Operacja bajpasach

Po bajpasach

.. ...przeciez to bardzo powazna operacja. Dziadek mojego meza ( 75lat ) mial wykonane bypasy jakies 5 miesiecy temu, a do tej pory zdarzaja mu sie zawroty głowy, spadki cisnienia, dodatkowo ma cukrzyce, ale zyje, jest w miare sprawny i tylko to sie liczy! Na pewno bedzie lepiej, tylko tata..

Po bajpasach - Str. 2

.. ...Edytko mój tatuś miał operacje 17.09.08 do dziś nie mam z nim kontaktu.Jego stan jest ciężki,od 5 - ciu dni ma temperature co jest jeszcze bardziej niepokojące.tata ma 74 lata i jak twój tatuś przed operacją był w dobrej formie fizycznej,ale serduszko mial bardzo chore i nie było nawet..

Długość życia po bajpasach

.. ...Jeśli chodzi o datę operacji to będzie to na dniach. Doczytałem się, że trzeba trzymać specjalną dietę, mieć trochę ruchu, oraz rekonwalescencja( jak ona wygląda i ile mniej więcej trwa? ). Myślę, że Twój tata jest juz po operacji. Mój tata miał ja w listopadzie .Do wigilli bardzo go..

Rehabilitacja po bajpasach

.. Jak funkcjonować po operacji, jaka forma ruchu jest zalecana? Spacery, rower ( jesli mozesz ). Zapomnij o wysilku fizycznym na bezdechu - silownia, sprinty itd. Pozdrawiam. Pamietaj,ze we wszystkim musisz miec umiar. Sam najlepiej znasz swoj organizm wiec nie szarzuj...

Jakie ćwiczenia po bajpasach?

.. ...poradnika pacjenta po operacji serca, którą w wersji elekteronicznej opracował Roman : http://www.drivehq.com/folder/p975959/02453540.aspx Pierwsza ikonka po lewej. Jeste tam też nico informacji na temat atywności fizycznej. Pozdrawiam i życzę zdrowia Ola Dziekuje bardzo.Napewno sie..

Jakie ćwiczenia po bajpasach? - Str. 2

.. ...taty ktory przeszedl operacje za granica i nie ma dostepu do polskich lekarzy.Moj kontakt to polakowska@wp.pl z gory serdecznie dziekuje mój mail podałem dwa posty wyżej ale podaje jeszcze raz: o - 1@o2.pl pozdrawiam http://www.speedyshare.com/216787120.html * - obiecane ćwiczenia pod..

Jakie ćwiczenia po bajpasach? - Str. 3

.. ...tata jest po takiej operacji i chce mu jakos pomoc. girl_144@wp.pl Moj tata bedzie mial pojutrze operacje. bylabym wdzieczna za ten poradnik. moj mail weronika.zapart@wp.pl z gory dziekuje Witam, Mój Tata w ciągu dwóch tygodni ma przejśc pilne bajpasy. Zupełnie nic nie wiemy o tym jak go..

Szelki po bajpasach - gdzie kupic?

.. ...ktore nalezy nosić po operacji? w celu wzmocnienia klatki piersiowej konkretny adres poproszę: ) moze jest jakis sklep internetowy? posiadajacy ten produkt w ofercie czesc.Posiadam takie szeliki,moge ci sprzedac. uzywalem ich jak bylem po operacji. sa jak nowe.Podaj nr. tel.lub gg to sie..

Kaszel po bajpasach

.. ...Jestem 3 miesiące po operacji bajpasów a 4 miesiące po drugim zawale.Chciałem nadmienić iż z tą chorobą nabyłem się dodatkowo kaszlu.Zostałem poinformowany,że to po lekach.Okazuje się że kaszel nasila się do tego stopnia że sen jest moim marzeniem. Kładąc się na kanapie mogę poleżeć góra..

Śmierć po bajpasach

.. ...wydarzeniem związanym z operacją wszczepiania bajpasów. Wydarzenie to dotyczy mojego taty, który w styczniu miał zawał - po przeprowadzonej koronarografii został zakwalifikowany do operacji bajpasów. Miał 2 żyły niedrożne na 80% i 90%, do tego frakcje wyrzutową serca 36% oraz..

Śmierć po bajpasach - Str. 4

.. ...Mój tata będzie miał operacje serca i bardzo się tego boje ze nieprzezyje ale jestem bardzo pozytywnej myśli ale też jestem trochę przygotowany natą najgorszą zecz ze mój tata umrze. Mój tata będzie miał operacje w szczecinie jest chory na kilka chorub na miażdżyca na nadcisnieni i..

Po bajpasach wrażliwa skóra

.. ...ja jestem 4mies. po operacji a wciaz to odczuwam, wiem jest to dziwne uczucie nawet malenki balast a ciezar jak tona. ja to mowie betonowa plytka,a na zmiane pogody mozna zwariowac nie wiem jak u ciebie. wiesz byloby pisac wiele bo to nie jedyne co nam przeszkadza. ale moze przy okazji...

Samopoczucie po bajpasach

.. ...bajpasów. Niepokoi mnie to, że czasami ma kłopoty z pamięcią i wtedy się denerwuje. Ma też cukrzycę, proszę mi powiedzieć jak ma się odżywiać. pozdraw najzdrowsza była jest i będzie dieta śródziemnomorska..

Operacaj stenoza aortalna, bajpasy u 78 latka

.. ...trójnaczyniowa choroba wieńcowa. Operacja w Ochojcu ma polegać na wymianie zastawki i 2 bajpasy ( ? ) ze znakiem zapytania bo lekarz powiedział że zobaczą jak otworzą, może zrobliliby stendy, ale to póżniej. Najpierw byłam pozytywnie nastawiona do operacji, wtedy jeszcze nie było wiadomo..

Pogorszenie stanu po bajpasach

.. Mój tata miał operacje bajpasów 5 misiący temu w Aninie. Od miesiąca znów czuje ból i kłucie w sercu. EKG ma gorsze niż to po operacji. Coś sie dzieje ale lekarze nie wiedzą co. Za tydzień będzie miał ponownie robioną koronografie i niewykluczona jest ponowna operacja. Czy to możliwe że bajpasy tak szybko..

Po bajpasach komplikacje psychologiczne

.. ...teść ma 73 lata jest po operacji bajpasów( 4szt ) bez problemów kardiologicznych ,wszystko gra poza tym że nie można sie z nim dogadać ma ogromny problem z wymową martwie się że ma zranione gardło i sam nie wiem co myśleć lekarze jak to lekarze dla nich wszystko minie albo nie. ja widze..