Operacja bajpasy serca

Bajpasy po zawale serca i przy cukrzycy

.. ...właśnie teraz mój tata ma operację bajpasów, ma 65 lat i cukrzycę niedawno przeszedł zawał serca. Proszę powiedzcie mi jakie jest ryzyko, całą prawdę wiesz co widze ze nie ma odpowiedzi ale jakbys cos wiedziala to daj znac bo moj tata bedzie mial ;( :( ( : Marta Pani Kingo mam 66lat..

Operacja zakładania bajpasów i wymiana zastawki - Str. 4

.. ...bajpasów jeszcze jedna operacje tamponady serca i na całe szczescie wszystko przezyła twoja mama tez o przezyje zobaczysz uwierz mi ze najgorsze sa 2 yg a puzniej bedzie coraz lepiej nie moze byc inaczej jak lepiej trzymaj sie ccieplutko i zycze duzo nadzieji dla ciebie bo ego ci teraz..

Po bajpasach - Str. 4

.. Jestem po operacji zastawki serca.Operacje na by - pasy przeprowadza się w szpitalach tam gdzie zastawki.Większość osób po operacjach na by - pasy to osoby po 70 - tce. Moj tata przeszedl operacje 9 dni temu.Byl po 3 zawalach i ma cukrzyce.5 dni lezal na Oiomie do[piero po 5 dobach zwiezli go na dol.Wszystko..

Po bajpasach - Str. 6

.. ...dobrze. Mój tata ma jutro operacje - bypassy. Od około 3 tyg jest w szpitalu. Trafił tam w środę na wprowadzenie stenta, coś poszło nie tak i w sobotę miał zawał( trzeci ) - było to 3 tyg temu. Potem badania, badania, badania. Próby wysiłkowe nie wychodziły - zaburzenia akcji serca. Nie..

Jakie ćwiczenia po bajpasach?

.. ...poradnika pacjenta po operacji serca, którą w wersji elekteronicznej opracował Roman : http://www.drivehq.com/folder/p975959/02453540.aspx Pierwsza ikonka po lewej. Jeste tam też nico informacji na temat atywności fizycznej. Pozdrawiam i życzę zdrowia Ola Dziekuje bardzo.Napewno sie..

Operacja wczepienia pierścienia serca

.. ...szansę i jak wygląda ta operacja.Otóż mój tata leży w Śląskim Centrum i w poniedziałek przejdzie taką operację. 6 lat temu miał wszczepiane bajpasy a rok temu wszczepiono kardiowerter wyniki nie są zadawalające tymbardziej że ma uszkodzone zastawki serca. Męczy się ostatnio to nawet nie..

Bajpasy metodą MIDCAB

.. ...kiedy można wykonać operację tą metodą ? Jakiego rodzaju zmiany wykluczają jej zastosowanie ? Kto to przeszedł ? Podbijam temat - oczywiście chodzi o MIDCAB - małoinwazyjną metodę zakładania bajpasów - kiedy można ja stosować ??? MIDCAB to małoinwazyjna operacja pomostowania naczyń..

Śmierć po bajpasach

.. ...wydarzeniem związanym z operacją wszczepiania bajpasów. Wydarzenie to dotyczy mojego taty, który w styczniu miał zawał - po przeprowadzonej koronarografii został zakwalifikowany do operacji bajpasów. Miał 2 żyły niedrożne na 80% i 90%, do tego frakcje wyrzutową serca 36% oraz..

Śmierć po bajpasach - Str. 4

.. ...Mój tata będzie miał operacje serca i bardzo się tego boje ze nieprzezyje ale jestem bardzo pozytywnej myśli ale też jestem trochę przygotowany natą najgorszą zecz ze mój tata umrze. Mój tata będzie miał operacje w szczecinie jest chory na kilka chorub na miażdżyca na nadcisnieni i..

Niski puls po zawale serca

.. ...na operację ( w szpitalu jak leżał doktor mówił że prawdopodobnie czekają go bajpasy ); może ktoś się zna na tyle żeby mi odpowiedzieć na to pytanie dlaczego tata ma tak niski puls i co sie z tym robi??..