Okolice ucha

Rak gardła

.. ...obserwuje się powiększenie okolicznych węzłów chłonnych. Czasem występuje krwioplucie. Anatomia gardła dolnego jest, z punktu widzenie laryngologa, niekorzystna. Część tej przestrzeni jest niedostępna podczas rutynowego badania. Proces nowotworowy toczący się w obrębie gardła górnego..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...cholerny ucisk w glowie, w okolicach skroni i nieco powyzej jej i powyzej lewego ucha. Miejsce tych uciskow jest zmienne... Kiedy pisze te pare slow, wlasnie mam atak ucisku. Jest mi przy tym slabo i moj mozg pracuje na znacnzie zwolnionych obrotach. Ciezko mi w tej chwili zebrac mysli,..

Ból głowy nad okiem

.. ...wraca dolną szczęką w okolice ucha, cała ta wędrówka trwa około 2 godzin.Męczę się z tym bólem już ładnych parę lat , rozmawiałem z lekarzami ale mnie zbywają, jedynym lekarstwem które mi pomaga jest Etopiryna - Gożdzikowa, jak tylko poczuję zalążki bólu zażywam 1 tabletkę i ból mija do..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 132

.. ...powoduje bóle głowy w okolicach skroni ( i ) lub ucha oraz drętwienie karku. Ale i z tym sobie radzę za pomocą silikonowych * płytek * nanoc, które zrobiłem u stomatologa. Życzę wszystkim powrotu do zdrowia z tej okropnej lecz pięknie nazywanej przez lekarzy * choroby duszy. * Słuchajcie..

Nadwrażliwość słuchowa, szumy, napór w uszach, ból uszu

.. ...laryngologa( najlepszego w okolicy ) popatrzył do ucha i mówi że z uszami jest wrzystko w porządku i że powinienem szukać pomocy u psychiatry: ) Doskonale ciebie rozumiem clinton :( Ja od urodzenia mialem problem z zatkanymi uszami lecz nie zwracalem na to uwagi do poki 2 lata temu moj..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 2

.. ...czerwone na ciele w okolicy prawej lędźwiowej które co jakiś czas pobolewają... Jutro lekarka będzie więc pójdę poproszę o skierowanie na rezonans magnetyczny albo tomografie komputerową. Te plamy to nie wyglądają jak półpasiec? dotty - plamy wyglądają inaczej. Prześle Ci zdjęcie przez..

Osłabienie i inne objawy

.. ...bóle pęcherza - ból w okolicach genitaliów - nieregularna menstruacja - wydzielanie mleka, niewyjaśnione bóle piersi - zgaga, mdłości, wymioty - biegunki, zatwardzenia - szmery w sercu, wypadanie zastawki - przepełnienie zatok, ranny katar - chroniczny ból gardła bądź w okolicy klatki..

Gazometria i jej interpretacja

.. ...tetnicy promieniowej w okolicy nadgarstka ). sadzac po wyniku u pani badaniu zostala poddana krew zylna a wtedy te normy zupelnie nie obowiazuja. Witam ,nie myslałam ze mi ktos jeszcze odpisze i nie zagladałam ostatnio - bardzo dziekuje .. krew była pobierana z ucha . Tz pierwszy raz..

Bóle głowy i pogorszenie wzroku

.. ...szczęka z prawej strony ( okolice ucha, promieniuje do tyłu głowy ), po niewielkim wysiłku czuję się jakby mi miała wybuchnąć głowa ( może to za dużo powiedziane, ale jest pewien dyskomfort ). Tych objawów jest tyle, że nie wiem gdzie się mam zgłosić, a może poczekać i przyjmować dalej..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 6

.. ...uciska mnie glowa w okolicach nosa i prawego oka, ciagle mam takie uczucie jakby zapchanego prawego ucha ogolnie tylko prawa strona glowy sprawia dziwne uczucie , i czasami jakby drga mi prawa brew... no i ten szum w uszach..mierzylem cisnienie moze i za duze 150/87 ...nieweim pomozcie..