Ochojec

Uwaga na zbyt szybkie tętno spoczynkowe

.. ...Kardiologii w Katowicach - Ochojcu. Badania objęły w 33 krajach blisko 11 tys. osób z chorobami układu sercowo - naczyniowego. Prof. Zbigniew Gąsior przypomniał, że do podstawowych czynników ryzyka sercowo - naczyniowego zalicza się m.in.: podwyższone ciśnienie skurczowe i rozkurczowe,..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 8

.. ...jakiego mam dostęp jest w Ochojcu a tam zdecydowanie nie chce iść. Czym są zespoły QRS? No cóż, po ablacji częstokurczu węzłowego i niektórych rodzajów wpw mogą się pojawić różne stopnie bloków przewodzenia przedsionkowo - komorowego. Rozumiem, że z powodu przypalenia tam gdzie nie..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 61

.. ...jest on konieczny na Ochojcu powiedziano ze mam go zrobic jaknajszybciej nie wiem co zrobic w tej sytuacji gdy każdy mówi coś innego. Nie mam jakiś poważnych dolegliwości z powodu serca jeszcze nigdy nie zemdlałam ból jest znośny a wręcz czasem nie zauważam ze mam atak jedynie coto serce..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 15

.. ...carto 3 lata temu,w Ochojcu .Sam zabieg jest długi ale zupełnie bezbolesny,poddałem sie bez wachania ,cóż to jest w porównaniu z takim życiem ,przez 8 lat byłem żywym trópem.Częstoskurcz napadowy zwalałmnie z nóg 2 ,3 razy dziennie .Dzisiaj żyje normalnie ,ogólnie czuję się..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 51

.. ...szpitala w Katowicach Ochojcu. Witam Ablacja 26.10.2008, Warszawa. Tomek 31 lat. Częstoskurcze od ok 10 lat, srednio 1 do roku, ale * ciężkie * . Oczywiscie nerwica przez to i w konsekwencji od wiosny psychotropy jakies. W koncu trafilem do odpowiednich lekarzy i wowczas na ablacje nie..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 52

.. ...miała przeprowadzany na Ochojcu; kiedy - jeszcze nie wiem, ale lekarz sugerował, że nie powinnam długo czekać. U mnie sytuacja jest o tyle jasna, że zrobiono mi EKG podczas ataku i - wg lekarza - tam jest dokładny obraz częstoskurczu, tak jakby wada została złapana * na gorącym uczynku *..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 54

.. ...zabieg został wykonany w Ochoju. Minał juz miesiąc a nadal się źle czuje, serce pracuje jak chce, raz szybko, wolno, zatrzymuje sie, zażywa obecnie betablokera Concar...może trochę przekręcilłam nazwe leku..ale nadal samopoczucie nie najlepsze, jeszcze dodatkowo wytrąca sie mu potas z..

Echo serca - Str. 45

.. ...lekarze ( w tym 2 z Ochojca ), nie bagatelizowaliby tego?a zresztą kto ich tam wie...może jakoś wytrzymam do środy do wizyty u lekarza:/ przebijam na kolejna strone: ) i czekam na osoby o podobnym wyniku, bądz pAnią Izabele: ) Aha, dotty, dzieki za próbę odpowiedzi: ) Ok, ja podobny..

Echo serca - Str. 46

.. ...Skierował mnie do poradni w Ochojcu, nie wiedząc, ze ja juz tam byłam i nikt się moim cisnieniem nie zaintertesował. Choc kazali powtórzyc echo termin mam dopiero w listopadzie mam dopiero termin. moj mail - gabriela29@interia.pl moje gg - 9323425 czekam na odzew: ) A jakie masz wymiary..

Echo serca - Str. 49

.. ...Najchętniej połozyłabym się do Ochojca i niech ktos mnie w koncu porządnie zbada. ale boję się, że mnie zbędzie, chyba, że wynik znów będzie nieciekawy. Wiesz na leczenie ewentualnego NP ludzie trafiają dopiero z cisnieniem 50+ oraz przeciżaeniem ewidentnym prawej komory czy to w ekg czy..

Dziwne skurcze dodatkowe

.. ...jakiegos kardiologa z Ochojca. A swoja droga Moniko to ja ci wyslalam maila. Pozdrowienia dla wszystkich PAPPPAPAPA!!! Basiu,sprawdziłam przed chwilą pocztę i nie mam żadnej wiadomości do Ciebie. Pozdrawiam...

