Odksztusić

Duszący kaszel

Duszący kaszel

.. ...mokry, krwioplucie, kolor odksztuszanej wydzieliny itd ), dolegliwości towarzyszących ( gorączka i inne objawy infekcji, ból, utrata masy ciała, duszność itd ) oraz przyjmowanych leków. Uciążliwy, duszący kaszel może być na przykład objawem ubocznym leków z grupy ACE - I ( inhibitorów..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 122

.. ...siedziało i nie da sie tego odksztusić jakby się przez to nie dało złapać powierza to jest takie dziwne bo wydaje mi się jakby mnie dusiło, odpiszcie. pozdrawiam. czesc wam!co slychac?u mnie trwa 4 tygodniowy zawrot glowy!bylam u neurologa twierdzi ze to nie jego dzialka gdyz po badaniu..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 786

.. ...na to w szpitalu bo odksztuszałam z krwią, przeszlam w związku z tm szereg inwazyjnych badań i okazało się że oprócz astmy w płucach nic nie ma. A krew żaden lekarz na to nie wpadł była po prostu z nosa, spływała do gardla w nocy a rano odksztuszałam brrr, pękniete miałam naczynka w..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 31

.. ...przylepilo i nie mozna tego odksztusic ,odpluc,ja na to mowie farfocel,czasem nie mam tego tygodniami a czasem przez jakies dwa tygodnie mnie to meczy ale zauwazylam,jesli nie mam obiajwow w ciele czyli,serce mi nie lata,nie mam dolegliwosci z zoladkiem,nie mam uczucia lęku w ciele to..

Ucisk, gula w gardle - Str. 15

.. ...bo jestem w stanie go odksztusić i wypluć. Jeśli spluwam regularnie to jest ulga. Pomaga na chwilę wypicie czegoś gorącego i jest ulga podczas jedzenia - przepycham to z przełyku do żołądka. Jeśli podobne żeczy dają wam ulgę to pewnie powód jest ten sam. - Proszę o poradę jeśli komus się..

Pierwotne nadciśnienie płucne

.. ...miałem temu bo zacząłem odksztuszać krwią pękło mi naczynie na płucu.Ja czekam teraz na telefon z Zabrza ale nie tak długo dopiero 2 tydzień SZczerze mówiąc mam już szpitali dość ale co zrobić tak w życiu bywa trzeba go brać takim jakie jest niezależnie od tego co sie dzieje.Myśle że Bóg..

Nieporządane działania leków pozawałowca

.. ...- czysto/ kaszel bez odksztuszania/ zaczerwienienie skory twarzy, rąk, wysypka na skórze, sp - lątanie, bóle brzucha nagłe itp, wystarczy. Może ktoś potrafi doradzić co zmienić w lekach, moi kardiolodzy różnie się do tego odnoszą. Otóż biorę: Opacorden 200, Mononit 100, Tritace 2,5,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 733

.. ...strasznie, ale to dobrze, bo odksztusza. Starszy wygląda jakby nigdy nie był chory, ale jeszcze tydzień w domu bo do piątku antybiotyk. Ale już w poniedziałek wypędzam go do przedszkola, bo już pierwsze siwe włosy mam. jemu buzia się nie zamyka. Nie wiem czy wszystkie dzieci w tym wieku..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1067

.. ...gęsta i nie możesz jej odksztusić napewno to nic groznego ić kochana do lekarza napewno coś zaradzi i będziesz spokojniejsza i nie mysl kotus o umieraniu nu nu nu Pozdrawiam Cię serdecznie Iwonko kochana ty tak się nie forsuj z tym sprzątaniem napewno szafeczki lśnią jak słońce Buziaczki..

Uporzczywy kaszel

.. ...dziennie. Przy kasłaniu odksztuszam flegmę, która bezustannie zalega w płucach. Byłem u lekarza, który zalecił mi tygodniowy pobyt w domu, ale nie zdiagnozował nic specjalnego. Kasłaniu towarzyszy katar. Dziwne jest to, że kaszel nasila się, gdy znajdę się w pozycji leżącej. Czuję..

Przechodzony zawał serca - Str. 2

.. ...Dodatkowo te plamy są gorące a reszta nogi chłodniejsza.Pojawił się też kaszel z odksztuszaniem. Jak myślicie co to może byc? Jeszcze dodam, że lekarze nie mogli mamie pobrac krwi, bo miala za gęstą krew..

Dziwna choroba, słabnięcie, nocne poty, bóle, nadcisnienie

.. ...chrząkanie, trudnosci w odksztuszeniu plwociny a w nocy poty takie, zę 4 razy sie przebierałem, zreszta w dzien tez sporo. Rtg płuc wykazało obraz naczyniowy płuc lekko wzmożony, nic poza tym, morfologia i ob wszystko w normie. 1 seria antybiotyków, poprawa na 2 - 3 dni i znowu to samo,..

Kaszel

.. ...czegoś. Teraz tez czasem to odksztuszuje ale dalej kaszle. A najdziwniejsze jest to że jak wyjde na pole to mi sie nie chcee tak bardzo kaszlec ale jak wejde potem do domu to bardzo mi sie chce kaszlec...

Jak to dobrze ze to nerwica

.. ...jednak caly czas kaszle i odksztuszam dziwna wydzieline nie jest to typowa flegma tylko jakby gesta biala pieniaca sie slina ( bez zadnej krwi ). Zauwazylem tez tupanie noga, nigdy nie zwracalem na to uwagi i po prostu sobie tupalem, najczesciej siedzac przy komputerze, teraz po..