Obrzęk szyi

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 902

.. ...lepiej bo nie mam już obrzydzenia do jedzenia : ) Dzisiaj coś mnie zaczęło kuć w szyi po prawej stronie. jakby taki ból kiedy źle śpimy, ale on nie jest ciągły tylko tak co jakiś czas mnie zakłuwa. Chce mi się pić i sucho mi w gardle...Kurcze, zaczynam się stresować tą pracą.. Na pewno..

Uogólniony stan zapalny śródbłonka

.. ...niego jest bardzo duży obrzęk, głównie szyi, główki, ramion. Podejrzewano na początku skrzepliny, ale przepływy są w porządku. Nie widać wyraźnie, że gdzieś w tętnicy czy żyle nie płynęła krew. Dostaje jednak cheparynę. Jest karmiony dożylnie, przez sondę zjada tylko ok. 30 ml, a i tak..

Brak tchu i częste ziewanie

.. ...nietypowe.Dodam, ze badania wyszly dobrze tzn. echo serca, rtg pluc i szyi, rezonans kregoslupa szyjnego, testy skórne, gastroskopia. Jedyna rzecz to chora tarczyca - niewielkie powiększenie z zapaleniem autoimunologiczne i guzek w jednym płacie, ale TSH i FT3, FT4 są w..

Pulsowanie żył w szyi?

.. ...nasilał i miałam uczucie obrzęku węzłów chłonnych nie mam pojęcia co to jest pozdrawiam abisynka ja mam podobnie, a na dodatek piski w prawym uchu. layrngolog nic nie widzi, neurolog tez nie - choc nie moze zrobic wszystkich badan, bo jestem w ciazy. jak myslicie, czy to moze cos..

Choroba Kawasaki u osoby dorosłej

.. ...na rękach i stopach obrzęki i zaczerwienienia, ze złuszczaniem skóry. Węzły chłonne szyi ulegają znacznemu powiększeniu, zwykle po jednej stronie. Kardiologicznym problemem mogą stać się u chorych dzieci zmiany zapalne w małych tętnicach, w tym u części z nich również w tętnicach..