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 3

.. ...został w Katowicach Ochojcu przez dr Czerwińskiego. u mie wykryto wpw w wieku 12 lat bodajze... no i niestety jak już się ujawnił... od 5 roku zycia uprawialam lyzwiarstwo figurowe, jezdzialam na nartach i wszystko bylo w porzadku... az tu nagle po ok. 4 godzinach gry w koszykówke..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 7

.. ...1999r miałem zabieg w Ochojcu, trwał 5 godzin , niestety zakończony nie powodzeniem, czekam na 2 ablację... ) Witam mam 17 lat ; ) i 3 miesiące temu miałem ablację udała się ona i czuje się zdrowy :D i nawet kardiolog to potwierdził że jestem zdrowy. Moje pytanie to czy ktoś miał..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 24

.. ...dobrego kardiologa z Ochojca - powiedział że nie widzi przeciwskazań do używek pod warunkiem że nie będzie ich w nadmiarze. Ja już sobie sama wszystko poukładałam: kiedy mam okes nadpobudliwości serca to nie piję kawy i biorę magnez a jak się uspokaja to zyję normalnie. Tak już będzie..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 25

.. ...mialem rozne badania w ochojcu i podejrzenie wpw juz bylem na stole zabiegowym, zrobili mi wszystkie potrzebne proby zeby wywolac droge dodatkowa( najstrzaszniejsze jak wstrzykna 2 srodki - jeden taki ktory przyspiesza serce do ponad 200 masakra a drugi jeszcze lepszy ze duszno po nim..

Napadowy częstoskurcz - kiedy ablacja?

.. ...dr Czerwińki Katowice Ochojec ). Po ablacji jedyne co mnie dopadło to częste migreny , ktore już całe szczęście mineły. Polecam też na forum temat: szybkie tętno i szybkie tętno II oraz Ablacja kompendium wiedzy. Co do wady serca to nie mam żadnej...Polecam szpital w Katowicach..

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm

.. ...dni potem w sąsiednim Ochojcu. Żaden lekarz nie chciał się podjąć leczenia. Miałam skandaliczną stenozę z niedomykalnością AO, przerost lewego serca i przegrody, a co za tym idzie niedotlenienie i niewydolność krążeniową. Zostałam odesłana do ŚlCChS w Zabrzu, gdzie leczę się do dzisiaj..

Ablacja - kompendium wiedzy

.. ...szpitalu w Katowicach( Ochojec )na diagnostyce mojej choroby i zostalem skierwoany na badanie elektrofizjologiczne. Wiem ,że nie mam drogi WPW wiem równiez ,że jest to jak lekarz powiedzial ognisko arytmogene wywodzace sie z dwóch komór prawej i lewej. Mam takie pytanka odnosnie tej..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 2

.. ...Wszędzie tylko Anin, Ochojec, Zabrze, ewentualnie Ochojec, Zabrze, Anin : - ) )Ja mam tez zaklepany: termin w Ochojcu na koniec lutego i troche się miotam. Mój kardiolog skierował mnie do Krakowa ( z racji pewnie przynależności ). T_U I jeżeli chodzi o WZW, to jestem po pierwszym..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 6

.. ...necie ze Katowice ( Ochojec ) sa najlepsze...?pomocy:( 2. czy powiunnam ryzykowac?jakie moge miec powiklania procz dodatkowych skurczow?moge umrzec?( powiedziano mi ze nie ale mozer jednak... )mam 20 lat slyszalam ze to najlepszy czas na zabieg...? 3. czy waga ciala ma jakis wplyw na..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 7

.. ...trwa to do 4 lat. W Ochojcu podobno krócej. Wie ktoś jak to faktycznie jest? Pozdrawiam Robert mój syn miał Ablacje w Zabrzu - polecam to sami profesjonalisci a dr Oskar Kowalski to dr o którym mówi że człowiek dusza i po prostu dobry człowiek pozdrawiam Magdalena W Ochojcu mam termin..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 2

.. ...kardiologicznej w Katowicach Ochojcu - leżał tam 2 tygodnie.Ustabilizowano go i zrobiono biopsję serca, dn./2.06.2006 wypisano go - jest w domu roku wypisali go i jest w domku z nami na lekach oczywiście:( ale chodzi o to że najgorsze jest to czekanie 6 tygodni na wyniki biopsji...jestem..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 5

.. ...przewieziony do Katowic Ochojca. Przeszedłem wszystko. Od CT głowy po koronarografię. Pewnego pięknego dnia po zakwalifikowaniu mnie do ICD umiarowiłem sie jakimś cudem a po spionizowaniu odzyskałem frakcję ponad 50% i zostałem wypisany do domu. Po co o tym wspominam? Chodzi o leki które..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 19

.. ...przewieziono mnie do Ochojca na zabieg ablacji i tam stwierdzono kardiomiopatię rozstrzeniową z frakcją 30%. Ablacja się powiodła i od tamtego czasu nie ma żadnych śladów arytmii. 3 Dni temu wróciłem z kontroli. Frakcja 58% i lewa komora pomniejszona chociaż wciąż dominująca. Tak dużo..

Po ablacji

.. ...Medycznego w Katowicach - Ochojcu na konsultację. Pozdrawiam... Dziekuję, ale dla mnie to za daleko: ) ) Ablację miałam robioną w szpitalu dziecięcym, do którego zreszta jeszcze należe pomimo swojego wieku. Również pozdrawiam Dzisiaj mija 7 doba po zabiegu,odczuwam jeszcze ból w szyji i..

Po ablacji - Str. 11

.. ...Kardiologii Katowice - Ochojec i całemu personelowi medycznemu pod kierunkiem Pani Ordynator za ablację i WSPANIAŁĄ OPIEKĘ! ps. w razie chęci nawiązania kontaktu podaję adres: jagodadb@autograf.pl Jagodadb ... tchnie pozytywnie z twojego postu : ) Ten sam problem nękał mnie około 25 lat,..

