Omdlenia drętwienie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1048

.. ...oddział Neurologiczny po omdleniach, drżeniu rąk, drętwieniu lewej strony, zawroty w głowie, dusznościach, problemu z przełykaniem etc. Lekarze nie wiedzieli co mi jest, więc wykonywali mi wszystkie badania neurologiczne. Tomograf głowy, badanie mózgu na reakcje, pobierano mi nawet szpik..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...tydzień w tydzień )stany omdleniowe bez utraty świadomości, ale z drętwieniem rąk nóg ust i kółko na brzuchu. Przy tym czułam sie słabo i miałam kołatatanie serca. Lekarz określił to jako tężyczkowe objawy. Takie objawy mogą przypominać - padaczkę - stąd eeg - tężyczkę - hipokalemię -..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 36

.. ...na zmianę z uczuciem omdlenia i osłabienia, drętwienia lewej nogi i reki, uczucie zimna zgoracem na zmianę i tak codziennie.nie chcę siać paniki więc wmawiam sobie ze nic mi nie jest...wizytę u lekarza odwlekam z dnia na dzień, ale coraz bardziej czuję się zmęczony psychicznie i sam na..

WPW a drętwienie kończyn, uderzenia gorąca

.. ...hipoglikemie, z tym łączono omdlenia. Zapisy EEG na pograniczu, ale leki przeciwpadaczkowe tylko nasilały dolegliwosci. Potem bylo lepiej. Do tachykardii się przyzwyczaiłam. Dopiero urodzenie trzeciego dziecka sprawiło, że się zastanawiam na jakimiś kardiologicznymi krokami ; - ) Po..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała

.. ...oslabienia a wreczcz omdlenia, dretwienie lewej gornej konczyny, poca mi sie rece i stopy i sa zimne. proszepomozcie czy to jakas powazna choroba? czy to nerwica? czy ktos to moze miał?a i jestem ciagle zmeczona i bym ciagle mogła spac Witam mierzyłaś sobie ciśnienie podczas ataku ?..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...zawroty głowy, osłabienie, omdlenia, drętwienie nóg. byłam cały czas na zwolnieniu bo ani nie mogłam prowadzić samochodu, ani chodzić, myśleć... nie miałam na nic siły tylko na leżenie w łóżku. Też zrobiono mi mnóstwo badań, które wypadły pomyślnie. Jedyne, co mogłoby ( choć w..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 4

.. ...wierzyłam że to możliwe. Omdlenia, spadki ciśnienia, drętwienia, nagłe napady drgawek, kołatania, strach, lęki, wymioty, biegunki, potężne bóle głowy u szczytu czaszki, opasające bóle pleców promieniujące do szyi, bóle dławicowe do złudzenia przypominające zawałowe. I co - przypomina Wam..

Ciśnienie w normie, puls wysoki, *zdrętwienie* mózgu i omdlenia

.. ...drętwienie mózgu i lekkie omdlenia, ale takie jakby półprzytomne ( łapałam się czegoś żeby nie upaść ). Poszłam do pobliskiej apteki zmierzyć ciśnienie - wyszło wzorcowe, 120/80, tylko puls 90.. Dodam, że od dłuższego czasu czasami, głównie wieczorem mam wrażenie spuchniętych dłoni, mam..

Wysokie tętno, co dalej robić?

.. ...? Czyli mianowicie - omdlenia , szybkie bicie serca , zawroty głowy , ciemność przed oczami , ostatnio doszło mi drętwienie i sztywnienie mięśni , ból lewej strony potylicy, bóle serca , bóle w klatce piersiowej , drżenie rąk , uczucie gorąca w klatce piersiowej., duszności! . ( O..

Drętwienie, zaćmienie w głowie

.. ...coś ważnego wydarzyć : omdlenia,trudności z oddychaniem , zawroty głowy, kołatanie serca ,zaburzenia równowagi, bezsenność , a nawet uzależnienie od osób ( a właściwie od jednej przez, którą między innymi zdarzyło się to najgorsze 01.01.2009r. ;( ). Ale nauczyłam sobie z tym radzić, gdy..