Okolice głowy

Nadciśnienie tętnicze

Nadciśnienie tętnicze

.. ...głowy ( najczęściej w okolicy potylicy, krwawienia z nosa, zawroty głowy, pogorszenie tolerancji wysiłku. Często pierwszym objawem klinicznym jest pogorszenie widzenia. Nadciśnienie tętnicze wywołuje wiele niekorzystnych powikłań. Do najczęściej występujących zaliczamy: choroba..

Tężyczka utajona

.. ...uderzeniu ( opukiwaniu ) w okolice pnia nerwu twarzowego ( do przodu od ujścia przewodu słuchowego zewnętrznego ) obserwujemy skurcz mięśni twarzy. Objaw Ibrahima - Lusta. Wykonując tę próbę, lekarz uderza w okolicę głowy kości strzałkowej, gdzie przebiega nerw strzałkowy. O utajonej..

Dziwne skurcze dodatkowe

.. ...Głównie szarpnięcia w okolicy serca, połączone z wrażeniem uderzenia gorąca do głowy. Czasem te szarpnięcia są bardzo delikatne, w sytuacji stresowej są silniejsze i wtedy czuje prawdziwy dyskomfort. Jazda na rowerze niweluje te objawy w zasadzie do minimum. Podczas wysilku nic nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 8

.. ...głowie,coś jak ból w okolicy zatok( zatoki ok ),szumy w uszach,osłabienie,zawroty głowy,bóle karku,trudności z oddychaniem,itd.Pozdrawiam. no ja też mam bardzo podobne objawy jak Ty Iza. Jak ten neurolog coś wymyśli to napisz na forum. Trzymaj się. WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE Mam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 38

.. ...jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności po zawale teściowej, rok temu. Bardzo to wszyscy przeżyliśmy. Zdaje mi się, że dokładnie tak było... Bo nerwicę już * posiadałam * , tylko z objawami od strony głowy ( zawroty, szumy, drętwienia skóry itd. ). A moja teściowa niestety nigdy nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 66

.. ...najczęściej pojawiają się w okolicy serca i promieniują w stronę żuchwy , lewego barku itp. czyli właśnie tak jak jest przy zawale ) , duszności, drętwieje mi lewa ręka, ucisk i ból za mostkiem , pieczenie w przełyku, paniczny lęk , że zaraz umrę, zawroty głowy, mroczki przed oczami.....

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 104

.. ...kołatania ciężkość w okolicach serca stres zawroty głowy nadpobudliwość itp.Tak się zastanawiam czy to nerwica mi się nie nasiliła...Nie wiem co już robić :( A wiadomo jak już się zacznie lawina złych myśli to trudno z niej wyjśc i samopoczucie jest do niczego!Dorka tak się..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 4

.. ...serca. Niestety w mojej okolicy bardzo trudno o dobrego psychoterapeutę. A sama nie wiem jak sobie z tym poradzić, i czy to naprawdę wina tylko mojej psychiki.Pozdrawiam Na sepół Barlowa skłądają się m.in. przykre dolegliwości : ból w klatce piersiowej, uczucie kołatania serca, nadmierna..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 7

.. ...jest tak że boli mnie w okolicy serca czuje zawroty głowy duszno tylko czasem nie wiem czy to ja sama się tak nie nakręcam czy to nie moja psychika poprostu co tu dużo mówić boję się żę albo zasłabne ( co jeszcze mi się nie zdarzyło )albo poprostu umrę bo ja co tu dużo kryć po pierwszym..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 9

.. ...urodziłam synka,a w okolicach października zaczęły mi się dziać dziwne rzeczy.Kołatanie serca,mdłosci,duszności,prawie omdlenia,wcześniej już miałam zawroty głowy np przy wstawaniu itp Poszłam do lekarza rodzinnego,zrobiłam badanie krwi,tarczycę i wszystko ok.Zrobili EKG i stwierdzono..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 8

.. ...skroń, łuk brwiowy, okolice czubka głowy, pod szczeką, za uchem. podrażnienie błędnika powoduje doznania nieracjonalne i może wywoływać głebokie zaniepokojenie. uciski na kregach szyjnych - i uciski wewnatrz tkanki łacznej - dają skutek bólowy w miejscach od nich oddalonych, także w..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...lżejszy i pojawia sie w okolicy skroni - nie promieniuje już tak często na cała lewą częśc głowy... Odeszło zaś to paskudne uczucie otepienia! Ogromnie sie z tego cieszę! Mogę wreszcie normalnie funkcjonowac! Dlatego chcę wierzyć ( marzę o tym ), że to * tylko * nerwica; - ) i mam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 47