Po ablacji - Str. 12

.. ...sensu. Przynajmniej w Ochojcu było tak że na sali zabiegowej, rozmawialiśmy, żartowaliśmy, trochę było momentów nieprzyjemnych ( w czasie częstoskurczy, przed zabiegiem miałam o wiele gorsze doświadczenia ), które trwały krótko i były do wytrzymania - a zaznaczam, że mam bardzo niski..

Szybkie tętno

.. ...2 marca w Katowicach Ochojcu.Fanstastyczni specjaliści,fachowa opieka.U mnie wyglądało to tak,że ataki częstoskurczu miałam rzadko,ale codziennie męczyły mnie wstawki szybszego bicia serca.Np.z każdym wdechem czułam 3 bądź 4 dodatkowe uderzenia.Nasilało się to wszystko po wysiłku.U mnie..

Szybkie tętno - Str. 2

.. ...telefon z kliniki w Ochojcu,bo tam Pani Profesor wraz z elektrofizjologami,którzy robili mi pierwszy zabieg,mają obgadać,czy w ogóle jest sens robienia kolejnej ablacji. Pierwszy zabieg miałam robiony metodą klasyczną,a kolejny będę mieć robiony metodą CARTO. Jedyne pocieszenie to..

Szybkie tętno - Str. 3

.. ...Przed chwilą dzwonili z Ochojca i jadę jutro na kosnultację.I jak dobrze pójdzie,to może jeszcze w tym tygodniu albo w przyszłym będę mieć drugą ablację.( dlatego w miarę szybko,bo to drugi zabieg ). Oby tym razem się wszystko udało. Trzymam kciuki!!!! Obys miala to jak najszybciej z..

Szybkie tętno - Str. 16

.. ...pomoglo a lekarze w Ochojcu gdzie mi robiono bezradnie rozkladaja rece i zauwazylem tam nie jedno a mianowicie ze tam pacjeta traktuja jak krolika doswiadczalnego i sa bardziej zainteresowani platnymi programami a tak naprawde to nie maja pojecia o kompleksowym leczeniu kardiologicznym..

Brak polepszenia po koronarografii i stentach

.. ...czesto chce sie dostać do Ochojca do bardzo dobrego lekarza może mi ktoś kogos polecić...BARDZO PROSZE ZOSTAŁO NAM BARDZO MAŁO CZASU..... 4 tygodnie temu wyszłam z Ochojca - jestem po plastyce zastawki i po ablacji. Trafiłam do docenta Bachowskiego i baaaardzo Go sobie chwalę, super..

Ablacja

.. ...ablację miała właśnie w Ochojcu. Podsumownie: 1. opinie pacjentów super 2. oficjalne rankingi - 1 miejsce 3. oczekiwanie - ok. 3 m - cy. Jeśli chodzi o odczycia po zabiegu. Wróciłam do domu bez przeszkód, dostałam 2 tygodnie zwolnienia. Dużo spacerowałam, spędzałam czas na powietrzu..

Ablacja - Str. 2

.. ...Czerwiński w Katowicach - Ochojcu. Wszystko poszło OK. Klinika SUPER, lekarze SUPER, personel SUPER. Z czystym sumieniem mogę polecić Klinikę w Ochojcu. Odpowiadając na pytania z poprzednich postów, to przynależność do NFZ nie ma żadnego znaczenia, w klinice spotkałem osoby z Tarnowa,..

Ablacja - Str. 3

.. ...informacjami o Klinice w Ochojcu http://www.gcm.pl/index.php?m=3&lang=pl Trzeba tam zadzwonić i zapisac się na zabieg. Dokładnego terminu nie wyznaczają od razu ( podają przybliżony - wszystko jest płynne ), przeważnie dzwonią na dzień lub dwa wcześniej i pytają czy jesteś w stanie..

Ablacja - Str. 12

.. ...roku.Poszłam do szpitala w Ochojcu w Katowicach i zapisałam się w kolejkę.A,że ja miałam podobno stan natychmiastowy,więc w grudniu powiadomiono mnie telefonicznie,że mam się zgłosić na zabieg.Bałam się okropnie,przez co jeszcze gorzej się czułam.Do szpitala poszłam w niedzielę,w..

Po bajpasach

.. ...przechodził operacje wlasnie w Ochojcu. Chciałbym zapytac o kilka rzeczy ale indywidualnie - najlepiej przez tel albo maila. Pozdrawiam Mija 8 tygodni od operacji, ponieważ ogólnie rzecz biorąć wszystko poszło książkowo, oprócz słabo gojącej się ręki nie miałem poważniejszych problemów...

Po bajpasach - Str. 3

.. ...dalej/może Anin, albo Ochojec??/.Przyjaciółka moich rodziców miała wszczepione 7 by - pas. - a była dobrze po 70 - chyba miała wtedy 76 lat/ - także w Niemczech.Owszem - takie zabiegi nie zdarzaja się codziennie - ale jak widać są możliwe. - jest starsza od mojego taty o 2 lata/a więc..

