Oddychanie przeponowe

Częstoskurcze i arytmie - jakie leki bierzecie?

.. ...zimnego. I jeszcze spokojne oddychanie przeponowe, chociaz to jest czasem ciezkie, bo czestoskurcz bywa, ze wywoluje uczucie paniki, a wtedy trudno zmusic sie do regularnego oddechu. Dodatkowo wiem, ze napary z glogu, hibiskusa, dzikiej rozy, wplywaja korzystnie na miesien sercowy,..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 2

.. ...waleriana/melisa, spokojne oddychanie brzuszno - przeponowe ( obniża tętno/ciśnienie, zapobiega hyperwentylacji, uspokaja ), a nie * piersiowe * , zamiast siedzenia przed komputerem - energiczny spacer ( 30 - 60 minut dziennie ), przyswojenie/systematyczne stosowanie technik..

Nerwica w ciąży - Str. 141

.. ...intensywnie cwiczylam oddychanie przeponowo - brzuszne, i dzieki temu mogę twierdzic,ze poród to tylko ciężka praca a nie bol, w żadnym wypadku. polecam ćwiczenia , bo one budzą to, co mamy w naturze, umiejętnosć rodzenia. wiekszosć kobiet umie to instynktownie, ale ja bym nie wiedziala..

EKG a lek uspokajający

.. ...). Spokojne, głębokie oddychanie brzuszne ( * przeponowe * ) z wydłużoną fazą wydechu również z reguły pozwala obniżyć tętno. W grę wchodzą oczywiście także preparaty ziołowe i łagodne leki uspokajające ( hydroxizina ), które w rozsądnych dawkach z pewnością nie spowodują jakichś..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 166

.. ...nie nauczylam sie o oddychaniu przeponowym i zjebka :( Ale sie poryczalam .Za zadne skarby nie naucze sie oddychac przeponowo.Probowalyscie kiedys ?? Pytam bo ja wczoraj jak mialam ataki to moja przepona byla twarda jak kamien i chyba faktycznie ma duzy wplyw na poskromienie nerwicy...

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 174

.. ...uspokoi.Ja wlasnie to cwicze ,oddychanie przeponowe.Duzo ruchu np.skakanka w domu,zero kawy to na bank bo po co nerwy pobudzac.Spryskac w czasie natretnych mysli wode zimna woda i wlaczyc ulubiona muzyke zeby sie zrelaksowac.Ja mam ciezko bo tylka sie ruszyc nie da ale nikt za mnie tego..