.. ...walacego serca, bolu w okolicy klatki piersiowej zawrotow glowy i tego trzesiania!!! itp... Ktorejs nocy obudzilam sie z przerazliwym bolem głowy.. szczerze pomyslałam ze umieram ( co czesto mi sie zdarzało ) rano pojchalam na pogotowie... polozyli mnie na neurologii, kolejne dwa..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 127

.. ...rozwiązywania problemu w innych okolicznościach, kiedy czuje się lepiej... zresztą wtedy rozwiązanie potrafi przyjść bardzo szybko. Wbrew obiegowej opinii nadmierne myślenie naprawdę boli...starajmy sie dać odpocząć głowie a ona nam sie za to odwdzięczy, serio. Późniejszy ból głowy,..

Dziwne ciepło w głowie

.. ...coś mi pod czaszką w okolicach tyłu głowy lub tuż pod jej górną częścią( pod czubkiem ) przeważnie z lewej strony coś tak jakby strzeliło, tylko że odczuwam to jako nagły impuls ( jakby elektryczny np. coś podobnego odczuwa się przy kopnięciu przez iskrę z zapalniczki na ciele ) i po..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 2

.. ...przyspieszenia tętna, ściskanie w okolicy karku ( choć pomiary ciśnienia dziwnie często wykazują stan normy ), wypieki na twarzy, lekkie zawroty głowy, zwłaszcza podczas pobytu na wolnym powietrzu oraz okresowe stany senności. Nocą i nad ranem pojawiają się odrętwienia i cierpnięcia rąk...

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...dniach dzis boli mnie w okolicy tylnej czesci glowy kark i szyja mnie boli pozatym jak rusze zbyt szybko glowa to czuje jak mi cos przeskakuje z tylu tuz ponad karkiem( jakby w glowie ) zaczelam sie tym martwic...coraz bardziej fakt bola mnie plecy lopatki - mam prace ponad 12 godzin..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 4

.. ...boli... Straszne kucie w okolicach blizny , ktore nie pozwala normalnie funkcjonowac. Kriss, czy w rodzinie ojca ktoś chorował na tarczycę? Zróbcie badania krwi na hormony: TSH, FT3 i FT4 i przeciwciała aTPO. Warto sprawdzić poziom witaminy B12, jej niedobór powoduje problemy z..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 5

.. ...wiosną.Przeważnie boli mnie głowa w okolicy skroni,czuję jakby taką głuchość w uszach,jak jestem spokojniejsza to ten ból jest słabszy.Oczywiście boję się żę to coś złego:( jak mogę pozbyć się tego bólu?acha od ponad roku lecze się na nerwice i biore leki przeciwdepresyjno - nerwicowe..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...chwili pojawiają się w okolicy czoła/skroni, ale często również nad uchem i nad skronią. Gdy pojawia się po prawej stronie, to przeważnie w tych samych miejscach ( w sensie symetrycznie ). Zazwyczaj ból pojawia się na kilka - kilkanaście sekund, kilka - kilkanaście razy dziennie...

Dodatkowe skurcze - Str. 98

.. ...więcej osób z jednej okolicy: ). Moi przyjaciele nie bardzo mnie rozumieją, no wiedzą, że coś tam * mam z sercem i coś mnie kopie: ) pozdrówki kurczący się. aha, po prostu wyleciał mi tamten incydent z głowy i żadnemu lekarzowi o tym nie mówiłam, bo potem to mnie już tylko męczyły..

Dodatkowe skurcze - Str. 293

.. ...silnego bicia, kłucia w okolicy przedsercowej, niepokój i inne. Bardzo liczne dodatkowe skurcze komorowe serca mogą powodować zmniejszenie rzutu serca i objawy z tym związane – osłabienie, zawroty głowy, omdlenia.Dodatkowe skurcze komorowe serca to nieprawidłowe, dodatkowe..

Odstawienie leku beta-blokera atenolol

.. ...- blokera czuł coś w okolicy serca, szyi albo czy miał zawroty głowy? Brałam ten lek przez jakieś 5 lat ( w małych dawkach - najpierw 25mg na dzień, potem 12,5mg na dzień ).( mam 26lat ) Czekam na waszą odpowiedź... Ja zazywam tez atenolol,od kilku dni,mam brac 3miesiace ,ale tak sie..

