Okolicy obojczyka

Nakłucie worka osierdziowego

.. ...- igłę wkłuwa się w okolicę między wyrostkiem mieczykowatym i lewym łukiem żebrowym w taki sposób by jej kierunek skierowany był na prawy staw mostkowo - obojczykowy; nakłucie z dostępu międzyżebrowego - igła wprowadzana jest w piątym międzyżebrzu po stronie lewej - ok. 7 cm od mostka,..

Wszczepienny defibrylator serca

.. ...pacjentowi podskórnie w okolicę pod obojczykiem, a elektrody ( od 1 do 3 ) poprzez układ żylny wszczepia się do serca. Twórcą tego urządzenia był pochodzący z Polski Michael Mirowski. Zdaniem prof. Lubińskiego trzeba uświadamiać lekarzy, że nagły zgon sercowy jest najważniejszą przyczyną..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 756

.. ...czy to obojczyki czy okolice. Ponoć tu są weżły chłonne w okolicy obojczyków, no raczej nie widze zeby powiększone. Ostatnio naczytałam sie w necie o różnych takich i sie dopatruje. Nie wiem, jak mam sobie to wybic z głowy, zeby sie tak nie zadręczać i nie wmawiać chorób. Ja juz mam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 757

.. ...chyba węzły chłonne w okolicy obojczykowo - piersiowej. Niby nic nie wyczuwam, a boli coś. I też wymyślam sobie jak mnie co zaboli i czytam, a potem się źle czuję. A jeśli chodzi o sny to zauważyłam, że jak mi się coś miłego przyśni to i dzień mam lepszy, bez większych zgrzytów i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 979

.. ...powiększoną szyję w okolicach obojczyków.Z prawej strony troszkę więcej.Nie jest to żadna twarda kulka,nie wiem czy to jest mięsień czy co innego,jest to miękkie.No ale ja mam znow nerwa.Od dwóch tygodni się zadręczam.A trzy tygodnie temu miałam robione USG.Nie wiem czy robiąc USG szyji..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 8

.. ...macie takie zaciskanie w okolicach obojczyka, przełyku i mostka czasami??!!! Bo ja wtedy musze się położyć zeby mi troszkę przeszło... Moja mała we wrześniu będzie miała 2 latka. Co chodzi o twoje pytanie anana to tak czasem mam takie zaciskanie ja tez sie wtedy kładę mam takie coś w..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 208

.. ...mam. Bola mnie plecy w okolicach szyji, w klatce piersiowej nad obojczykami i w ich okolicach jakies bóle i ta cholerna klucha w gradle. Zaczołe to się jakies pół roku temu po powrocie z anglii. W nocy jednego dnia miałem znikąd taki atak że myślałem że przez okno wyskocze. Wtedy..

Dziwna lewa ręka (ciągniecie w niej) i ucisk w klatce

.. ...jak to opisać ale w okolicach lewego obojczyka odczuwam taki jakby ucisk,nie jest to ból ani kłucie ale czuć że coś jest nie tak.Może to moje wyobrażenie ale wydaje mi się że podczas tego ucisku ciężej się oddycha. Byłem u lekarza zmierzono mi ciśnienie,puls,ekg i wszystko było w jak..

Dziwny rytm serca

.. ...bóle ( kłucie??? ) w okolicy klatki piersiowej, głównie w okolicy obojczyków. Przed wyjazdem zrobiono mi badanie poziomu cukru - wynik bardzo dobry. W szpitalu zrobiono mi EKG oraz badanie krwi. EKG w porządku, przy badaniu krwi wyszło na to, że mam potwornie niski poziom magnezu oraz..

Ból (kłucie) pod lewym obojczykiem aż do górnej części mostka

.. ...piersiowym większym lewym w okolicy przyczepu obojczykowego, boli jak podnoszę bark w górę i jak obciążam rękę lewą... I co z tymi bólami??? Żyjecie jeszcze ? Mnie też tam boli :( Czy jakiś lekarz Wam pomógł ? mnie boli w taki sposob jak opisany ale przy glebszym wdechu. jesli ktos wie..

Praca kierowcy po wszczepieniu rozrusznika

.. ...Pozostaje mała ranka w okolicy obojczyka nad lewą piersią.Nie jest wielka,poza tym nie widać nic na zewnątrz. Po dwóch,trzech dniach wypisują do domu,jak wszystko jest dobrze.Potem kontrola u lekarza i badania co jakiś czas.Dostaje się również leki przeciwzakrzepowe. Pozdrawiam teść miał..

Zespół MAS - czy konieczny rozrusznik?

.. ...znieczulają miejcowo w okolicy obojczyka.Rana goi się 2 - 3 miesiące a ze szpitala wychodzi się po tygodniu. Najważniejsze aby zaraz po wszczepieniu nie dzwigać cieżarów aby elektrody mogły się wrosnąc prawidłowo a później żyję się nawet lepiej niż przed diagnozą przynajmniej jest coś co..

Opuchlizna nad obojczykami

.. ...ramionach i ucisk w okolicach opuchlizny, a czasem lekką duszność lub mdłości i dziwne uczucie w uszach i rzuchwie - jakby ból. ( świnkę przechodziłem trójglicerydy leczone lipanthylem w normie ) mój mail michra1@poczta.onet.pl dzięki za porady Zglos sie na najblizsza izbe przyjec do..