Dobry kardiolog - Śląsk, Kraków

.. ...UNIMED ul. Korfantego 5 wejście od Piastowskiej 2 obok apteki 032/209 - 12 - 51 Na wizytówce mam , że przyjmuje razem z dr hab. n.med. Krzysztofem Gołbą. Ja korzystałam z porady pani dr i jestem zadowolona...

Echo serca prywatnie Zabrze

.. ...med. Jolantą Biernat z Ochojca. Trzeba z nią w sprawie echa rozmawiać na wizycie. Ona wykonuje go wyłącznie na dobrym sprzęcie więc w rejestracji tego nie ustalisz. Jest świetną echografistką Gabinet : UNIMEDul. Korfantego 5 wejście od Piastowskiej 2 obok apteki 032/209 - 12 - 51 Na..

Niedomykalność aortalna +++

.. ...2000, druga K - ce - Ochojec marzec 2006. Moja pierwotna wada to wrodzona krytyczna stenoza aortalna, w 98 roku przeszłam balonikowanie, w wyniku czego pojawiła się niedomykalność, która to bardzo szybko się pogłębiała. Dwa lata później miałam już nową zastawkę ; ) Pozdrawiam, napiszę..

By-passy w Olsztynie

.. ...jesienia 2002 w Klinice w Ochojcu przez Profesora Wosia i Jego załogę. Jak Oni to robią? - trudno powiedzieć, ale robia to tak profesjonalnie i fachowo, że pacjent, a przynajmnie ja nie wiedzialem jak mi miął czas od chwili wejścia na oddział, do powrotu po zabiegu na salę. Nie będe..

Koronarografia, gdzie? jakie skutki? lek prestarium

.. ...ce temu. w Katowicach Ochojcu. Też sie tego początkowo bałem, ale to jest maleństwo wobec wielu ekstrakcji zęba.Potem mogłem spokojnie oglądać wszystko na ekranie w t r a k c i e badania. Ok 8 h leżenia z unieruchomiona nogą lewą ( ucisk na miejsce w którym otwarto tętnicę wałkiem z..

Niebezpieczne dla życia skutki stosowania Prestarium

.. ...wizytę u kardiologa w Ochojcu mam dopiero 25 Października . Mam brać świadomie lek który może mnie w nocy udusić? Co radzicie? Witam ponownie. Jeszcze rano byłem wystraszony tym lekiem i tym co tu przeczytałem. Po wizycie u lekarza i przeczytaniu ulotki załączonej do tego leku który..

Operacja bajpasy

.. ...operowany w Katowicach - Ochojcu ( bajpasy )? Witam właśnie jest tam mój tata jest po operacji narazie niezle Moj mąż rok temu był tam operowany.Doskonała opieka.Prowadził go dr. Widenka . Cześć Paweł. Przepraszam że pisze ale mój tata 68 latma mieć ta operację. Powiedz ile lat miał Twój..

Sztuczna zastawka na jak długo wystarczy?

.. ...właśnie w Katowicach - Ochojcu przed 13 laty. To bardzo dobra mechaniczna zastawka, ale niestety zarasta mi. Gradient już na granicy, kwalifikującej do reoperacji. Mam obawy co będzie dalej. nikok - chyba dobrze - powiedz kto w Katowicach robił tą zastawkę - czy Prof.Bochenek ,moze masz..

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 7

.. ...Kardiologii w Katowicach - Ochojcu,ze względu na stan.Docent i inni lekarze byli naprawdę mną zainteresowani,dwoili się i troili co wybrać...w moim przypadku.Obecnie czekam na operację na otwartym sercu...ale nie panikuję; )...również w tym szpitalu będzie zabieg,tyle że w Pierwszej..

Ablacja - usunięcie arytmii - czy niebezpieczna? 19 lat

.. ...Kardiologicznego w Katowicach - Ochojcu. hej. Ja tez mialam robione ablacje ( w Dani )w 2000 roku i uwazam ze to byla najrozsadniejsza decyzja jaka podjelam. Od tego czasu nie mialam zadnych napadow szybkiego bicia serca. Tylko ze ja mialam cos takiego jak WPW i moja arytmia byla..

Analiza biopsji serca

.. ...02.06.2006 r. w Katowicach Ochojcu - ok. 14 lipca wraca tam na konkretną diagnozę po biopsji serca. Pozdrawiam! hm..czy na tym forum są jacyś lekarze?albo ktoś..niby forum ale coś mało się tutaj pisze: - ( Tak więc dziś bratu w klinice powiedziano że prawie na 100 % będzie musiał być..

9 dni po wymianie zastawki aortalnej

.. ...lat temu w katowicach ochojcu. pozdr. Mam 35 lat, dzisiaj jest 14 dni od operacji wszystko funkcjonuje super.Czasami zdażają się bóle ramion( słyszałem ,że to normalne ).Jak szybko wróciłeś do normalnego trybu w pracy?Moj adres p.wawrzyniak71@neostrada.pl pozdrawiam czesc.Ja mam obecnie..