Ból głowy nad okiem

.. ...poprzez górną szczękę do okolic nosa, przechodzi na dolną szczękę - żuchwę i wraca dolną szczęką w okolice ucha, cała ta wędrówka trwa około 2 godzin.Męczę się z tym bólem już ładnych parę lat , rozmawiałem z lekarzami ale mnie zbywają, jedynym lekarstwem które mi pomaga jest Etopiryna -..

Ból głowy nad okiem - Str. 2

.. ...dość nieregularnie, acz zazwyczaj na wiosnę. Są to nagłe silne ukłucia jakby igłą przez mózg, przez oczodół. Prawie zwala z nóg, ale to tylko takie szarpięcia. Mam to chyba od kiedy zacząłem dojrzewać...

Bóle głowy a ciśnienie

.. ...głowy szczególnie w okolicy oczu i skroni mogą też być ze względu na podwyższone ciśnienie wewnątrzgałkowe , lepiej tego nie lekceważyć i udać się do dobrego okulisty. czy masz czesto katarea lub zapchany nos??udajs ie do laryngologa puzniej do okulity tak jak pisala paulinella paulina..

Ugięcie płatka przedniego do lewego przedsionka

.. ...kliniczne, takie jak bóle w okolicy serca, kołatanie serca i arytmie, zawroty głowy, zaslabnięcia, a nawet utraty przytomności. Współistnienie powyższych objawów z wypadaniem płatka określa się zespołem wypadania płatka, zespołem wiotkiej zastawki lub zespołem Barlowa. MPV jest..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 27

.. ...przyspieszenia tętna, ściskanie w okolicy karku ( choć pomiary ciśnienia dziwnie często wykazują stan normy ), wypieki na twarzy, lekkie zawroty i bóle głowy, zwłaszcza podczas pobytu na wolnym powietrzu oraz okresowe stany senności. Nocą i nad ranem pojawiają się odrętwienia i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 77

.. ...robi mi się ciasno w okolicy serca do tego moja głowa dziwnie reaguje. Może jak by sie udało definitywnie pozbyć tego z głowy nie było by problemu. Na dzień dzisiejszy nie mam już takich ataków paniki ale objawy fizyczne daja znać o sobie. Jestem Asia. Mam 28 lat, trzyletnią córkę,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 135

.. ...klatce piersiowej i okolicach oraz zawrotów i bólów głowy ( oraz innych bólów ) to : NAPIĘCIE MIęśNI KRęGOSłUPA, obręczy barkowej i szyi - na skutek ich przeziębienia lub naciągnięcia. Takie mięśnie sztywnieją i uciskają na nerwy ( co odczuwamy jako promieniujący ból ) i naczynia..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 211

.. ...strony w zebrach lub w okolicach, czasem dretwieje mi skóra głowy i twarzy, dziasiaj mam takze duszności, mam dopiero 19 lat:/ 2 miesiace temu rzuciłam palenie. Oczywiscie wmawiam sobie nowotwór skóry, płuc, gardła badź mózgu( tak na zmiane, w zależnosci od tego co boli ). Strasznie mnie..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 2

.. ...forum niema nikogo z okolic Suchej Beskidzkiej z wszczepioną zastawką? Bardzo proszę o odpowiedź na pytanie jak długo dochodzi sie do zdrowia po wszczepieniu zastawki, czy mogą wystąpic jakies niepokojące objawy typu osłabienie, zawroty głowy?..

Zawroty głowy i przeskakiwanie serca

.. ...dostosować do nowych okoliczności.Trudno jest mi się z tym pogodzić,bo zawroty te utraudniają mi życie i pracę,ktora nie jest łatwa( pracuje w banku ).MOżliwe że wybiore się z tym w końcu do lekarza.Dzisiaj mija piąty dzień i jestem juz ttym bardzo zmęczona../a może to nerwica?w końcu..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości

.. ...bolala mnie glowa ( w okolicach platu czolowego ), troszke to zbagatelizowalam i zadnych badan nie zrobilam, choc mysle ze powinnam. tak czy inaczej, dziewczyny glowa do gory mysle, ze sobie poradzicie, serdecznie pozdrawiam Miałam to samo, zaczęło się w zeszłym roku w czerwcu i trwa w..

