy oraz mam totalnie osłabiony organizm. Nie radzę sobie z prostymi czynnościami ponieważ nie mam na nic siły, gdy wstaję z łóżka mam silne zawroty głowy i wręcz uginają mi się nogi.Mam także..

Dziwne mocne uderzenia serca i silny niepokój - Str. 3

.. ...nadmiernie wysokie bądź obniżone lub potwornie chwiejne... i masz rację także w tym że ciśnienie jest bardzo labilne tj.zmianom podlega zależnym i niezależnym od nas, i często tego nie czujemy i złego wpływu nie ma .... Ale i tak, Gajka, napiszemy coś o amplitudach ciśnienia i jego..

Może ktoś podpowie co mi jest?

.. ...tyś. Jedynie limfocyty obniżone ( 20% a norma to 25 - 40 ). Ponoć ( słowa lekarza ) zrównoważone są ilością neurofili. Ciśnienie dzisiaj ok, tętno spadło, biorę 2x1 Beto zk 25. Mimo wszystko wciąż czuję się otępiale, wiele wspominam z wizyty w szpitalu. Mam uczucie pijanego i ucisku w..

Oporne nadciśnienie

.. ...w normie poza nieco obniżonym potasem ( 3,3 - 4 przy suplementacji ). Obecnie jestem 4 lekach: rano: Bisocard 10mg, Amlopin 10 mg, Hydrochlorothiazidum 25mg i Doxar 2mg; wieczorem: Doxar 2mg ) jednak nie powoduje to oczekiwanego obniżenia ciśnienia. Trzy dni temu mialam 24h pomiar..