Odpluwanie

Duszący kaszel

Duszący kaszel

.. ...Przewlekły kaszel z odpluwaniem wydzieliny jest codzienną dolegliwością palaczy. Kaszel może być także objawem zastoju w krążeniu płucnym w przebiegu niewydolności lewokomorowej serca, może również być obecny w przypadku zatorowości płucnej. Gdy pacjent zgłasza się z powodu kaszlu,..

Infekcja przełyku i duszący kaszel

.. ...katar,sporadyczny kaszel( troche odpluwanie flegmy )napady pocenia sie i bol glowy. Wezwalem lekaza do domu,nie bylem w stganie udac sie do przychodni( mieszkam na obrzezasz Dublina ).Zauwazylem takze dziwne zmiany na koncu jezyka,jakby poparzenia. Lekaz mnie zbadal i powiedzial ze..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 141

.. ...bardzo przeszkasza,pozdrawiam,chyba to taka nasza przypadłość nerwicowców.Trzymajcie się. Do Agunii. A palisz albo paliłaś ? Bo ja się oduczam i nie wiem czy to może jest od papierosów to takie odpluwanie..

Niedomykalność mitralna i aortalna - co robić?

.. ...lat ( jest to kaszel z odpluwaniem wydzieliny - rtg płuc b/z. Proszę bardzo o wyjaśnienie mi tych wyników badań i ewentuale zalecenia co do dalszego postępowania. Bardzo się o niego martwię, a wiem, że On nie chce martwić nas... Pozdrawiam. Jestem laikiem, choc tematyka jest mi bardzo..

Infekcja dróg oddechowych??

.. ...objawy ( katar, kaszel, odpluwanie sluzu, obniżenie temperatury i świszczący oddech ) minęły i szybko wróciłąm do pracy. Spróbuj, może infekcja infekcją ale dodatkowo pogarsza ci sie przez jakies pyłki. Pozdrawiam Dzięki za odpowiedź, szczerze mówiąc, to miałem nadzieję, że ten torbiel..