Oddychanie a ból pleców

Potworny ból mostka i pleców

.. ...sciskajacy, utrudnial mi oddychanie.Bardzo ciezko mi sie oddychalo ,mozna powiedziec ze oddychalam ostatkiem sil.Nie moglam wytrzymac z bolu lezac w zadnej pozycji.Zgieta w pol doczolgalam sie do lazienki bo raptem zachcialo mi sie wyproznic...Krzyczalam , zeby maz dzwonil po karetke..

Zapalenie mięśnia sercowego i co dalej?

.. ...dolegliwości natury ciężkiego oddychania,łatwego meczenia i bóli w plecach na wysokości ramion. Zapalenia mięśnia najczęściej są wynikiem przechodzenia grypy ,zapalenia stawów itp. Piszesz,że miałeś co znaczy,że samoistnie przeszło .Zrób UKG serca i z wynikiem udaj się do kardiologa..

Coś niepokojącego, dziwne bóle w klace piersiowej

.. ...jakby serce i to podczas oddychania mnie boli. Gdy bolała mnie jeszcze prawa str. z dwa tyg. temu to nawet spać nie mogłam na boku a ni na plecach tylko na brzuchu a gdy rano sie budziłam i chciałam wstać zaczęło mnie silnie boleć, ale po jakimś czasie przestało! I nie wiem co mam o tym..

Kłucie

.. ...kłucie w plecach przy oddychaniu.Mam to od ok. 10 miesięcy. Niewiem czy iść do lekarza czy nie. Witaj, jeżeli odczuwasz ból w plecach przy oddychaniu to możne wskazywać na chore płuca, sprawdź to lepiej u lekarza, zrób sobie zdjęcie RTG, ale najlepiej zgłoś się na początek do lekarza..

Ból w klatce i lewej reki oraz pleców po lewej stronie

.. ...dławienia,duże kłopoty z oddychaniem,bardzo szubkie męczenie się,duże zawroty głowy szczególnie w pracy czasami to aż się zataczam,zupełny brak koncentracji - pustka,kłopoty z pamięcią nieraz,mrowienie w łydkach,ucisk w skroniach i uszach oraz szum - tętnienie,obolałe nogi,drętwienie..

Wymioty, ból w plecach i wysokie ciśnienie

.. ...wymioty, trudności w oddychaniu plus do tego bóle w klatce piersiowej czy plecach ja osobiście bym dzwonił na pogotowie bez pytania o zdanie mamy. Witaj. Nie wiem jak jest w Katowicach ale wiem jak jest w Zabrzu.jesli bardzo niepokoisz sie o mame to tu mozesz sama z mama zglosic sie na..

Ból w klatce piersiowej.

.. ...klatce piersiowej podczas oddychania. Towarzyszy temu pieczenie pleców w okolicach lewej łopatki. Wszystko zaczęło się od przeziębienia. Kaszel, katar, ból gardła. Przez tydzień brałam leki typu Fervex oraz syrop wykrztuśny. Po tygodniu objawy nie ustąpiły, kaszel się wzmocnił, w nocy..

Guzek na stopie

.. ...18:58:01 Problemy z oddychaniem 3 ~Sandra 2010 - 01 - 21 09:08:29 Palący żar ból karku 2 ~ania8 2010 - 01 - 20 22:48:12 Ból po prawej stronie pod żebrem, promieniujący do pleców » ostatni post 17 joanna5520 2010 - 01 - 20 21:32:00 Ból z tyłu głowy 7 Natus 2010 - 01 - 20..