Opuchnięte stopy

Bypassy i co dalej?

.. ...bilansem płynów bo ma opuchnięte stopy zlecono juz badania ale wciąz nie ma jasnych sytuaji. Tato zawsze był człowiekiem bardzo ruchliwym i czynnym fizycznie, teraz te wszystkie utrudnienia to łatwe nie są , ale ciągle powtarzamy mu , że to nie była operacja wyrostka , tylko naprawdę..

Opuchnięte stopy i dłonie

.. Witam mój problem polega na tym, że mojej babci jakieś 3 miesiące temu zaczęły puchnąć dłonie od nadgarstków i stopy od kostek, przy tym bardzo ją bolą i babcia czuje że są * lodowate * a kiedy my dotykamy babci dłoni mamy wrażenie że są rozpalone... babcia nie może w pełni ruszać palcami ( np. dogiąć palców..

Zapalenie wsierdzia - objawy i przebieg

.. ...duszności, płytki oddech, opuchnięty duży palec u stopy, w końcu silny ból w plecach, który trwał kilka dni. Powiem tak im wcześniej zdiagnozujesz chorobę tym masz większą szansę na małe uszkodzenia serca. Ja niestety od tamtej pory mam pogłębiającą się niedomykalność aortalną i niedługo..

Okrony ból i nieświadomość tego, co mi dolega

.. ...tego jakby było mało opuchnięte stopy, kolana, dłonie i plamy na rękach( od dwóch dni ) - któremu towarzyszy okropny ból i świąd. Czy ktoś mógłby mi chociaż zasugerować od czego mogę mieć takie objawy? mam wrażenie, że pomału się wykańczam, przeraża mnie to wszystko - za dużo tego jak na..