Operacja tętniaka aorty wstępującej

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera?

.. ...pani czy jest mozliwosc operacji w Polsce? Jesli tak to gdzie i jak mniej wiecej ona przebiega? Z gory dziekuje. Troszke za malo danych ,ale rozumiem ,ze jest to tętniak aorty wstępującej . Jesli tak to jest duzy i zabieg jest nie tylko mozliwościa ,ale wrecz koniecznością. nie znam..

Niezrośnięty mostek po operacji serca

.. ...kwietniu przeszedłem operację metodą Bentalla ( wymiana zastawki+proteza aorty wstępującej, tętniak ). Do dziś nie mam zrośniętego mostka. Chcę poddać się powtórnie operacji celem stabilizacji mostka, poprzez włożenie nowych drutów ( chyba to tak się robi?. Lekarze bagatelizują to i..

Tętniak aorty piersiowej - Str. 2

.. ...jak dobrze, że juz po operacji i teraz musi być tylko lepiej. Pozdrowienia dla mamy : ) Jedziemy w piatek do Anina. We wtorek może już będzie operacja i tetniaczek pojdzie precz. Obwieszczam, że moja żona Małgosia pozbyła się tetniaka aorty wstępującej cudownymi rękami Pana Profesora..

Wsteczna perfuzja mózgu

.. ...niedotlenionych tkanek - z kolejną falą zaburzeń funkcjonowaniamózgu? stosowana np. przy operacjach tętniaka aorty wstępującej połączona z głęboką hipotermią a no to doktor Kowalski ładnie opisał - post OK..

Operacja wymiany aorty wstępującej - Str. 2

.. ...Krakowie przeszedłem operację tętniaka aorty wstęp. i zastawki aortalnej, mój tętniak tuż przed operacją miał 62mm. Lekarze nie dawali mi dużych szans, a jednak się udało. Musicie wierzyć w pozytywne zakończenie leczenia, bo jeżeli nie macie takiej wiary to zastanówcie się jaki jest sens..

Dwupłatkowa zastawka aortalna i poszerzona aorta wstępująca - Str. 3

.. ...norma.Narazie obędzie się bez operacji, ale badanie kontrolne USG serca co pół roku, żeby zdązyć przed tętniakiem który może powstać w wyniku poszerzenia aorty.A jednak czasami zycie potrafi mile zaskoczyć.Wszystki dużo zdrowia. cześć Ja miałem identyczną wadę jak Ty . 29/10/2007 miałem..

EKG po wymianie zastawki i tętniaku

.. Rok temu miałem operację wymiany zastawki aortalnej i kawałka aorty wstępującej. Miałem tętniaka i wadę zastawki. Lekarz, który asystował przy operacji kazał mi się oszczędzać i rezygnować z wysiłku. Kilka dni temu inny lekarz skierował mnie na badania wysiłkowe i stwierdził, że mogę wrócić do uprawiania..

Rozwarstwienie opuszki aorty

.. Witam. Jestem po operacji tętniaka aorty wstępującej( rozwarstwiającego ). Jestem pod stałą kontrolą kliniki w Aninie. Po ostatniej wizycie lekarz stwierdził powiększenie opuszki aorty 6,2. Czeka mnie operacja, czy ktoś z was miał operowaną opuszkę aorty? Ja czekam na decyzję kardiochirurgów. Moja aorta..

Operacja tętniaka aorty wstępującej

.. Czeka mnie operacjia tętniak aorty wstępującej( 4,5cm ) oprócz tego mam zastawke dwu płatową . Niedomykalnośc zastawki aortalnej 2 i 3 stopnia. Czy ktos przechodził tak operacjią .prosze o odpowiedz . Ja się na taką operację szykuję, U mnie średnica 5,5 Trzymaj za mnie kciuki. Taka operacja to powazny zabieg..

Operacja tętniaka aorty wstępującej - Str. 3

.. ...po drugiej i trzeciej operacji jestem już 12 lat ( teraz mam 29 ). Co prawda to chyba zalecenia dla osób po by - passach, ale mnie też by się przydały.. Tylko żaden lekarz wtedy mi nie dał takich poradników. Dlatego do szkoły wróciłam 3 tygodnie po ostatniej operacji, choc niby powinnam..