Operacje przy nadczynności

Niedoczynność tarczycy - Str. 15

.. ...metizol - tycie, potem operacja, figura dobra zdrowie też. Po urodzeniu dziecka za kilka lat nawrot nadczynności. Dwa razy j o d. Po miesiącu nadczynność. Jest mi okropnie zimno w domu chodzę w kozakach, samopoczucie okropne, depresja i wiele innych spraw. Lekarz nie może ustawić dawki..

Dodatkowe skurcze - Str. 27

.. ...letrox poniewaz mialam po operacji niedoczynnosc a co do skurczy mozesz je miec przy chorej tarczycy ...się nie gniewam, a mam nadczynność, tyle, że u mnie to kolejność jest odwrotna: najpierw zachorowałam na serce, a tarczyca to skutek uboczny jodu zawartego w leku na serce. I tak w..

Dodatkowe skurcze - Str. 310

.. ...dałam, jestem 4 tyg po operacji pnia trzewnego i czekam na poprawę: ) Przyczynami dodatkowych skurczy moga być: niedobory:potasu, wapnia, magnezu, B6, B12, - ale także niski ich poziom - normy sa dla wszytskich takie same , a przecież nie ejsteśmy tacy sami: ) refluks, zwężenie pnia..

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem - Str. 2

.. ...Zalecono jednak zabieg operacyjny. Zapisałem się już do szpitala na zabieg całkowitego usunięcia tarczycy, choć biopsja wykazuje tylko rozrzucone guzki lite. A więc zagrożenie rakiem jest śladowe. Poczytałem ostatnio dużo o tarczycy w internecie i zebrałem szereg opinii przeciw..

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem - Str. 3

.. ...leczenie: jodem lub operacyjne. Przyznam sie, ze nogi się pode mną ugieły. Mam dzieci i pomyślałam: a jak cos pójdzie nie tak? Jestem przerażona, ale skłaniam sie raczej ku leczeniu jodem choć jak lekarz powiedział moze się to skończyć niedoczynnością lecz jest ona mniej szkodliwa w..

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem - Str. 4

.. ...podano jod i miałam operację na oczy.teraz mam hormony w normie jest lepiej.Więc proszę napisz to podam maila i wymienimy się przeżyciami ok? pozdrawiam NINA Ja choruje na nadczynnosc tarczycy juz od 6 lat i nie zycze nikomu tej choroby ja do dzisiaj mam momety ze sie strasznie zle czuje..

Problemy z sercem po nadczynności tarczycy

.. ...serduszko teraz czeka mnie operacja serca na ktura oczekuje w kolejce bardzo sie boje ale nie ma innej mozliwosci pozdrawiam malgorzata z lublina hej. ja mam to samo! mam 23 lata. moje serce zaczeło szalec kiedy zaczełam dojżewać ( ok 12 roku zycia ). oczywiscie wszyscy wtedy stwierdzili..

Interpretacji wyników badania krwi

.. ...SUROWICA ) Rok temu miałam operację tarczycy( nadczynność ) do tej pory nie zażywam żadnych leków..a wyniki mam takie: TSH 3,97 uUl/ml FT3 4,95 pmol/l FT4 12,33 pmol/l Bardzo Proszę o pomoc..z góry dziękuję Pradidłowe wyniki krwi WItam! Jeśli można podpiąć się pod post... : )....

Po operacji tarczycy

.. ...czaszką ( metizol ) i bez operacji. Zaczęłam od zlikwidowania przyczyn. Popracowałam nad nią solidnie, ale mam efekty. Barbaro - metizol leczy nadczynność tarczycy w jaki sposób więc udało Ci sie wyleczyć tę nadczynność bez leków?Hm.. dziwne trochę.. Metizol nie leczy nadczynności tak,..

Nadczynnośc tarczycy, niedoczynnoś a teraz nerwica?

.. ...nie tak.Jeśli nie było operacji tarczycy,to dziwne to jest.Może była przerwa w leczeniu.Moze zlekceważyłś leczenie...Pij melisę z dziurawcem.Działa uspokajająco.Spróbuj,nie zaszkodzi,a nuż pomoże. Z leczeniem wszystko ok. Po prostu tak się zdarza, że nadczynnośc przemienia się w..