Niedobór potasu

.. ...tydzien w szpitalu w ochojcu na odziale metabolicznym i tam po badaniu zwanym gazometria stwierdzono kwasice cewkowa, od nerek i jeszcze badali mi mocz ( robili dobowe zbiorki moczu ) i wyszlo ze mam za duze wydalanie potasu, magnezu w moczu w stosunku jego stezenia w krwi. Gazometria..

Ablacja w Górnośląskim Centrum Medycznym (Ochojec)

.. Cześć sercowcy chciałbym się dowiedziec jak długo trzeba czekac w Górnośląskim Centrum Medycznym na ablację? Jeżeli ktoś z was miał tam przeprowadzany ten zabieg to niech napisze kto go przeprowadzał,jak było itp.itd.Z góry..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 2

.. ...koronografię do szpitala w Ochojcu - Katowicach. wiem, że to dobra klinika ale mój ojciec tam nie przeżył. boje sie tego zabiegu ale chyba nie mam wyjścia. czy ktoś był w ochojcu i przechodził tego typu zabieg, jakie wrażenia? podnieście na duchu. Miałem miesiąc temu koronografię, samego..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 3

.. ...jechać do szpitala na Ochojcu własnym samochodem. Jak to jest po badaniu, czy będę w stanie sama wrócić autem, czy szukać jakiegoś kierowcy by mnie przywiózł? Chodzi o kontrast - jak on oddziałowuje na organizm? W sierpniu miałam robioną w Dąbrowie Górniczej w PAKS - ie koronarografię..

Różnica w odczuwaniu skurczów dodatkowych komorowych a przedsionkowych

.. ...poniewaz w tamtych czasach Ochojec dysponował lepsza aparaturą ) na powtórzenie ECHA + Dopler + kolor. Badająca mnie pani doktor stwierdziła, że nie ma wyraźnych cech takiej wady, a ponieważ byłam w ciąży, zaleciła wykonanie bardziej dokładnego badania ( ECHO przezprzełykowe ) po..

Dodatkowe skurcze - Str. 36

.. ...LECZENIU ARYTMI. pracuje w ochojcu więc myślę że jest dobrym specjalistą.Dostałam ponowne skierowanie na holtrra bo to co miałam ze sobą robiłam rok temu.POZDRAWIAM i zdrówka wszystkim życze. Krycha co ci powiedzial lekarz. Krycha jak ty odczówasz te skurcze dokładnie. Tom jak ci mam to..

Dodatkowe skurcze - Str. 38

.. ...zwalali na nerwy. W Ochojcu przyjeli mnie i zbadali, robili nawet echo ( w związku z implantem w sercu ) - uzupełnili spadający potas. W innym szpitalu jedynie zrobili badania i mimo niskiego potasu puścili do domu - z receptą na potas. Generalnie po rozmowie z kardiologiem wiem że od..

Dodatkowe skurcze - Str. 39

.. ...leczę się u lekarza z Ochojca i w zasadzie nie mam zastrzerzeń. Lekarz jest ok - tylko moja przypadłość wredna. Lki uspokajajace - Cloranxen - ledwie z niego wychodzę po trzech miechach brania... nie widziałam różnicy ale odtawić trudno. Postawiłam narazie na melisę Milocardin ( doraźnie..

Dodatkowe skurcze - Str. 40

.. ...on jest ze szpitala w ochojcu ale czy tam przyjmuje to nie wiem. Ale napewno udzieli ci wyczerpujących informacji na temat twoich skurczy napewno ci pomoże POZDRAWIAM będe trzymać kciuki.Jakbyś sie zdecydowała to napisz. czy jak holter wykrył mi pobudzenia komorowe i nadkomorowe to to..

WPW a ablacja

.. ...Czerwiński - Katowice - Ochojec Witam wszystkich! Jeśli w jakiś sposób możecie mi pomóc w podjęciu decyzji to proszę o jakiekolwiek info. Miesiąc temu wykryto u mnie WPW ( na EKG ). Szybkie bicie serca ( być może nazywa się to migotanie ) mam bardzo sporadycznie tzn. może do 5 razu w..

WPW a ablacja - Str. 2

.. ...opisy i bardzo mi pomogły ). Jeżeli macie jakieś pytania to z przyjemnością odpowiem może też komuś pomogę. Szpital w Ochojcu cudowny a opieka lekarska wspaniała, pielęgniarki super. Pozdraiwm wszystkich...

WPW a ablacja - Str. 7

.. ...witam czytam tak te wszystkie opinię i jednak się trochę uspokoiłem właśnie leże w szpitalu i do tegoż zabiegu zostały mi dwa dni strach jest ale cóż to jedyną droga by zacząć normalnie żyć pozdrawiam..

Operacja zastawki trójdzielnej u dziecka

.. ...Kawalec do dr Czerwiński Ochojec ul.ziołowa 47 32 359 - 85 - 62 ela dr z Francji nazywa się PERIE ( tak mi podała Pani ze szpitala w zabrzu - zadzwoniłam tam pozdrawiam magdalena niestety w internecie nic o nim nie znalazłam , ale rozesłałam wiadomość , ża szukamy coś o nim , bądx..