Mrowienie w okolicy żebra i drętwienie lewej strony ciała

.. ...jakby jakieś mrowienie w okolicy lewego żebra tak, że gdy kładę się spać to nie mogę przez to zasnąć. Ostatnio byłam w góach i kilka dni wędrowania po nich dało o sobie znać. Znów poczułam, że mam przyspieszone tętno i nie tylko moja lewa ręka stała się gorąca ale także lewa strona..

Problemy z oddychaniem, zawroty głowy i inne na skutek nerwów?

.. ...spowodowane tłem nerwowym( okolicznościami ) ale nie wiem czy objawy same ustaną tak jak bóle mostka, czy dalej będą się utrzymywać. Myślę,że podloże tych dolegliwości może być nerwowe.Albo zostały wywolane przykrymi przejściami albo zaczyna się nerwica,z którą musisz walczyć.Im..

Słabe krążenie w okolicach głowy

.. ...dokładniej policzki i okolice nosa. Zdarza się przy chłodzie na polu i zwiększonym wysiłku oraz zdenerwowaniu. Mam wrażenie,że krew ucieka gdzieś indziej. Wiem,że może to być spowodowane wzrostem adrenaliny gdzie krew jest pompowana tam gdzie jest potrzebna ( czyli np przy chodzeniu do..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...lekkie bole glowy w okolicach skroni, czola, lekkie dretwienie rak, oslabienie. Pojawiaja z problemy z oddechaniem, ciezej i szybciej oddecham. Jednakze pojawia sie to w duzych odstepach czasu. Nie mam pojecia czym to jest spowodowane. A nie masz problemów z kregosłupem szyjnym?Musisz..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...przewaga amplitudy w okolicy czolowej.PROSZE PORADZCIE I NAPISZCIE COS O TYM MOIM WYNIKU JESLI OCZYWISCIE MACIE POJECIE CO TO OZNACZA.POZDRAWIAM SERDECZNIE Moge powiedziec ze mam podobne dolegliwosci.Ciagle oslabiona,nagle zawroy glowy.Moj Laryngolog stwierdzil zaburzenia blednika..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 11

.. ...boli mnie kręgosłup w okolicy szyi,. Zawroty głowy powodują również strach przed jakimkolwiek wyjściem z domu. Drętwieje mk też szczęka,ręce....... lekarze oczywiście nie wiedzą co mi jest. miałam robione badania ( rezonans magnetyczny, badanie krwi ) wszystko dobrze. Ale wykryto u..

Szybkie bicie serca, lęk, zawroty głowy

.. ...dziwne klucie w roznych okolicach serca[klatka, lopatki itp, [jedno razowe uklucia, ktore powodowaly straszny strach o moje zycie]. W pażdzierniu wyladowalem w szpitalu, po tym jak mialem silne bole glowy i wymioty[kolejne badania ekg, krew, posiew, zdjecie glowy, nosa, neurolog,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 765

.. ...szkoda ze nie mieszkasz w okolicy razem wybrałybyśmy sie na spacer z psami . blondasku ja tez chciałabynm cie znależc na nk ,mnie znajdziesz u dziewczyn za kratami ( takie zdjecie chyba mnie znajdziesz ) dorotko skad taka nocka ,brrrrr ,ja wstałam z bolem głowy ale z tabletką jeszcze..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 974

.. ...natomiast takie ukłucia w okolicy serca to moga być najprawdopodobniej nerwobóle ,którymi nie powinnaś się zamartwiać! Nati serdecznie Ci współczuję tej migreny. Moja kolezanka miewa podobne problemy i powiada zawsze ,ze nawet najwiekszemu wrogowi takiego bólu głowy nie życzy! To musi..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 991

.. ...równowagi, często bóle w okolicy serca, starsznie sie boje tego i chce zrobić sobie echo serca. Mogę dodac ze miałem w styczniu wypadek, potrąciło mnie auto i byłem w szpitalu od tamtej pory 3 razy, raz z wypadku, potem w związku z kołataniem, serca a potem w związku z zawrotami głowy na..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1278

.. ...lepiej. Maleńka a z jakich okolic Ty jesteś? może polecę Ci swoich lekarzy...pozdrawiam Ja mam dziś dobry dzień * chyba * ,nie liczę okropnego bólu głowy ,ale ogólnie ok ,tylko niech nie pada,jak na razie świeci piękne słoneczko. Hej. Obylo sie jak na razie bez pogotowia. Nabralam lekow..

