Opuchlizna po operacji

Operacja zakładania bajpasów i wymiana zastawki - Str. 3

.. ...narazie jest problem z opuchlizna odwadniaja ja bo strasznie popuchła płakała mi wczoraj ze meczy ja juz to ze non stop cos jest nie tak to zły mocz to za mało go zmeczona juz jest tym wszystkim ale z drugiej strony sie jej wcale nie dziwie. Obiecałam jej ze bede znów za tydzien i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 42

.. ...naciagnac.Z czasem mi opuchlizna schodzi.Teraz mam wezly chlonne powiekszone przy pachwinach i na szyi( gdzie od urodzenia mialem i mi nie przeszkadzalo - taki urok mialem ).e na pachwinach mialem od zawsze a od operacji kolana to lekarz powiedzial ze sa bo byla ingerencja w..

Opuchlizna nóg po operacji bypassów

.. Mam pytanie: czy opuchlizna nóg po operacji bypassow jest czymś normalnym? Tak, opuchlizna nóg jest normalna. Mój facet miał podwójne bajpasy i ma spuchnięte nogi. Mam pytanie: może wiesz jaka jest średnia długość życia po tej operacji???? Pozdrawiam! Witam, jestem po operacji by - passow 11 lat, ponad trzy..

Po operacji bypasów puchnie mi stopa

.. ...Katowicach Ochojcu. Mój problem polega na tym że puchnie mi stopa nogi z której były pobierane bypass * y. Jak długo może taki stan rzeczy się utrzymywać? Kiedy opuchlizna będzie ustępować? Pozdrawiam - Arek..

po operacji zastawki

.. ...pojawiła się okropna opuchlizna.Lekarze twierdzili że to normalne po inkubowaniu i opuchlizna zniknie po upływie kilku dni.Tak się jednak nie stało.Szyja wygląda bardzo dziwnie ,po upływie kilku dni okazoło się że opuchnięte miejsce jest twarde i do złudzenia przypomina kość.Mama jest po..

Wyrywanie zęba przy wszczepionej zastawce - Str. 2

.. ...tą przedłużającą się opuchlizną i lekkim stanem podgorączkowym... witam, poczytałem i jestem juz głupi od tego wszystkiego, jestem po operacji zastawki 18 lat temu biore sintrom cały czas, miałem wyrywane zeby bez ysypiania ze znieczuleniem tylko. w zeszłym roku miałem 2 wylewy wracam do..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 19

.. ...naciagnac.Z czasem mi opuchlizna schodzi.Teraz mam wezly chlonne powiekszone przy pachwinach i na szyi( gdzie od urodzenia mialem i mi nie przeszkadzalo - taki urok mialem ).e na pachwinach mialem od zawsze a od operacji kolana to lekarz powiedzial ze sa bo byla ingerencja w..

Po operacji by-passów w Zabrzu

.. ...szybciej schodzi też opuchlizna z nogi z której pobierali żyłę do przeszczepu. Pozdrowienia i powrotu do zdrowia Biber witam... niestety ojciec zostal w szpitalu bo okazalo sie ze juz sie zbiera plyn w plucach no ale lekarka powiedziala ze to chyba ood nich wina w klinice bo nie zrobili..

Śmierć po bajpasach

.. ...szczęście w ciągu kilku dni opuchlizna opadła a oddech się poprawił. Jednak tata cały czas był bardzo słaby, nie miał ochoty na jedzenie, a temperatura ciała wynosiła równe 35 stopni!! Tydzień po operacji wystąpiła wysoka gorączka ok 39 stopni, wtedy okazało się, że zebrała się woda w..

Opuchlizna ciała po operacji wszczepienia by-pasów to normalne?

.. Moja babcia( 77 lat ) 5 dni temu przechodziła operację wszczepienia 3 by - pasów.Operacja przebiegła prawidłowo ale martwi mnie jej stan zdrowia teraz.Zaraz po wybudzeniu zwracała i trwało to 3 dni,nic nie mogła jeść ani pić ,bo zaraz zwracała.W tej chwili jest cała opuchnięta,narzeka na ból brzucha.Kiedy..

Opuchlizna serca

.. ...mojego brata stwirdzono opuchlizne serca.Pani doktor w praychodni skierowała go do szpitala,tam ordynator stwierdził,że konieczna jest operacja i bez niej nie ma szans na przeżycie i skirował go do kliniki w Zabrzu.A i po operacji dał mu tylko 50% szansy na przeżycie.Nic więcej na temat..

Ból w klatce piersiowej (w mostku) 2 mc po By-pasach oraz kłopty ze snem

.. ...)rany z tego wzgledu, opuchlizna nogi itd. po malutku przeszlo z czasem z bolem teraz jest lepiej jestem 6mies. po operacji. pozdrawiam i zycze zdrowia i cierpliwosci samozaparcia bedzie dobrze.Izabela. Ja ból mostka odczuwałem dobre pół roku. Trzeba cierpliwości. Staszku, Cierpliwości -..

Miażdżyca żył kończyn dolnych - Str. 3

.. ...dwa dni pozniej dostal opuchlizny brzucha no i jak mama zadzwonila do opolskiego szpitala z pytaniem co ona ma robic to jej odpowiedzieli ze ojca nie przyjmna zadzwonila na pogotowie oczywiscie zadnej karetki nie przyslali bo wszystkie w terenie pojechali prywatnym autem no i zaraz tata..