Okrężnica

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

.. ...żółciowych oraz rzadziej okrężnicy, trzustki, wątroby i otrzewnej mogą powodować ból zlokalizowany w górnej części brzucha lub w klatce piersiowej. Typowy problem diagnostyczny polega na różnicowaniu dolegliwości spowodowanych zaburzeniami czynnościowymi z zaburzeniami wynikającymi z..

Rak płuc

Rak płuc

.. ...zajmując obwodowe części narządu. W takich sytuacjach często pierwsze objawy wynikają już z obecności przerzutów, szczególnie przerzutów do mózgu ( objawy neurologiczne zależne od umiejscowienia guza )...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1030

.. ...Poetki, to co zrobić z ta okrężnicą jaka ma być dieta??? ja myślałam,ze to powoduje zespół jelita wrażliwego... i jak wyczyścić organizm?pisałaś dieta, to znaczy głodówka? kiedyś stosowałam dietę Diamondów, jesz co chcesz, tylko nie łączysz pokarmów z różnych grup,np białka i..

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 2

.. ...perystaltykę jelita cienkiego i okrężnicy. Preparat pobudza mięśnie jelita o obniżonej czynności oraz działa spazmolitycznie na mięśnie o wzmożonej pobudliwości ruchowej. Maksymalne stężenie we krwi występuje po 1 - 2 h. Wydalanie następuje przez nerki. Wskazania: Zespół jelita..