Operacje nóg

Żylna choroba zakrzepowo - zatorowa nóg cichym zabójcą

.. ...kolanowego. Po zabiegu operacyjnym należy jak najszybciej wstać z łóżka ponieważ unieruchomienie może przyczynić się do powstania zakrzepu. Ponadto niebezpieczne jest także długotrwałe przebywanie w pozycji siedzącej w samolocie ( powyżej sześciu godzin ) czy autobusie - przypomina..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 184

.. ...niedoczynność tarczycy jestem po operacji usunięcia jajnika [7cm torbiel] wszystkie wyniki mam w normie również RMgłowy a czuje się tak jakby świat osuwał mi się z pod nóg często mam anginę i problemy z zatokami Nogi jak z waty to jeden z niezliczalnych objawów nerwicy . Choruje na..

Jestem 4 miesiące po ablacji i żałuję!

.. ...zaraz jedziemy na blok operacyjny: )szczególnie powiem to dla dziewczyn że kazano mi zmyc nawet lakier na paznokciach u u nóg co troszkę mnie zdziwiło: )Nie miałam żadnych uspokajaczy typu głupi jasiek.Podano mi antybiotyk dożylnie i zawieziono na sam dół na salę operacyjną.Lekarze i..

Opuchlizna nóg po operacji bypassów

.. ...czy opuchlizna nóg po operacji bypassow jest czymś normalnym? Tak, opuchlizna nóg jest normalna. Mój facet miał podwójne bajpasy i ma spuchnięte nogi. Mam pytanie: może wiesz jaka jest średnia długość życia po tej operacji???? Pozdrawiam! Witam, jestem po operacji by - passow 11 lat,..

Zwężenie aorty a tabletki antykoncepcyjne

.. ...32 larta, jestem po operacji 2 nóg i niestety pojawiają się nowe - lekarz mi powiedział,że w przypadku choroby dziedziczonej będą nawroty; ) I JAKĄ JA MOGĘ STOSOWAĆ ANTYKONCEPCJĘ? CZY DIANE 35 MOGĘ BRAĆ? A NP. WKŁADKA? Ja mam po korekcji wade częściowy nieprawidłowy spływ żył płucnych z..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1061

.. ...stwierdził, że poczekamy z operacją i najpierw spróbujemy fizykoterapi i rehabilitacji dostosowanej specjalnie dla dyskopatii. Ale po zbadaniu nóg stwierdził że raczej te zabiegi nie pomogą bo mam uszkodzony nerw skokowy i zdrętwiałą stopę, a to już jest poważne. No ale w poniedziałek..

By-passy - żyły muszą być pobrane z nóg operowanego?

.. ...lekarz boi się ryzykować operacją by - passów,bo żyły są zbyt zniszczone. Moje pytanie odnośnie tego to,czy do by - passów żyły muszą być pobrane z nóg operowanego? Czy jeżeli badania na to pozwolą dawcą może być ktoś z rodziny? Bylabym wdzięczna za odpowiedź,bo to dla mnie bardzo ważne...

Guz na kręgosłupie

.. ...niedługo będzie miała operację guza kręgosłupa, który wchodzi do kanału rdzenia kręgowego i jest umiejscowiony po stronie wewnętrznej odcinka L3.Mama odczuwa czasem mrowienie nóg, które jej często puchną. Czy mogę prosić o jakieś informacje na ten temat? Czy operacja jest groźna i jakie..

WITAM DIETA PO ZAWALE

.. ...innego wyjścia, jak tylko operacyjne wycięcie tętnic doprowadzających krew do nóg i zastąpienie ich sztucznymi naczyniami krwionośnymi. Ponieważ przed operacją zwrócił się do mnie z prośbą o pomoc, wyjaśniłem mu, że jeśli całkowicie zmieni styl życia i dokładnie zastosuje wszystkie..

Jestem po ablacji, chętnie odpowiem na wasze pytania, wątpliwości - Str. 2

.. ...pierwszych godzin po operacji nie możesz wstawać, nie możesz uginać nóg, układać się na boki tylko musisz leżeć plackiem i ciągle mieć wyprostowane nogi, bo tych 5 godzinach powiedzą Ci, że możesz już przewrócić się na bok prawy lub lewy, jak wolisz, i do końca dnia będziesz mogła tylko..

Jestem po ablacji, chętnie odpowiem na wasze pytania, wątpliwości - Str. 6

.. ...atmosfera jest na sali operacyjnej? Mili, kompetentni ludzie? Zemdlałaś w łazience dzień po operacji, więc może ktoś powinien wtedy odprowadzić cię do toalety. Nie wiedziałam, że nie można zginać nóg i te komplikacje... Ale jestem zdecydowana. Od dziecka męczę się z częstoskurczem. Późno..