Ołowica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 617

.. ...łóżku, okrywają Cię ołowianym fartuchem aby nie naświetlać organów ( tomograf korzysta z promieniowania X ), na czoło zakładają czarną opaskę. I łóżko podnosi się, wsuwa do takiego wielkiego koła. Wsuwa się jednak płytko, tak, że normalnie widzisz sufit gabinetu. W tym kole masz w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 783

.. ...głowe mam jakby mi kto ołowiu nalał do srodka.mam nadzieje że jakos przetrwam noc a rano sie zobaczy najwyzej dołoze asentre. Do misia cisnienie mam dobre 107/78 pols 101 ale ja mam zawsze taki taki puls wiec nie nowina dla mnie.taen fragment ksiazki jest może dobry ale ja wcią niemoge..

Chelatacja - Str. 4

.. ...obecności metali ciężkich /ołowica itp./ Ludzie prosze czytajcie to forum dokladnie niedowiarkowie niech wejda na ta strone ,ktora podal p Andrzej w grudniu http://www.drcranton.com/chelation/meta.htm i tam jest napisane A - nie pomoglo B - pomoglo ,ja sprawdzilem na sobie i jestem..

Chelatacja - Str. 6

.. ...metalami, w tym głównie z ołowiem. Po całej kuracji badamy stężenie ołowiu w kości, i stwierdzamy przekroczenie stukrotne, a nie dwu tysiąckrotne jak było przed chelatacjami. To jest dla mnie jednoznaczne. To, że przy okazji ustąpiła miażdżyca, wycofały się odczyny zwyrodnieniowe, to są..

Chelatacja - Str. 11

.. ...powszechnego skażenia ołowiem 100% ludności. Przekroczenie średnie 2000 razy. I to skażenia, które się samo, z upływem czasu, nie redukuje. Są takie tylko trzy metale. A na to by wyszło, gdyby oficjalnie to uznano. Lepiej dawać w mediach tematy zastępcze, a za 50 lat problem ołowiu sam..

Chelatacja - Str. 12

.. ...a niektóre tylko do ołowiu - jaka jest prawda - nie wiem, trzeba by robić badania, co jest możliwe ), ale również minerały ( np. magnez ), które są bardzo ważne dla funkcjonowania organizmu. To jest pierwszy minus. Uszkodzenie nerek - następny minus.Ewentualne zakażenia organizmu -..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 55

.. ...ze moja głowa jest z ołowiu nasila się to jak zaczynam coś robić wcześniej miałem tak z sercem. Ostatnio nawet lekko wznowiłem aktywność fizyczną bo to jest według mnie dobry sposób zeby zapomniec ale teraz ten łeb mi jak na złość. Pomyślalem sobie że może to już ostatni przystanek..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 7

.. ...niech cukru, mąki, szkła ołowiowe ze świetlówek. Wszystko to dla podniesienia wagi. Dodaje się też muchozol i inne ciężkie środki chemiczne, w celu spotęgowania stanu. Jest to jednak już inny stan, stan * NAWALENIA * - w którym człowiek zaczyna się częściowo zachowywać jak po innych..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...pisac na kartce gdyz w ołowie zdania zapominam co chciałam napias.badziej skupiam sie na piswoni.A tutaj szybko pisze wsyztsko co mysle,co mi lezy na sercu i nieraz w ciagu godziny mam napsiane 2 strony.Az sama sobie sie dziwie.Moze brakuje mi kogos do pogadania i to dlatego * ?nie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 681

.. ...deszcz,głowę mam jak z ołowiu,impreza rodzinna za kilka godzin, muszę sie zrobić na bóstwo, maseczki zrobią swoje, zycze wam wszystkim spokojnej niedzieli...MATI daj namiar na nk Hej Kochani : ) ja niedawno wstałam, ale chodzę jak nie wyspana, mimo, że przespałam całą nockę : ) ) No..

Śmierć po bajpasach - Str. 3

.. ...ciężkich - zwłaszcza ołowiu a 3 zmniejsza szanse na nowotwory o ile wierzyć temu co piszą.A ten teść jak był leczony?A co do konowałów - ja miałem niestety do czynienia z 4 rodzajem. drogie dziecko ! mam teraz 62 lata ,jestem 10 - ty rok po wszczepieniu baj - pasów w zabrzu ,po operacji..

Nerwica - ja walczę, a Ty? pomóżmy sobie - Str. 2

.. ...cynku, ułatwia wydalanie ołowiu z organizmu, co chroni przed ołowicą, współdziała z żelazem dwuwartościowym, które jest centralnym jonem cząsteczki hemoglobiny, współdziała z glikolem, który odtwarza upośledzoną sekwencję aminokwasów w lipidowych osłonkach mielinowych u chorych na SM,..

Dziwne skurcze serca, napięcie, spłycony oddech i ucisk - Str. 2

.. ...zatruć - np. w przypadku ołowiu odtrutką są związki magnezu.Na miażdżycę też powinno to sie stosować. To zobacze jeszcze, narazie pobawie sie z tabletka, poczuje sie lepiej juz tak pozadnie to przerzuce sie na Twoje propozycje. Dzis tez juz lepiej sie czuje. Mam 22 lat, nie pale nie pije..

Czy to nerwica?

.. ...do ziemi - cialo jak ołowiu oraz nogi - przez to zaburzenia równowagi i to ze zadnej czynnosci nie moge normalnie i z checia wykonac, nawet podczas sprzatania czuje jakbym robila cos tak ciezkiego ze zaraz mam ochote usiaść czy sie położyc.jak leze czuje sie dobrze a jak chodze czy cos..

Trójglicerydy - pomocy

.. ...ryby to jakiś szit z ołowiem i jakimiś innymi brudami ze środowiska. znalazłem też o tych estrach. w sumie w większości preparatów, są one na receptę. no nic, muszę szukać dalej. coś przecież ludzie biorą co wspomaga te walkę z tym cholernym cholesterolem. : ) mam tylko 40 lat! co będzie..

PROSZĘ,POMÓŻCIE MI ZDIAGNOZOWAĆ MOJE DOLEGLIWOŚCI..

.. ...zatrułeś czymś / jakimś ołowiem itp - ale to skrajna hipoteza / co na to lekarz? byłeś chociaż u rodzinnego? zwykła próba wysiłkowa da odpowiedź, przynajmniej na to pytanie: rośnie czy nie - i jak? równo i nierówno - w Twoim wieku niemiarowość oddechowa to chleb powszedni, a może to..