Kłucie oka i okolic

.. Pewnego dnia obudziłem się rano i poczułem lekkie kłucie w oku.Na początku bardzo mi przeszkadzło ale później powoli zanikało aż w końcu zniknęło.Mineło jakieś 2 miesiące i kłucie znów powróciło.Gdy dotykam nosa to boli najbardziej,a w dodatku gdy schylam głowe to czuje na czubku głowy jakiś pulsujący..

Mocny ból głowy i dętwienie lewej strony ciała

.. ...po lewej stronie, w okolicy czoła, nad okiem. Nastepnie powolny paraliz prawej strony ciala, zaczal sie od reki, nogi, nastepnie, glowa razem z jezykiem. Po ok 30 min paraliz ustapił, ale doszły zawrtoty glowy i wymioty. Osoby ktore przeczytaly moja wypowiedz, prosze o pomoc, moze ktos..

Wysokie ciśnienie a bóle głowy i nudności

.. ...,ból bo za niskie wtedy okolice czoła wieczorami mnie mdli ,ale w ciągu dnia ujdzie chociaż cały czas czuję głowe lekarz mówił,że to wszystko się z czasem unormuje nawet do 2 miesięcy życzę powodzenia i cierpliwości. hej, ja mam tak samo, ten bół glowy jest nie do zniesienia, mam 23 lata..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 14

.. ...w środę i wysłała do okolisty na badanie dna oka. Mam przyjść ponownie za 2 lub 3 miesiące bo pani wykryła naczyniaka lub bliznę i pytała czy jakieś 15 lat temu nie miałam urazu głowy, co mnie zaniepokoiłobo raczej nie miałam. Nie wiem co to ma oznaczać bo jakby to było coś poważnego to..

Mocne bicie serca i podwyższone ciśnienie

.. ...pobolewać plecy na dole w okolicach pośladów zaczełem czuć ciężkie oczy i do tego skakała mi temperatura do 37 stopnia wczoraj wieczorem aż do 38 noi ból w okolicy podbrzusza czyli poniżej pępka do tego żadki stolec i lekki ból głowy ale z ty idzie jakoś wytrzymać ale najgorsze to było..

Bóle głowy przy gwałtownym ruchu

.. ...mnie w skroniach i w okolicach czoła! Również z tym bólem pojawiły się bóle karku lecz tylko lewej strony! Gorączki nie mam lecz co jakiś czas nachodzi mi tak jakby wyższa temperatura ( gorące czoło )! Gdy robie gwałtowne ruchy czuje ukłucie w skroniach! Co to może być? Żadne środki..

Ból głowy po ablacji

.. ...obłędu. Pojawia się w okolicy czoła i pulsuje raz z jednej a raz z drugiej strony, budze się wukończona i tak co noc. Czy ktoś ma może jakiś pomysł dlaczego??? i co robić by znowu normalnie funkcjonowac? Ja tez mam taki problem z bólami głowy po ablacji. Ablacje miałem w czwartek i bóle..

Straszny ból serca, brak oddechu i zawroty głowy

.. ...czy to jest takie kłucie w okolicy serca jakby ktoś szpile wbijał i niemożesz oddychać? odpowiedz Marek jak najszybciej. Mam 18 lat 3 lata czekałam na operacje serca 5 dziur miałam i sie doczekałam : )..

Nerwica w ciąży - Str. 131

.. ...sobie. jakieś bóle w okolicach serca, mostka, wędrują tu i tam i niepokoją, bolą te cholerne łapy, nie wiem czy to początki jakiegoś wielkiego uderzenia nerwicy czy tylko jakiś atak spowodowany zmianami pogody albo zmianami hormonalnymi. zawroty i bóle głowy do tego i jestem jakaś..

Nerwica w ciąży - Str. 183

.. ...jestes? Ja jestem z okolic Piekar sl a chodzę do lekarza do Bytomia. Witam dziewczyny robiłam dzisiaj obciążenie glukozą udało mi się wypić to dziadostwo - jutro wynik zobaczymy.co tam u was ja dzisiaj miałam 2 razy bardzo silne zawroty głowy nie wiem czy to z ciazy jestem w 30 tygodniu..

Nerwica w ciąży - Str. 226

.. ...Natomiast nie pamięta nic z okoliczności upadku - nie wie co się stało - pamięta od karetki. Zrobili mu tomografie komputerową głowy, ekg, zmierzyli ciśnienie NA SZCZĘŚCIE WSZYSTKO W PORZĄDKU ! Tomografia wykazała tylko złamanie czy pęknięcie już nie wiem dokładnie kości szczęki, jakichś..

