Obrzęki kostek

Niewydolność serca

.. ...serca mogą występować obrzęki nóg ( zwykle zlokalizowane są w okolicy kostek i goleni ) a także pleców ( u osób leżących ). Obrzęki nasilają się po przebudzeniu organizmu. Innymi objawami mogą być: wzmożone oddawanie moczu w nocy ( nycturia ), suchy męczący kaszel kaszel w nocy,..

Echo serca - Str. 24

.. ...czasem spoczynkową, obrzęki kostek dość znaczne i nycturie. W miare możliwości proszę o wyjaśnienie. Pani Izo Mam 21 lat w 2003 roku wszczepiono mi układ stymulujący z powodu omdleń wazowagalnych kardiodepresyjnych z asystolią. Niestety stymulator nie przyjął się.W ciągu dwóch lat miałam..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 27

.. ...kołatanie serca, duszności i obrzęk w kostkach. Dotychczas bez dolegliwości. zalecone leki to: Acenocumarol, Digoxin, Metocard, Furosemid i Tritace. Ogólnie czuję się dobrze ale lekarz straszy że do pracy chyba już nie wrócę. Jestem trochę zdezorientowany. Witam! Wybaczcie proszę,że tak..

Bypassy i co dalej?

.. ...operacji miałam bardzo duże obrzęki w okolicach kostek i stóp więc brałam leki odwadniające przepisane przez kardiochirurga, które miałam odstawione po dłuższym czasie.Tak się może dziać zanim serce dojdzie do jakiejś sprawności. To jeszcze krótki okres po operacji.Piszesz, że tata nie..

Morfologia krwi - wyniki

.. ...odwodnienie i potas i morfologia powinna się unormować ,a jak ciśnienie witam bardzo prosze o interpretacje wynikow Trójglicerydy - 44mg/dl Alat - 22U/L ASPT - 58U/L z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam..

By passy i woda w płucach

.. ...obu stronach oraz duże obrzęki w okolicach kostek i stóp, ale cały czas biorę leki odwadniające. Gdy było 4 miesiące po operacji przechodziłam zapalenie górnych dróg oddechowych, ale byłam intensywnie leczona dużą dawką antybiotyku. Po leczeniu miałam zrobione prześwietlenie klatki..

Spuchnięta kostka bez urazu

.. ...puchną to tak robię i obrzęk się zmniejsza.Nie wiem czy to da efekt ,ale spróbuj.Z tym ,że mnie nic te kostki nie bolą ,tylko puchną ,zwłaszcza jak jest ciepło latem. Badania moczu zrobiłam,też nic nie wykazały niepokojacego,nie ma zaczerwienienia i to miejsce nie jest cieplejsze,dzis..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa

.. ...kołatanie serca, duszności i obrzęk w kostkach. Dotychczas bez dolegliwości. zalecone leki to: Acenocumarol, Digoxin, Metocard, Furosemid i Tritace. Ogólnie czuję się dobrze ale lekarz straszy że do pracy chyba już nie wrócę. Jestem trochę zdezorientowany. Jest już taki wątek na tym..

TYCIE PO DOXEPIN

.. ...z lekiem.Od rana mam obrzęki stóp i kostek.Są tak duże,że bardzo bolą mnie stopy podczas chodzenia.Problemów z zaparciami nie miałam.Ale teraz będę powoli Doxepin odstawiać.Biorę go od 6 miesięcy. Pozdrawiam serdecznie. Becia ,ciesze sie ze powoli odstawiasz juz leki.U mnie narazie mowy..