Opis EKG rytm zatokowy

Echo serca - Str. 15

.. ...mi następne EKG oto opis : Normogram.Rytm zatokowy, miarowy 78/min.Spłaszczenie zał. T w odpr.III aVL. Mój lekarz rodzinny powiedział mi że to ostatni EKG jest OK i nie ma się czym martwić. Jednak od tamtego czasu miewam napady częstoskurczu ( 2 - 3 razy w tygodniu ) co mnie bardzo..

Arytmia zatokowa

.. ...lekarz po przeczytaniu opisu ekg jest w stanie stwierdzić arytmnie zatokową oraz że jest ona wywołana chorymi zatokami?? Nie byłam u tej lekarki osobiście, osoba z mojej rodziny przy okazji wizyty pokazała ten opis, gdyż odwiedziłam już mnóstwo lekarzy ale tamci nie powiedzieli co mi..

Opis EKG - co to oznacza?

.. ...wyniku, natomiast z opisu nic nie moge rozczytac ;/ Czy jestescie w stanie cokolwiek rozszyfrowac z tego opisu...?: Pozdrawiam Michal Oto link do opisu: http://img.photobucket.com/albums/v733/yautay/DSCF0071.jpg Pozdrawiam! M Ja widze tylko: Rytm zatokowy miarowy ( chyba 54 ) Skłonnośc..

Wysokie tętno w ciąży

.. ...oczywiście dokładny opis echa zajmuje półtorej strony A - 4 ).Natomiast w opisie z holtera zaznaczono,że arytmie komorowe i nadkomorowe nie wystąpiły.Wystąpiła jednak wysoka częstość rytmu serca( max150 ), z wyraźnym zwolnieniem w nocy.Natomiast w każdym opisie ekg mam napisane rytm..

Szybkie tetno II - Str. 6

.. ...oczywiście dokładny opis echa zajmuje półtorej strony A - 4 ).Natomiast w opisie z holtera zaznaczono,że arytmie komorowe i nadkomorowe nie wystąpiły.Wystąpiła jednak wysoka częstość rytmu serca( max150 ), z wyraźnym zwolnieniem w nocy.Natomiast w każdym opisie ekg mam napisane rytm..

Cechy niemniarowości rytmu zatokowego

.. ...powiedzieć coś o tym opisie? EKG: rytm zatokowy 60 - 75/ min. o cechach niemiarowości oddechowej.Normogram. Pół.serce półpionowe. co to są te cechy niemniarowości? Czy to jest dobry wynik? prosze o odpowiedż...

Czy wszystko jest w porządku ze zdrowiem?

.. ...Serce i aorta w normie Opis badania: Wymiary jam serca, grubość ścian lewej komory w normie. Zastawki bez zmian organicznych.Ślad IT. Funkcja skurczowa i rozkurczowa lewej komory prawidłowa. Rozwarstwienie blaszek osierdzia 3,5 - 4,5 mm w rozkurczu. EKG: Rytm zatokowy niemiarowość..

Niemiarowość zatokowa i przerost prawej komory

.. Hej: ) to jest mój opis EKG: Rytm zatokowy ; częstość 74 z niemiarowością zatokową Przesunięcie strefy przejściowej w prawo, prawdopodobnie prawidłowe, ale nie można wykluczyć przerostu prawej komory - W odprowadzeniu V1 : ilorazy amplitud R/S i R/Q większe niż 1 i ja nie wiem o co chodzi. pomożecie?..

Wynik EKG u 7 latka

.. ...co może oznaczac taki opis ekg: pq 0,13 qrs 0,06 qtc 0.45!!! Rytm zatokowy 110 - 105 tachykardia zatokowa. Normogram przerost ( tu jest 0 przekreslone taka kreska / ), zaburzenie repolacji w III poza tym bz. Zaburzenia niewielkie przewodzenia srodkomor. nad prawą komorą. Zapis..

Ekg JRBBB

.. ...Miałem robione ekg i opis taki - rytm zatokowy 80 i dalej tylko jrbbb co oznacza to bo nie znalazłem info na ten temat nigdzie JRBBB - blok prawej odnogi pęczka Hisa incomplete right bundle branch block w skrócie jrbbb.wygoogluj sobie .jest w wikipedii TY masz niekompletny blok więć..