Odczytywanie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 28

.. ...znudzenie. Codzienne odczytywanie listy tych samych nazwisk, słowa: * zapiszcie temat, na dzisiejszej lekcji... * zaczeły mnie dobijać. Jestem też z natury osobą bardzo niecierpliwą, dlatego lubię, gdy coś się dzieje i jest w miarę niepowtarzalne. Kiedy popadam w rutynę, szybko się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 29

.. ...niestety nie są przez nich odczytywane tak, jakbyśmy tego chciały, Mężczyźni wolą konkrety - masz problem, to po prostu powiedz o co Ci chodzi. Może to i lepiej, że tak jest, bo przynajmniej jakaś równowaga w przyrodzie zostaje zachowana: ) Jak pisałam ostatnio, od dłuższego już czasu..

Satro - nareszczie coś wiarygodniejszego od EKG - Str. 2

.. ...o tych badaniach i o odczytywaniu ich. Proponuje Panu co talk zachwala te badania aby porozsyłać do wszystkich lekarzy informacje na temat tych badań i ich otczytywaniach : ) Wszystko pięknie - tylko, że przy pomocy tego systemu nie można pomóc choremu. Po drugie - jeśli to badanie jest..

Dla osób uczciwych i prawdomównych - nerwica - choroba duszy, życie - Str. 80

.. ...łatwiej.Niestety moje nawyki do odczytywania zostały.Ciagle mam koszmary.Ale coż to wszystko znaczy przy Twoich problemach...Spróbuj jeszcze raz nakłonić męża do terapii.A może rzeczywiście chciałby żeby iść z nim.Boże,wciąż o Tobie myślę.Najgorsze jest to,że nie potrafię Ci pomóc.W tym..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 650

.. ...sie rozlewa najlepiej odczytywana jest w wieku po 40 roku życia,nie wiem co teraz beda mi robili bardzo boje sie biopsji. Nati piszesz ze miałas robiona biopsje napisz prosze czy to bardzo boli i czy z kazdego guzka beda brali bo w jednej piersi mam az 7,przeraża mnie to, dziękuję całej..

Dziwne kołatanie serca

.. ...takich ,,zdolnosci * w odczytywaniu wynikow badan,a trafic na dobrego lekarza to jakby wygrac los na loterii,w dodatku jak ktos mieszka gdzies gdzie ,ilosc specjalistow jest ograniczona,to juz zakrawa na cud,bo nawet prywatnie idac do specjalisty to traktuje cie jak potencjalnego klienta..

Holer EKG intepretacja

.. ...nie ma kwalifikacji do odczytywania, ale może znajdzie się osoba, która się zna http://img13.imageshack.us/img13/6770/holter.jpg Także czekam na odpowiedzi, za jakiś czas wyjaśnię to raz na zawsze, bo teraz po prostu mam dużo rzeczy na głowie. A taką sprawę trzeba załatwić na spokojnie...