Obrzęki twarzy

Choroba reumatyczna (gorączka reumatyczna)

.. ...dolegliwości to ból i obrzęk dużych stawów. Nie dochodzi do trwałego uszkodzenia. Zajęcie układu nerwowego objawia się w postaci pląsawicy, czyli mimowolnych ruchów głowy, mięśni mimicznych twarzy, rąk. Również i to powikłanie mija samoistnie. Najpoważniejszym powikłaniem choroby..

Problem ze stabilnością czyli zachwianie równowagi - Str. 2

.. ...którymś z tych meridianów, obrzęknięty żołądek uciskają na nerw i są zachwiania równowagi. Poza tym stany lękowe biorą się z osłabionych energetycznie nerek i zaburzeń tarczycy. Lekarstwa przeciwdepresyjne tylko pogłębią zaburzenia hormonalne, ale twoja wola. Znajdź dobrego..

Skaczące cisnienie i nerwica - Str. 2

.. ...brałam przyczyniły się do obrzęku śluzówki nosa i gardła. Wszystkie diuretyki zatrzymują mi wodę, co prowadzi do opuchlizny nóg, twarzy i duszności. Przez 4 lata brałam Accupro 20 i cały czas miałam kłopoty z zatokami: ciągły katar i trudności w oddychaniu przez nos. Laryngolog..

Morfologia krwi - wyniki

.. ...odwodnienie i potas i morfologia powinna się unormować ,a jak ciśnienie witam bardzo prosze o interpretacje wynikow Trójglicerydy - 44mg/dl Alat - 22U/L ASPT - 58U/L z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam..

Czerwona twarz po alkoholu

.. ...wysypka np na rękach lub obrzęk ust należy zrobić testy uczuleniowe, bo jest to reakcja alergiczna i nie należy jej lekceważyć, bo pewnego pięknego dnia może obrzęknąć krtań po alkoholu i jeżeli nie będzie kogoś w pobliżu kto ma przy sobie i umie podać adrenalinę dożylnie i sterydy : - )..

SIADH (zespół nieadekwatnego wydzielania wazopresyny) po SSRI/SARI

.. ...) zacząłem odczuwać obrzęki na nogach,a później na twarzy. stałem się bardziej lękowy. mój próg pobudliwości emocjonalnej znacznie się obniżal z każdym dniem. zauważyłem u siebie dodatni bilans wodny. ilość oddawanego moczu zmniejszała się z dnia na dzień a pragnienie picia wzmagało się...

Ciężki dobór leków na nadcisnienie...

.. ...skutki uboczne, m.in. obrzęki jezyka, twarzy, problemy z oddychaniem. Dotychczas podczas stosowania Noriprelu nic złego sie nie działo. Z moich odczyć wynika, że wystarczyło by ok 3,5mg Noriprelu. Lekarz chce ustabilizować u mnie ciśnienie 120/80. Do tej pory przy takim ciśnieniu byłem..