Zespół nerwowy i niepokojące objawy

.. ...klatce piersiowej ( w okolicach serca ), a zawroty głowy zaczynają mnie doprowadzać do szaleństwa. Najgorzej jest jednak gdy dużo wypiję. Zawsze dnia następnego mam atak zawrotów głowy, drętwienia i mrowienia kończyn i mam wrażenie, że dostaję zawału, lub zaraz zemdleję. Dodam jeszcze,..

Uderzenie a bóle głowy

.. ...wcześniej bywało, w okolicach skroni - szczególnie podczas i po wysiłku fizycznym; po stresie ). Proszę o odpowiedz! Witaj Ja mam podobny problem. Na przestrzeni kilkunastu lat parę razy uderzyłam się w głowę z utratą przytomności. Rentgen, który wtedy robiłam również nie wykazał żadnych..

Czy to nerwica? bóle brzucha

.. ...pępkiem, kłócia pod żebrami, lekkie kłócia w podbrzuszu, zawroty głowy, osłabienie... Czy nerwica może mieć wpływ na to wszystko? witaj.ja tez to mam i tez mam nerwice:( mam nadzieje,ze to tylko nerwica pozdr..

Ból głowy stan podgorączkowy

.. ...głowy szczegolnie w okolicach oczu oraz stan podgorączkowy od 37 * do 37,4 . Nie mam kataru, kaszlu ani nic co mogloby wskazywac przeziebienie. dziekuje z góry za pomoc. Też miałam takie objawy ale lekarz stwierdził że nic się nie dzieje i odesłał mnie do domu:/ Radzę iść do lekarza. U..

Pulsujące ciało i nadciśnienie

.. ...pulsuje, szczególnie w okolicy szyi i głowy. Ciśnienie mam w normie. Tętno serca jest przyspieszone. Wie ktoś może, o co chodzi? Miałam takie * ataki * w liceum - pulsowanie w okolicach skroni i szyi, codziennie bolała mnie głowa. Byłam z tym u neurologa - eeg nic nie wykazało, ciśnienie..

Czy to nerwica? czy to poważna choroba? nie mogę już sobie z tym poradzić

.. ...Obserwuje się bóle w okolicy serca z uczuciem ściskania klatki piersiowej, duszność, stan płaczliwości i depresji, zawroty głowy oraz omdlenia. Pojawić się może również, uczucie nierealności, lęku, ogólnej słabości, wyczerpania i zaburzenia w widzeniu. Kołatanie serca, parastezje w..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała

.. ...pozostałe objawy: - ucisk w okolicy lędźwiowej po prawej stronie ciała ( po 2 - 3 tygodniach minął ) - wrażliwość słuchu na trzaski, klaśnięcia, pstrykania i inne. - czucie ciepła wewnątrz ciała ( najczęściej w okolicach gdzie mam bóle ) - zawroty głowy - niedotlenienie mózgu i problemy..

Złe samopoczucie, zawroty głowy, mdłości i kołatania serca

.. ...traktorem albo przebywac w okolicy urzadzen elektrychnych takich jak zbiornik od mleka czy cos takiego??? Prosze o szybką odpowiedz jesli ktoś bedzie wiedział. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziekuje za odpowiedzi jesli takie będą: ) * religa te sprawy * Czyżby spec od odwyku??A radzę..

Kłucie w okolicach serca

.. ...spoczynku. Odczuwam kłucie w okolicach serca, pod lewą piersią i pod lewą pachą oraz zawroty głowy. W marcu byłam dokładnie przebadana właśnie z tych samych powodów. Lekarze powiedzili że to napewno nie od serca i stwierdzono u mnie zespól wazowagalny i niestabilność kregosłupa szyjnego...

Silne bicie serca, pocenie się i uczucie lęku

.. ...towarzyszą temu jakieś bóle w okolicy klatki piersiowej? Ja mam często podobne objawy.. kilka razy mój chłopak musiał prowadzić mnie pod rękę bo miałam zawroty głowy.. czasem jak moje serce zacznie wariować to dopadają mnie takie lęki, że nie mogę się uspokoić.. mam wtedy wrażenie że..

Częstoskurcz, wysoki puls, drgawki, poty, zawroty głowy

.. ...plasterków na ciele w okolicy serca, na tych plasterkach były kabelki - elektrody, każdy z tych kabelków prowadził do takiej kostki,która na zasadzie pendriva rejestrowała pracę serca i zapisaywała ją.Podczas tego jak miałam to podłączone miałam wykonywać wszystkie normalne prace domowe,..

