Ogólne osłabienie organizmu

Sarkoidoza

.. ...czynnik, który wywołuje uogólnioną odpowiedź zapalną organizmu i przyczynia się do tworzenia ziarniniaków. Chory skarży się zwykle na uczucie ogólnego osłabienia, brak apetytu, często duszność wysiłkową ( zajęcie płuc ). Uwagę lekarza powinny zwrócić powtarzające się epizody wysokiej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 75

.. ...głowy, mdłości, omdlenia, ogólne osłabienie organizmu itd. długo by wymieniac. I ja miałam chyba wszystkie możliwe dolegliwości, więc zaczęłam szukać , co właściwie jest tego przyczyną, co mi dolega? Także Wiolu nie martw się, bo każdy z nas ma w tej całej nerwicy swój słaby punkt. Ja..

Wysoka gorączka a zapalenie mięśnia sercowego

.. ...kilkunastu tygogni. Mialam ogólne osłabienie organizmu oraz strasznie się pociłam i bolało mnie w klatce. Czy Twoje dziecko ma inne objawy? Wydaje mi się ze jesli byłoby powazne podejrzenie Twoje dziecko juz byłoby w szpitalu leczone. Pozatym trudno jest wykryc zapalenie na sercu i..

Samopoczucie po ablacji

.. ...pojedyncze skurcze , ogólne osłabienie organizmu i bóle w klatce piersiowej, ale już na szczęście coraz rzadziej. Mam 37 lat, a częstoskurcze miałam odkąd sięgam pamięcią.Czasem nie pojawiały się nawet przez kilka miesięcy , innym razem po większym wysiłku , a zwłaszcza niewyspaniu po..

Duszenie się - Str. 10

.. ...snu,dużo pracy,nerwy i ogólnie osłabienie organizmu. Poszłam do apteki i kupiłam coś na wstrzymanie nerwów,bo myślałam,że exploduję w pracy.Polecono mi NERVOMIX słuchajcie 2 tabletki na raz i drżenie rąk,duszenie oraz miękkie nogi jak by się w ziemie zapadło: ) Od tamtej pory kiedy mam..

Czy to nadmiar potasu?

.. ...doszły skurcze mięśni i ogólne osłabienie. Po kolejnym tygodniu, czyli parę dni temu, tata zaczął się uskarżać na bóle mięśni, na ogólne zmęczenie fizyczne organizmu ( przyrównując to do bólu po sporym wysiłku, na przykład po wspinaczce górskiej ). Pojawiają się również zawroty głowy,..

Nadciśnienie w młodym wieku a sprawność seksualna

.. ...może być w przypadku ogólnego osłabienia organizmu jako element wspomagający regeneracje i uzupełniający niedobory * witamin * . Dziękuję za radę ozzy. Akurat jeśli chodzi o mnie to z nadciśnienie mi nie doskwiera, bardziej własnie ogólne przemęczenie, więc czuję że mógłby to być środek..

Proszę o porade, już nie wiem do oga mam się zwrócić:(

.. ...wrażliwą skórę - pieczenie, ogólne osłabienie organizmu. Gdy łapie mnie ból nie chce mi się nic robić. Ból raz jest raz go nie ma nie wiem od czego jest to zależne. Mam tiki mięśni całego ciała. Myślałem o nietolerancji pokarmowej lecz wczoraj bylem u alergologa powiedział, że to nie to...