Zwężenie i niedomykalność zastawki aortalnej dwupłatkowej 2 stopnia

.. ...Pozdrawiam Katowice Ochojec. Witaj Robercie. Jetstem zywo zainteresowana poruszanym tematem z uwagi na uszkodzenie zastawek u mojego syna. Mam więc do Ciebie kilka pytan, na które jesli możesz prosze Cie o odpowiedź. Jak dawno chorujesz ? Jaka w tej chwili masz zastosowana zastawkę ?..

Zwężenie niedomykalność zastawki aorty

.. ...opinie zdecydujemy sie na Ochojec lub Zabrze. Głowa do gory, pozdrowienia dla Piotra. U nas brak jest jeszcze takiej oragnizacji słuzby zdrowia aby takie przejkścia odbywały się w miare bezboleśnie i fachowo. Niestety. witam , moa córka od urodzenia ma AS z gradientem 32 byliśmy już..

Ablacja w Ochojcu 1988-kwiecień

.. ...miał wykonana ablacje w ochojcu 1988 - kwiecien.?????? bylem prawdopodobnie trzecim pacjetem w tej klinice a szostym w polsce ktory miał wykonana ablacje i to najmlodszym!!! teraz mam juz trzeci stymulator serca i czuje sie dobrze. Napisz wiecej o swojej ablacji i jakiej arytmi..

Nnamiary na dr Czerwińskiego w Ochojcu

.. ...termin ( jestem z malopolskiego ) i wybieram sie do niego chyba prywatnie. poradnia 032 3598670 katowice Dr. Czerwiński Zakład Kardiologii Inwazyjnej Katowice - Ochojec ul. Ziołowa 47 32/ 359 - 85 - 62..

Po operacji bypasów puchnie mi stopa

.. ...Katowicach Ochojcu. Mój problem polega na tym że puchnie mi stopa nogi z której były pobierane bypass * y. Jak długo może taki stan rzeczy się utrzymywać? Kiedy opuchlizna będzie ustępować? Pozdrawiam - Arek..

Dr Czerwiński Katowice - Ochojec

.. ...Czerwiński - Katowice - Ochojec Dr Czerwiński to super doktor.Naprawdę.Miły,uprzejmy,odpowie fachowo na każde pytanie i wytłumaczy o co chodzi. W tym roku w marcu przysmażał moje serduszko z pozytywnym skutkiem. Pozdrawiam i daj znać co postanowił doktor po konsultacji. Ja mam kolejna..

Dr Czerwiński Katowice - Ochojec - Str. 2

.. ...Inwazyjnej Katowice - Ochojec ul. Ziołowa 47 32/ 359 - 85 - 62 puście namar na dr Czerwińskiego . . . Proszę. Witam moja żona ma podobny problem prosił bym o telefon do gabinetu prywatnego do Dr. Czerwińskiego w tym Mikołowie z góry dziękuję i Pozdrawiam Dośc dawno byłam w Mikołowie, ale..

Dr Czerwiński Katowice - Ochojec - Str. 3

.. ...Umówił się ze mną w Ochojcu, więc już o te Tychy nie dopytywałam. Jeśli chodzi o leczenie dzieci, to z moich doświadczeń z 16 - letnią córką ( już nie takie dziecko ) wynika, że kardiolodzy odsyłają i tak do kardiologów dziecęcych. Dzięki za informację bo też zadzwonilam i już na..

Ablacja w Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu

.. ...miałem ablacje wykonana w ochojcu 1988r. i sobie bardzo chwale . zycze powodzenia i pozdrawiam Czy jest tu ktoś kto miał ablacje w Zabrzu w Śląskim Centrum Chorób Serca ? Czy jest ktoś na forum kto miał ablacje w Zabrzu w Śląskim Centrum Chorób Serca ? Wątków o ablacji - co jak gdzie i..

Adresy i telefony kardiologów

.. ...Inwazyjnej Katowice - Ochojec ul. Ziołowa 47 32/ 359 - 85 - 62 Oba adresy dotyczą dwóch specjalistów wykonujacych zabiegi ablacji. Jeszcze raz proszę Państwa o prywatny tel. Dr. Czerwińskiego. Jeżeli nie na forum to na adres prywatny z góry serdecznie dziękuję. Pozdrawiam wszystkich..

Poradnia zaburzeń rytmu serca - Kraków

.. ...nadkomorowych ( np. Katowice - Ochojec lub Warszawa ). Aga!! Dlaczego uważasz, że nie Kraków? ja właśnie a tydzień mam tam jechac na badania. Wprawdaie mam tez zaklepany Ochojec, tyle, że w późniejszym terminie ( koniec lutego ). Wdzięczna będę za odpowiedź, bo trochę sie zmartwiłam!!..

Szukam lekarza nadciśnienie Katowice

.. ...fachowca pracującego na Ochojcu - pani dr Biernat. Prywatne wizyty w Katowicach UNIMED wejście od Piastowskiej 2 , obok apteki . 032/209 - 12 - 51 prosze nie wprowadzac w blad. gabinet nie nazywa sie wcale unimed, tylko REVITAL. jezeli nie jest sie czegos pewnym, prosze nie wprowadzac w..

