Odstawienie efectin

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 578

.. ...zmniejszaj, aż do całkowitego odstawienia. Pozdrawiam Maja 11: Dawka Xanaxu 0,25 to najmniejsza z mozliwych...Ale oczywiscie to benzodiazepina i jak ktoś juz tu pisał - uzależnia. A co do Efectinu - to ja go aktualnie biorę . Początki były koszmarne , ale z doświadzczenia juz wiedziałam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 128

.. ...lęki to nie myślę o odstawieniu tylko chcę je brać. Tak to ze mną jest....... dziwi mnie to , że brałam efectin przez ponad pół roku i jak zaczęłam odstawiać to musiałam wrócić do pełnej dawki bo lęki i zawroty wróciły. Przecież kiedyś muszę skończyć brać te tabletki, ale..

Nerwica w ciąży - Str. 39

.. ...schudlam bylo tez wynikiem odstawienia efectinu.. AAA bo juz myslalam ze to jakis lek na uspokojenie; ) Ale chyba nie zaszkodzi. A co meczy Cie przeziebienie? Wyprawka taka do szpitala; ) Bo pozostale ciuszki juz mam. Brakuje sweterka, czapeczki. No wlasnie chodzi o to ze nie bylo mi tak..

Nerwica w ciąży - Str. 77

.. ...ocenic czy to efekt odstawienny czy objawy ciazy: ) moja lekarka mowila mi ,ze po odstawieniu efectinu moze byc gorzej nawet do 3 miesiecy... meczy mnie nerwica,ale myslalam ze bedzie duzo gorzej ...kazdy organizm jest inny i np u ciebie moze sie wszystko calkiem wyciszyc ,podobno czesto..

Wyleczenie nerwicy lękowej w miesiąc

.. ...najpierw brałam zotral po odstawieniu iprzerwie miesiecznej zaczełam sie zle czuc zmieniłam psychiatre dostałam jarvis odpowiednik efectinu brałam go 4 miesiące czułam sie dobrze odstawiłam nagle przez miesiąc czułam sie dobrze teraz czuje sie niezbyt dobrze wróciły mysli czyli że znowu..