Odbijanie bardzo częste

To nie nerwica lecz impulsy elektryczne

.. ...schylaniu się, potem podczas odbijania,potem gdy się najadłam,gdy siedze na max wyprostowana, gdy leże na lewym boku lub na plecach.Nie zawsze się tak dzieje na szczęscie bo tak nie dałoby się żyć.Pomaga Propranolol ,tylko on działa po ok 1godz.Czasami tylko tak się czuję jak przed..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 201

.. ...taka gorycz w ustach i odbijanie które mam może być objawem refluksu żołądkowego,który często dokucza nerwicowcom.Ale ogólnie boję się badania ale pewne to nie uniknione.Pozdrawiam. Dorotko dzis jest narazie niezle,nie najlepiej ale da sie przezyc,zobaczymy co bedzie dalej. Aguniu nie..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 11

.. ...kwasów, a także efektem odbijania rybami, które występuje lub nie - ja mam sprawdzone bezbekowe: ) z * Omega 3 z Dopelherza na serce * ). Wysokocholesterolowym polecam czosnek z Klosterfrau Activ dodatkowo z wit. A i E oraz zastąpienie śniadania kefirem/maślanką/jogurtem niskotłuszczowym..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 12

.. ...przeszedł ból żołądka, odbijania ale nagle pojawiły się duszności. Tyle że ten lek odstawiłam miesiac temu a dusznosci nadal są tyle ze już nie aż tak silne. hej irenko napisze cos co pewnie juz wiecie a ja dowiedzialam sie dzisiaj od magister z apteki.doradza mi leki na nerwy.czytajac..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 14

.. ...dreszcze na całym ciele, odbijania. Temp 35,4. Co to jest ? Do tego ciężko mi się oddycha. Może ktoś miał podobne dolegliwości to proszę o wskazówkę. Marzena Cześć Marzenko właśnie czytałam twoja odpowiedz a powiedz mi cos na temat tej operacji czy to możliwe.ale jak zapytam go o echo..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 19

.. ...się o 1w nocy . No i odbijania, które wzmagały duszność. W środku czułam takie wewnętrzne rozedrganie ale puls był spokojny a juś się bałam,że to serce i trzeba będzie brać BETO ZK50 a biorę od paru dni dawkę 25. Wzięłam MANTI. Szwendałam się po mieszkaniu bo miałam sucho w ustach. Chyba..