Opieka po udarze mózgu

Udar mózgu

.. ...robili dosłownie nic...Dopiero po interwencji rodziny zaczęli dawać sondę i leki.Występuje niedowład lewej strony i brak jest kontaktu z chorą.CZy moja mama może odczuwać jakies bóle, czy słyszy otoczenie.Oczy ma zamknięte ale np. w nocy sama przewróciła sie na bok. Witaj Kasiu.Nie..

Udar mózgu - Str. 2

.. ...udrożnienie żył ma miec dopiero za 3 miesiące. jego stan jest zmienny. jednego dnia można go zrozumieć co mówi a na drugi dzień tak go powykrzywia na twarzy że ciężko i trzeba się domyslec co chce powiedzieć. Bardzo kocham mojego tate, niedawno urodziłam córke i mój tata jest jej jedynym..

Udar mózgu - Str. 3

.. ...zbielało dookoła. Teraz to dopiero musi być ból :( ( ( ( Cukier podskoczył ze 100 na 280 i lekarze dają teraz insulinę. Mówią że muszą ratować życie z udaru a nie zajmować się nogą. I to jest straszne w tym wszystkim, bo jak może minąć jakakolwiek choroba skoro doskwiera straszny ból???..

Udar mózgu - Str. 4

.. ...spoczywa odpowiedzialność i opieka... TATO KOCHAM CIĘ... Wróciłam ze szpitala... jest nadal dobrze. Tata dzisiaj wstał : ) Oby tak dalej! : ) Dzień dobry, u mojej najkochańszej babci ( 73 l. ) wczoraj ( tj. 29.10.2009 ) stwierdzono udar mózgu, a 28.10.2009 miała poważną operację..

Udar mózgu i pobyt w szpitalu

.. ...trzeba przenieść do domu opieki ponieważ wymaga całodobowej opieki. Mama jest w podeszłym wieku ma 87 lat, Proszę o pomoc, czy tak można i jakie są procedury postępowania w takich przypadkach. Nie znam procedur ale właśnie opiekuję się bliska mi osobba 94 lata po udarze. U nas prawej..

Udar mózgu - poszukuję kardiologa

.. ...mógłby mi ktoś podpowiedzieć o sprawdzonym specjaliście - kardiologu, który się tym zajmuje. Może być w Szczecinie, Kołobrzegu, Koszalinie, Słupsku lub Trójmieście. Prosiłabym o nazwisko. Dziękuję za pomoc..

Dalsze postąpienia po udarze mózgu

.. ...taka że bardzo utrudnia opiekę pielęgniarkom,wyrywa sobie wenflony i sondę,nie daje nic przy sobie za bardzo zrobić.Walczy caly czas,przez co zaczęli jej wiązać ręce ( widok jest okropny ) Mówić też nie mówi tylko wydaje dzwięki gardlowe,ale można co nieco zrozumieć.Paraliż jedej strony..

Dalsze postąpienia po udarze mózgu - Str. 2

.. ...żyje powinien dostać opiekę medyczną. Trzymaj się i informuj co postanowiliście.Pozdrawiam. Cześć Wszystkim! Agunia jak Babcia, lepiej trochę? Weronika a jak TwĂłj tata? Udar to jest coś strasznego dla rodziny, tak mało o nim się wie i jak naleĹźy postępować po wypisaniu ze..

Dalsze postąpienia po udarze mózgu - Str. 3

.. ...zapewnianej tam fachowej opieki ) jest wyrokiem śmierci..., bo czy można dochodzic do sił z dala od bliskich, szczególnie przy ogromnym przywiązaniu do rodzinnego domu... ( teraz niestety to wiem ). Aby dobrze przygotowac się do ewentualnego najgorszego, polecam artykół :..

Udar mózgu niedokrwienny z sparaliżowaną lewą połową

.. ...jest już w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym, wiem że ma tam dobrą opiekę, ale serce mi się kraje jak słyszę że chce do domu. Tata niestety ma bardzo duże problemy z mówieniem, bardzo ciężko go zrozumieć. Najgorsze jest to że człowiek taki jak my jest bezradny... Uważajcie z rehabilitacją,..