Odkrztuszanie

Przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP)

Przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP)

.. ...objawem jest kaszel z odkrztuszaniem wydzieliny z drzewa oskrzelowego. Pojawia się także duszność i spadek tolerancji wysiłku. Rozwija się nadciśnienie płucne. Z czasem uszkodzenie układu oddechowego jest tak znaczne, że chory nie może funkcjonować bez aparatu tlenowego. Nieleczona..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 2

.. ...czy też wspomagające odkrztuszanie. Teraz mam zalecone leżenie przez tydzień w domu, a następnie udaję się pod opiekę kardiologa...Wiem doskonale jak się czują wszyscy, którzy przeszli tą chorobę. Sam jestem facetem, który do tej pory uprawiał wiele sportów, żył aktywnie i bardzo się..

Ból, kłucie z lewej strony, jakby w płucach

.. ...czysto i mam klopoty z odkrztuszaniem nawet po inhalacji. pewnie to jakas bakteria ktora nie zostala wykryta. krwi niema, lekarz nic nie slyszy w sluchawkach czyli niby jest ok Wszystko to z nerwow/stresu. Nie przejmowac się tym zbytnio, tylko udać się do lekarza w celu przebadania ( na..

Odkrztuszanie dziwnej masy z płuc i osłabienie

.. ...zamachem. Pierwszy to odkrztuszanie dziwnej masy, która prawdopodobnie zalega w płucach. Zaczęło się to trzy lata temu, kiedy ni z tego ni z owego zaczęłam bardzo kaszleć, do tego stopnia, że musiałam kupować rozmaite maści na ból mięśni, bo przez nieustanny kaszel zaczęła boleć mnie..

Dolegliwości z sercem

.. ...potu, twarz * burak * , odkrztuszanie jak przy chorym gardle. Co dziwne jak idę na siłownie - to po siłowni senność mi przechodzi, jednak wystarczy że usiąde na chwile na fotelu, położe sie na łóżku i znów chce spać. #inne dane Waga: 75kg, Wzrost: 187 cm. Mało jem ( mimo że przez pewien..

Kaszel, odkrztuszanie flegmy, ból płuca, problemy z głębokim oddychaniem

.. Witam, Mam 20 lat i jestem palaczem tytoniu. Od kilku miesiecy mam kaszel - czasami z flegma, problemy z wzieciem glebokiego oddechu i uczucie * bolu * lewego pluca. Czy wiecie na jakie badania powinienem sie udac i co to moze byc? Dlaczego jeszcze nie poszles do lekarza?Napewno zlecilby Ci przeswietlenie..