Niskie ciśnienie i wysoki puls

.. ...klatce piersiowej w okolicach mostku, nasila się przy głębszym wdechu, miewam czasami straszne bóle głowy i nieregularne miesiączki ( ostatnio bardzo obfite ). Zaniepokoiło mnie to, ponieważ objawy miałam już dawno lecz od jakiegoś czasu zaczęłam je coraz bardziej odczuwać. Prosiłabym o..

Rezonans głowy

.. Witam.W obu okolicach podżuchwowych widoczne są pojedyńcze węzły chłonne o dł. 14 mm.Echogeniczność węzłów prawidłowa. Lewy płat tarczycy nieznacznie powiększony z litym normoechogeenicznym guzkiem o średnicy 16 mm.TSH 1.61 , FT 4 1.31 . Wizyta u endykrynologa zakończyła się zrobieniem.Anty TPO 1.6 iUSG..

Prosiłbym o parę rad i odpowiedzi dotyczących mojej sytuacji

.. ...zdarzeniu. Obudziłem się w okolicach godziny czwartej nad ranem. Przez kolejne trzydzieści minut usiłowałem zasnąć z marnym skutkiem. Znów zaczęły się uściski, znów przyjemne i mogłem je przerwać ruchem głowy. Mocno się zrelaksowałem cały czas byłem na granicy snu i jawy. ( Dlatego, też..

Profilaktyczne badanie głowy - jak ?

.. ...gdzie wykonują w Twojej okolicy takie badania. Niestety nie są tanie. pozdrawiam stracatella Wlasnie badania nie to ze nie sa tanie wrecz sa bardzo drogie i raczej lekarze pierwszego kontaktu nie chca dawac skierowania na te badania bo jak wiadomo osrodek musi pokryc koszta a fundusz nie..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty - Str. 2

.. ...odczuwalem klucie w okolicach mostka czy serca i kilka innych objawow. nie wiem czy nie mam nerwicy. glowa mnie juz tak nie * boli * choc zdarza sie ze raz na jakis czas cos podobnego jak mialem wczesniej dolega. bede chcial isc do lekarza i wziasc skierowanie na RM. a co do ostrych..

Ból głowy, ciągnący do tego wysokie cisnienie, ból w klatce piersiowej

.. ...się naczynia w jego okolicach np.aorta ). Przy migrenia podwyższa się ciśnienie obwodowe krwi a naczynia mózgowe są roszerzone. Osobiście bardzo radziłabym Ci odstawić Ranigast natychmiast.Bo to co Ci się dzieje to nie żarty.Zamiast tego radziłabym zażywanie w razie zgagi sody..

Różne bóle w różnych miejscach głowy

.. ...bolała mnie głowa w okolicy czołowej i to był dla mnie normalny ból, który ustępował po tabletce przeciwbólowej.teraz natomiast doświadczam uczucia ucisku na czubek głowy, jest to wrażenie jakby ktoś stał na głowie i swoim ciężarem spychał mnie w dół - powtarza się to kilka razy na dzień..

Bóle po rzuceniu palenia - Str. 2

.. ...klatce piersiowej i w okolicy kręgosłupa na wysokości serca są skutkiem ubocznym leków ale chyba byłam w błędzie. po kilku kolejnych dniach było dużo lepiej więc...zapaliłam a po kilku godzinach myślałam, że umieram: Kłucia, mrowienie w klatce piersiowej, ból żołądka, zawroty głowy,..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 87

.. ...piersiowej..nerwobole w okolicach serca.. uczucie ze zaraz strace przytomnosc ..zawroty głowy.. zgage Mysli ze za chwile * umre * .Bole głowy ...i wlasnie te meczace mysli o smierci... :( :( ..No wlasnie tak jest jak mowisz ~Dharma ze wiekszosc mowi ze to fochy..jakies wymyslone..

Ostry ból głowy, brak diagnozy?

.. ...bardzo mocny, występuje w okolicach skroni i z tyłu głowy, często przy tym sztywnieje mi kark i odruchowo wciskam głowę w ramiona. Bardzo ciężko jest mi się skoncentrować na czymkolwiek, myśli mi umykają, mam wrażenie, jakby głowa była bardzo, bardzo ciężka i albo coś ją rozsadzało od..

