Oko pulsowanie

Pulsowanie brzucha

Pulsowanie brzucha

.. ...tkanką tłuszczową tej okolicy ciała, może to zaniepokoić lekarza. W takiej sytuacji należy wykonać badanie USG brzucha. Pozwala ono ocenić nie tylko narządy jamy brzusznej, ale także naczynia krwionośne - w tym przypadku aortę. Ocenia się jej przebieg, odgałęzienia, poszerzenie średnicy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 175

.. ...na łózku w chłodnym pokoju bo pewnie rozwaliłabym sobie głowe o kafle pod prysznicem. I tak własnie zaczęła sie moja nerwica. Prawdopodobnie nerwica bo nikt jej w sumie u mnie ostatecznie znie zdiagnozował. Od tamego czasu towarzyszą mi ciągle jakieś dziwne objawy m.in.: bóle głowy,..

Pulsowanie w brzuchu - Str. 2

.. ...bardzo denerwujące i niepokojące... chyba wybiore sie do lekarza. ;/ ah. Witam, polecam wykonać badania na obecność pasożytów, ale ... uwaga, jest to bardzo trudne do wykrycia. Statystyki mówią iż 8 osób na 10 po 30 posiada przynajmniej jednego pasażera na gapę. Pozdrawiam. Hej. Mam to..

Pulsowanie w brzuchu - Str. 3

.. ...SAM PROBLEM JAK WY OD OKOLO 2 TYGODNI PULSUJE MI BRZUCH W ROZNYCH MIEJSCACH WYGLADA TO JAK BICIE SERCA .Pomoze mi ktos??? mialem takie objawy i miałem niedobor witami ny b6 biore 4 dni i juz jest poprawa; - ) Hmm ja mam tak samo od kilku dni.. możliwe że to od diety ale nie jestem tego..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 8

.. ...gosiu kciuk się dziś uspokojił nie było to miłe uczucie my mamy raczej te same objawy u mnie jak u ciebie drga oko nogi ręce a i nawet w plecach właściwie to całe ciało raz tu raz tam czy u ciebie w kciuku te pulsowanie szło ci do palca i widziałas jak delikatnie się ruszał jakby..

Czy mam nerwicę?

.. ...potem się trochę uspokoiło bo zapomniałem o sprawie a teraz po fajnym choć zwalonym przez nerwy sylwestrze mam takie o to dolegliwości: - chwilowe mocne pulsowanie w mostku, tak jakby miało mi żebra rozwalić, - niepokój w karku i w dolnej części głowy, tak jakby lekkie drętwienie, -..

Słyszę i czuję bicie serca na całym ciele

.. Witam, od około 3 lat mam uczucie kłucia w okolicy serca, kiedy się kładę słyszę bicie - takie pulsowanie, dudnienie często także czuję bicie serca całym ciałem aż po końce palców takie pulsowanie,jakby ciało drgało, mimo ze jestem nieruchomo. Podobno mam szmery ( związane z zastawka ) ale z tym się da..

Pulsujący brzuch i powiększający się w okolicy pękpa

.. ...dodatek jest powiększony w okolicy pępka.Najbardziej czuć to pulsowanie podczas ćwiczen i gdy leże. Co to może być ? mam dopiero 16 lat .Jestem osobą szczupłą i łatwo było to zauważyć.Czy ktoś może miał takie objawy i może mi pomóc ? Prosze i dziękuje : ) Hej, Alicja, mam 31 lat i ten..

Wzrost wartości pulsu gdy wstaje lub siadam

.. ...srodkowej czesci ( w okolicy splotu slonecznego ), puste odbijanie, bole glowy, odczuwanie pulsowania w roznych czesciach ciala, szczegolnie w pozycji lezacej czuje jak mi wszystko pulsuje, poszerzeniu ulegly zyly, na dloniach szyji, stopach, pod oczami. Zatwardzenia i luzne stolce. Bole..

Może ktoś podpowie co mi jest?

.. ...osłabienie. Temperatura około 36,6 - 37,2, ciśnienie w normie ( biorę Betaloc 25 ), tętno około 90 - 100, lekki ból głowy, pulsowanie w skroniach, uczucie jakbym był pijany. Szum w głowie, przytkane uszy... ogólna niechęć do wszystkiego. Strach i lęk przed chorobą. Mam apetyt i chęć do..