Operacja bajpasy ryzyko

Bajpasy po zawale serca i przy cukrzycy

.. ...właśnie teraz mój tata ma operację bajpasów, ma 65 lat i cukrzycę niedawno przeszedł zawał serca. Proszę powiedzcie mi jakie jest ryzyko, całą prawdę wiesz co widze ze nie ma odpowiedzi ale jakbys cos wiedziala to daj znac bo moj tata bedzie mial ;( :( ( : Marta Pani Kingo mam 66lat..

Bajpasy u 75-letniej kobiety

.. ...ktoś z was zna ludzi po operacji bajpasów w tym wieku, nie wiem czy nie jest to za duże ryzyko. Bardzo się boję o mamę, lekarze powiedzieli że jest to konieczne Średnio kilka osob dziennie jest operowanych w tym wieku , w miejscu w ktorym pracuję. Wazne jest czy mama na jakies inne..

Bajpasy - jakie ryzyko?

.. ...wiecej na temat tej operacji , jak wielkie jest zwiazane z nia ryzyko. Bardzo pprosze o odpowiedz. Dziekuje. Sądząc po dacie to wiadomość dość stara ( twój wpis ) ale moze dowiedziałaś sie czegoś ? mnie chodzi o rekonwalescencję PO operacji - jeżeli mozesz i masz coś jakiś art. lub link..

By-passy w Aninie - Str. 2

.. ...ma 78 lat.jest przed operacja wstawienia zastawek i bajpasów. Ma cukrzycę.Lekarze od dawna namawiali Go na operację,lecz nie chcial sie jej poddac.teraz powiedzieli,ze jesli nie zdecyduje sie na to ryzyko, nie zostanie mu wiele czasu, gdyz serce jest slabe i moze sie udusic..Operacja ma..

Wszczepienie rozrusznika a Parkinson

.. ...mogłabyś napisać coś o operacji taty czy to znaczy że duże ryzyko operacji taty było związane z parkinsonem. Mój tata ma miec operacje wszczepienia zastawki i bajpasów ma 78 lat .ma parkinsona nie jest to etap mocno zaawasowany ale jest. Sam wiek jest czynnikiem ryzyka. Osoby z..

Tętniak w nodze

.. ...powiedział, że konieczna jest operacja. Albo amputacja nogi, albo bajpasy jakieś, żeby ominąć to chore miejsce. lekarz powiedział, że ryzyko wynosi 50/50 i zrozumiałem, że jeśli się nie uda operacja to pacjent może nie przeżyć. Zdziwiło mnie, że przy operacji nogi istnieje tak wysokie..