EEG głowy

.. ...sie, przewazajacych w okolicach przednio - skroniowych, aktywowanych hiperwentylacja. z góry dzieeeeeeeekuje hej z wynikami to najlepiej zwrócic się do lekarza, ja tez iedawno miałam eeg glowy i boję się ze wynik wyjdzie zły bo fatalnie się czulam w dniu badania. Mam objawy podobne do..

Ból w prawej skroni i tyle głowy

.. ...pojawiały się silne bóle w okolicy klatki piersiowej przypominające nerwobóle. Nie wiem jednak czy to to..martwi mnie to gdyż miałam momenty kiedy mój stan nerwowy był tragiczny i nie miałam takich bóli. A teraz jest już dobrze..Czy mógłby mi ktoś coś poradzic? Kolego zrób sobie..

Dziwny ból głowy, pulsujący i zawroty głowy

.. ...wrażenie ucisku w głowie, w okolicy skroni i tylnej części głowy. mialem cos podobnego pare lat temu.zrobilem badania eeg i tomografie glowy ale wszystko wydawalo sie w porzadku.Skonczylo sie roczna kuracja u neurologa ktory zapisywal mi srodki na krazenie mozgowe i..

Niska temperatura, bóle głowy i kłucie w okolicy serca

.. ...piersiowej,dokładniej w okolicach serca, często mam zawroty głowy. Miałam robione wymazy i wyszło, że mam gronkowca złocistego w gardle, kilka miesięcy wcześniej miałam podwyższone ASO:500. Żadnych problemów z tarczycą. Czy ktoś miał podobne objawy? Proszę o odpowiedz: ) Witaj: - )trzeba..

Bóle serca i pod piersią oraz zawroty głowy i omdlenia

.. ...nerwow robi mi sie w okolicach serca i od razu pojawia sie bol najgorsze jest to ze jestem ciagle przemeczona i nie mam na nic sily * dodam ze jestem bardzo nerwowa. prosze o rady i ewentualne zalozenie co mi dolega pozdrawiam z gory dziekuje za szczere odp a co myslisz ze tu ktos Cie..

Zawroty głowy, mrowienie w lewej ręce, ból w okolicach serca, duszności

.. ...do tego doszly bole w okolicach serca. Niechec ogolna do zycia, brak energi, obojetnosc, placz , dretwienie w lewej rece. Mam 17 lat. 2 Lata temu zacząłem dorosłe ( złe życie ) dużo, piłem, paliłem papierosy. Czasami marichuane. Mam podobne problemy szczególnie w nocy, gdy leżę głównie..

Bóle głowy trwające nieprzerwanie przez około 2 lata

.. ...bardzo mocny ból, oddychanie też wtedy sprawia ból. Dodam, że mam dość niskie ciśnienie 100/60. Sam nie wiem co to może być. Jakie badania powinienem sobie zrobić? Zrob rtg kregoslupa szyjnego i piersiowego..

Straszne zawroty głowy i bóle głowy

.. ...tyłu głowy,oraz bóle w okolicach karku i pleców co to? przyczyn może byc wiele, najlepiej wybierz sie jak najszybciej do lekarza, ajlepiej chyba do neurologa, zrób badania i to powinno rozwiac twoje wątpliwości : ) może masz jakieś zwyrodnienie kręgosłupa w odcinku szyjnym - sugeruję też..

Poranne bóle głowy i osłabienie wciągu dnia

.. ...stwierdzić pulsacyjne bóle w okolicach płatów ciemieniowych. Studiuję medycynę, do tego czasu brałem pod uwagę nerwicę lub stany depresyjne, podobnie twierdzi mój lekarz. Od pewnego jednak momentu zastanawiam się nad TK mózgu, w najbliższym czasie odwiedzę klinikę w celu zrobienia badań...

Nerwica? 19 lat

.. ...o charakterze nienapadowym, zlokalizowanymi w okolicach skroniowo - ciemieniowych obustronnie. * co to jest? coś poważnego? to że mam ciągle ucisk w głowy to jest od tego czy to nerwica ???? pozdrawiam..

Zawroty głowy, ,,mocne ,, bicie serca, ciśnienie podwyższone

.. ...pozostają. czasem kuję mnie w okolicy serca , ale podobno to nerwobóle. Nie pamiętam dokładnie, ale to dolegliwości zaczęły się albo od momentu kiedy przytyłem ( ok 15kg po rzuceniu palenia ) albo po pobiciu, bo kiedyś mi się to przytrafiło. Miałem robione EEG głowy, padanie wzroku,..