Zabrze - czy ktoś się tam leczył?

.. ...bać: ) wybierz lepiej ochojec szczerze radze a gdzie jest ten ochojec i co to jest dlaczego odradzasz mi Zabrze??? Ochojec jest pod Katowicami Ja też zdecydowanie polecam Ci Ochojec.Miałam mieć ablację w Zabrzu,ale doc.K stwierdził,że mam tej arytmii tak mało,że nie warto mnie kłaść na..

Szybkie tetno II

.. ...elektrofizjolodzy z GCM z Ochojcu z bardzo dobrymi wynikami.Szpital w Katowicach - Ochojcu jako pierwszy zaczął przeprowadzać te zabiegi. Hej, kochani : ) Moniko, mam info od Agnieszki, ze zyje, czuj sie dobrze i ze wszystko OK : ) Bo nie moglam wytrzymac i napisalam do niej maila...

Szybkie tetno II - Str. 2

.. ...Zabrze. Przeciez to Ochojec jest bardziej znany z zabiegow Ablacji. No coz wyglada na to, ze nigdy nie dowiemy sie jak jest naprawde z tymi osrodkami. Zaden kardiolog nie ujawni danych, nie ma szans. Tak sobie teraz mysle. Jest jeden pan, ktory ma i zbiera wszystkie dane na temat..

Szybkie tetno II - Str. 4

.. ...rzeczywistości. Szczerze polecam Ochojec,natomiast nie polecę Zabrza,a to z uwagi na fakt,że w Zabrzu doc.K.powiedział,że mam tak mało tej arytmii,że nie ma sensu kłaść mnie na stół i się wkłuwać i szukać igły w stogu siana. Jednak lekarzom z Ochojca się chciało szukać i tej igły i to..

Szybkie tetno II - Str. 5

.. ...poście,zdecydowanie polecam Ochojec. Czesc ludki, dzieki za cieple slowa : ) Powiem Wam, ze jestem w naprawde dobrej kondycji psychicznej : )Najgorzej psychicnie czulam sie tuz po zabiegu, ale teraz czuje sie z kazdym dniem coraz lepiej. Nie mam sie co tak strasznie martwic, bo w sumie..

Bajpasy - gdzie najlepiej?

.. ...operacjach jest i był ochojec katowice Mój mąż operował się w Białymstoku . Dobrzy lekarze i znakomite wyniki. Katowice Ochojec mój tata jest trzy dni po operacji bardzo dobry szpital najlepszy w Polsce Super specjaliści niezawodny sprzęt najnowsze metody . Tata wrca do zdrowia i..

Dziękuję Izo za pomoc która mi oferowałaś

.. ...później. Dobrze ,że jesteś.A tak wogóle Tata jest w Ochojcu i nie mam słów uznania dla pielęgniarek i lekarzy. WIADOMOŚC DLA WSZYSTKICH . NIK NIE WZIĄŁ ANI NIE ZASUGEROWAŁ FINANSOWEJ GRATYFIKACJI Dzięki..

Ubytek w przegrodzie międzyprzedsionkowej

.. ...poniewaz w tamtych czasach Ochojec dysponował lepsza aparaturą ) na powtórzenie ECHA + Dopler + kolor. Badająca mnie pani doktor stwierdziła, że nie ma wyraźnych cech takiej wady, a ponieważ byłam w ciąży, zaleciła wykonanie bardziej dokładnego badania ( ECHO przezprzełykowe ) po..

Ablacja - gdzie robić?

.. ...Medycznym w Katowicach - Ochojcu u dr Czerwińskiego. Jestem bardzo zadowolona,począwszy od podejścia lekarzy do samego zabiegu i przede wszystkim efektów po ablacji. Może warto zadzwonić do Ochojca i popytać o terminy,a najlepiej umówić się do dr Czerwińskiego na konsultację.Podaję nr do..

Bajpasy - powikłania?

.. ...pomogła. Lekarze na Ochojcu opisali tak samo jak Ona .A ja wiedziałam co pytac . Natomiast w internecie pod tym hasłem wszystkiego sie dowiesz, I chociaż jestem bankowcem to moge już rozmawiac z lekarzami o tym problemie. Trzymaj się może nie będzie zabiegu ja wiem jedno na taką operacje..

Bay pasy po koronografii i agnioplastyce

.. ...ale nie można demonizowac! Pozdrawiam Izo. Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź trochę się uspokoiłam chociaż niepokój pozostaje. Operacja jest w Katowicach Ochojcu. Napiszę Ci jak będzie po zabiegu. Dzięki..

Wada serca - wypadanie płatka

.. ...mnie zabieg ablacji w Ochojcu..Mam rade do Ciebie..poprostu nie można o tym cały czas myśleć..trzeba starać się żyć nornalnie, ponieważ stres potęguje to wszystko..naprawde wiem po sobie.Miałam to samo..męka w upalne dni..zmęczenie podczas najprostszych czynności..straszne bóle w klatce..

