Obrzęk gardła

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 902

.. ...lepiej bo nie mam już obrzydzenia do jedzenia : ) Dzisiaj coś mnie zaczęło kuć w szyi po prawej stronie. jakby taki ból kiedy źle śpimy, ale on nie jest ciągły tylko tak co jakiś czas mnie zakłuwa. Chce mi się pić i sucho mi w gardle...Kurcze, zaczynam się stresować tą pracą.. Na pewno..

Niebezpieczne dla życia skutki stosowania Prestarium

.. ...się nie zorientował że obrzęk gardła kaszel duszności mogą być związane z zażyciem leku na nadciśnienie. Dopiero młody lekarz podczas przyjęcia na oddział do szpitala powiązał lek na nadciśnienie z dolegliwością która była bardzo dokuczliwa. Po odstawieniu leku dolegliwość pomału..

Ucisk, gula w gardle - Str. 2

.. ...ustach, a rano gdy jest obrzęk to płukać gardło zimną wodą, nie używać ciepłych napojów. Na temat specjalistycznego leczenia nic nie powiem ale powyższe postępowanie zalecił mi znajomy lekarz. Ha! Witam. Siedzę w domu na urlopie i kombinuje jak tu sie pozbyć tego * kołka * w gardle...i..

Ścisk w gardle, płaczliwość, senność, panika i lęk - Str. 2

.. ...napisane ze moze wystapic obrzek gardla więc dzisiaj juz nie przyjelam bo chce zaobserwowac bo moze to od tego leku ? sama nie wiem . :( a Wy co myslicie o moim przypadku? Witam wszystkich.. Tez dosnalem takiej dolegliwosci, czucie bolu w okolicy gardla, przelyku i krtani. z rana budze..

Nadwrażliwość słuchowa, szumy, napór w uszach, ból uszu

.. ...sie do tego stopnia ze obrzydlo mi zycie. Mam wiecznie zatkany nos, slina splywa mi do gardla i musze ja wypluwac, uszy praktycznie mam zatkane przez caly czas. A powoduje to wtedy silne zaburzenia mowy, sluchu, a najgorsze ze nie moge sie skupic nad nauka, w klasie nie raz siedze i nic..

Uczucie duszenia, przedmiotu w gardle

.. ...objawy z gardłem z tym obrzękiem nawet( to takie uczucie )wychodzą własnie wieczorem, w poniedzialek wybieram sie do laryngologa z tym, a zazncze jeszcze,ze mam skolioze i od 3 tygodnii zaczeły mi sie objawiac neuralgia, do tego dusznosci, ból ręki,ucha także uduje sie równiez do..

CIśnienie krwi, uczucie przeszkody w gardle podczas połykania śliny

.. ...Maju miałem dostałem obrzęku Qinkiego( gardła )wylądowałem w szpitalu na tydzięń,po wyjściu dostałem skierowanie do ralyngologa i arelgologa gdzie po badaniach stwierdziła że mam alergie na brzozę i chwasty, Problem polega na tym że mam uczucie przeszkody w gardle podczas połykania..

Zgon z powodu opuchniecia krtani i języka

.. ...nastapila gwaltowna reakcja, obrzeku gardla, krtani a przede wszystkim jezyka, zostalo wezwane pogotowie ratunkowe, jednak stan bardzo szybko sie pogorszyl. I pomimo szybkiej reanimacji nastapil zgon...