Operacja Bentalla

Niezrośnięty mostek po operacji serca

.. ...kwietniu przeszedłem operację metodą Bentalla ( wymiana zastawki+proteza aorty wstępującej, tętniak ). Do dziś nie mam zrośniętego mostka. Chcę poddać się powtórnie operacji celem stabilizacji mostka, poprzez włożenie nowych drutów ( chyba to tak się robi?. Lekarze bagatelizują to i..

Powikłania po operacji usunięcia tętniaka na aorcie

.. ...03.01.2006 przebyłem operacje wstawienia sztucznej zastawki aortalnej na oddziale pooperacyjnym leżał ze mna pan w wieku około 60 po operacji Bentalla de Bono czyli usunięcia tetniaka aorty wstawienia sztucznej aorty i sztucznej zastawki aortalnej. Stan po operacji bardzo dobry szybki..

Wyrywanie zęba przy wszczepionej zastawce

.. ...widziałem, siedziałem. Operacje wszczepienia sztucznej zastawki przebyłem w 2002 roku. Mam 25 lat. Pozdrawiam Nie moge sie zgodzic z tobą Bentall - ja musiałem wyrwac zeba z zagrozeniem zapalnym ( a jak wiadomo zapalenie u osob po operacjach kariologicznych jest b. powaznym zagrozeniem..

Dwupłatkowa zastawka aortalna i poszerzona aorta wstępująca - Str. 2

.. ...Serdecznie. Jestem po ciężkiej operacji na sercu. Tętniak 49 mm na aorcie wstępującej i zdewastowana zastawka aortalna. W dniu 28 - 08 - 2006 w Klinice Chirurgii Serca we Wrocławiu, ul.Curie - Skłodowskiej 20 przeszedłem operacje trwającą ponad 4 godziny polegającą na wszczepieniu..