Leczenie metodą ablacji

.. ...zdrowa.Dodam,że z arytmią żyłam przez 6 lat i to cholerstwo rozwaliło mi totalnie psychikę. Więc wszystkim polecam ten zabieg. PS.Miałam robiony zabieg w Górnośląskim Centrum Medycznym w Katowicach - Ochojcu...

Nadciśnienie? zawał? nerwica?

.. ...mnie na konsultacje do Ochojca i nic wsio dobrze od strony serca,czyli chyba nerwica,umnie to teraz to żadkość ale jak by co to biore tabletke na nadciśnienie inhibace 05 i wyciszam sie lub na spacer wybywam po godzinie jak nowo narodzony trza sobie jakoś radzić i nauczyć sie z tym żyć..

Drożny otwór owalny i otwarty przewód Bottala

.. ...przyjęcia do kliniki w Ochojcu wyznaczono mi dopiero na koniec kwietnia!!! Jestem przerażona tym terminem, strasznie się boję, że udar powróci - poprzedni mnie dopadł, jak * grom z jasnego nieba * ! Proszę, napiszcie, czy ktoś z Was też przeżył podobną sytuację...czy ten udar może..

Skolioza a problemy z sercem?

.. ...kliniki do Katowic - Ochojca.. . Byłam tam.. i właśnie tam nauczyli mnie poprawnie ćwiczyć. Pozdrawiam i życzę zdrowia = ) Ja sama mam skolioze i duszności przy niej to normalne, jest to wynikiem męczenia kręgosłupa . życzę powodzenia na operacji: ) W wielu przypadkach skolioza jest..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 202

.. ...pani psychiaty katowice Ochojec. A Ty? Fabienne kochanie to masz o jakieś 30 kg za dużo. Dziewczyno powinnaś w takim wypadku zrobić jeszcze badania kardiologiczne bo może nadwaga ma zły wpływ na Twoje zdrowie. Nie obiadaj się tak mocno .Zamist chipsów zjjedz jabłko lub marchewkę. Oj..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 294

.. ...kardiologicznej w Katowicach - Ochojcu. Odpowiedź - zdrowy. Dla pewności przetransportowali mnie do najblizszego szpitala na badania krwi. TROPONINA - UJEMNE : - ) Uzupełnić potas. W każdym razie trzyma mnie do dzisiaj!!!!!!!!!! Kolejna wizyta u kardiologa nic nie dała. Dostałem Betaloc..

Migotanie przedsiomków - Str. 3

.. ...ablację 8 lat temu,w Ochojcu( to chyba były początki tej metody ).Teraz ma lat 29,czuje się bardzo dobrze ,nie ma żadnych dolegliwości,pracuje i mieszka od 2 lat za granicą.W wypisie z kliniki w Ochojcu ma napisane że zrobionu mu 24 aplikacje prądem RF i udało się zablokować przewodzenie..

Operacja zastawek - najpoważniejsza z operacji?

.. ...roku temu na klinice w Ochojcu wszczepiono mi sztuczną zastawkę mitralną. Nie chcę szacować ryzyka ani oceniać cierpienia, bo każdy przypadek jest inny, nie jestem specjalistą. Dwa dni po operacji leżałem na OIOMie, czwartego dnia już chodziłem, pięć tygodni po operacji wróciłem do pracy..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 2

.. ...napisalazm , zadzswonić na Ochojec, a najlepiej umowic sie na konsultację. Przez net trudno wyrokowac, moze to być banalna infekcja , moze coś poważniejszego Witam wszystkich! Przede mną też wymiana zastawki aortalnej. Obecnie mam 27 lat i od 22 roku życia żyje z nabytą niedomykalnością..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 6

.. ...Katowicach chyba na Ochojcu u prof. Bochenka. Czy ktos moze mi cos powiedziec na temat samej kliniki jak i tego pana profesora? Czy jest to tak jak mnie zapewnuiono bardzo dobry fachowiec ?? Tomek kto Ci powiedział że będziesz miał wymiane zastawki, piszesz że nie masz żadnych objawów to..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 7

.. ...mnie na operaje ,na Ochojec , a tam powiedziano mi ,po badaniach ,że to już ostatni dzwonek na operacje ,bo za rok ,dwa ,juz nie było by można operowac,dlatego nie czekaj tylko jak Ci każa to lepiej sie poddaj operacji.Wyniki możesz miec dobre ,ale w szpitalu zrobią Ci dokładniejsze..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 11

.. ...jakieŚ konsekwencje Ochojec - super specjaliści, b.dobre warunki. Jestem 4 lata po wymianie zastawki aortalnej na mechaniczną i bardzo dobrze wspominam pobyt na oddziale prof.Bochenka. POLECAM WITAM Mam jeszcze pytanie, Czy mozna ewentualnie wząść do KLINIKI lampę SOLARIS i naświetlać..

Częstoskurcz po ablacji

.. ...gdy zawieźli mnie do Ochojca tam dostałam adenozynę3 - 6 - 12 i po 12 mi przeszło nie wiem co mam robić, byłam najszczęśliwszą osobą gdy Pan Doktor przeprowadził u mnie ablację zaplanowałam wakacje samolotem 2 godziny z uwagi na dzieciaki,które nie mogą się doczekać nie wiem teraz czy..