Opinie o chelatacji

Chelatacja

.. ...chelatacji są podzielone, w środowisku lekarzy i pacjentów można spotkać zarówno entuzjastycznych zwolenników tej terapii jak i ludzi odnoszących się do roli EDTA w leczeniu miażdżycy bardzo sceptycznie...

Chelatacja

.. ...największych organizacji opiniotwórczych związanych z ochroną zdrowia w USA: AHA, ACC, FDA i NIH jest zgodne, i określa tę metodę leczenia jako pozbawioną jakichkolwiek dowodów naukowych przemawiających za jej stosowaniem. Jak to często ma miejsce we współczesnym świecie, ośrodki..

Chelatacja - Str. 2

.. ...- - - Zgadzam się z opiniami Uve i Marty. Moim zdaniem to kolejne oszustwo mające na celu wyłudzenie pieniędzy od ludzi, których odciąga się w ten sposób od terapii mogących dać efekty. panie doktorze prosze troszke fachowej literatuy przeczytac na ten temat a potem wypowiadac sie ja..

Chelatacja - Str. 4

.. ...Koszalinie, opierając się na opiniach specjalistów, negatywnie ocenia skuteczność terapii chelatowej i ostrzega przed nią pacjentów. Komisja uznała chelatację za paramedycynę, czyli metodę, na skuteczność której nie ma naukowych dowodów. A chociaż pacjent ma prawo leczyć się tak, jak..

Chelatacja - Str. 5

.. ...badawczego rozbieżności w opiniach na temat skuteczności tej terapii powinny być usunięte WARTO!!!!! moja siostra osobiście przeszła zabieg chelatacji i ... nie musi już mieć operacji na tętnicach szyjnych, poziom zwężenia zmniejszył sie z obu stron o 50% . Badanie kontrolne przed i po..

Chelatacja uwagi, spostrzeżenia pozytywne i złe

.. ...zechcę podzielic się opinią o jej skuteczności. Na tym forum jest post Pana Leszka Wijasa z 26. 12. 2005 roku pod tytułem Chelatacja, gdzie piszę o metodzie jako nieskutecznej. Pana wypowiedź powinna rzucić trochę więcej światła na tą metodę. Z poważaniem Adam Wiek 61,początek choroby..

Chelatacja na niedrożne tętnice?

.. ...Ciekawią mnie Wasze opinie, pozdr. No to nieźle na tym zarabiają, skoro aż 4500 zł to kosztuje. Zabieg ten polega na podawaniu dożylnym roztworu EDTA, którego koszt wynosi kilka - kilkanaście złotych. Dodać do tego igłę i inne sprzęty jednorazowe to kilkadziesiąt złotych, a nadzieja na..

Chelatacja na plus

.. ...mnie ,spotkalem sie z opinia ze jest to szarlataneria ale musza to pisac ludzie ktorzy sa nastawieni do wszystkiego negatywnielekarze ktorzy u mnie pracuja sa po chelatacji ja i moja zona tez,a wyniki ktore robi osoba przed i po chelatacji zabijaja wszystkie zle opinie pozdrawiam..

Nastawienie kardiologów do chelatacji

.. ...efekt????? drugi zawał i WZW * C * .Sprawę prowadzi Prok.Okręg. w Warszawie.Kolega pillot z PLL LOT wylew.Jak masz ochote pogadac łap mnie na skype nic jureklublin.Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt ) ) ) ) )...

Chelatacja i jej skuteczność

.. prosze o opinie osob ktore poddaly sie chelatacji lub tez posiadaja wiedze na temat jej skutecznosci W 1995 roku przeszedłem zawał serca sciany przednio bocznej frakcja po zawale 25 - 30 % w 1977 poddałem się operacji pomostowania aortalno - wieńcowego( szt 3 ) pomimo pomostowania moje samopoczucie i..

Opinie tych, którzy poddali się chelatacji

.. Zdecydowałem się na chelatacje, jestem po 3 zabiegach! Jeżeli jesteś w trakcie, lub po napisz swoje uwagi!! Ja też chętnie podzielę się swoimi skromnymi doświadczeniami!!! Pozdrawiam Piotr P.S. Jestem 51 letnim facetem, zawał w październiku 2004 - wszczepiony..

Chelatacja doustna tabletakami Oral Chelate

.. ...nie wydało pozytywnej opinii dot.terapii chelatowej.Jest raczej szkodliwa, mnie po chelatacjii dopadł drugi zawał lecz niestety nie skojarzyłem tego z tą terapią.Po poznaniu tego tematu kontaktowałem się osobiście z wieloma pacjentami korzystającymi z tego * dobrodziejstwa * i..

Chelatacja w Krakowie

.. Proszę o opinię na temat chelatcji, zarówno pozytywne jak i negatywne, osoby które poddały się leczenia tą metodą w Krakowie na ul. Zborzowej 2 Pewnie za drogo.Samemu można dużo taniej..