Orzeczenie

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 29

.. ...ubieganie sie o rentę, ew. o orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ? o rencie to zapomnij mnie tez kardiolog kierowal na rente ale lekarz orzecznik uzdrowil mnie stopien niepelnosprawnosci mozesz sie ubiegac dostalam druga grupe pozdrawiam Miło tu znowu wejść, bo mam wrażenie że pisuje..

Echo serca - Str. 6

.. ...serca.wpisano mi w w orzeczenie blok prawej odnogi p.HISA.Pozostale parametry w sercu byly w porzadku.Chcialbym sie dowiedziec czy jest to grozne i czy wplyw na poiekszenie prawej komory ma to ze od kilkunastu lat trenuje na silowni.Z gory dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam. Pani Izabello..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 332

.. ...zanieść dyrekcji moje orzeczenie w sprawie tego nauczania indywidualnego ( wczoraj mi przysłali ) i zanieść wychowawczyni zaległe zwolnienie lekarskie za grudzień i później do psycholożki: ) A teraz muszę zrobić tak zwany szyking =P =D Malgosiu1990 bede czekac,nawet jesli nie bede mogla..

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm - Str. 3

.. ...takim schorzeniem mają orzeczenie o niepełnosprawności? Wiem że oceniała go pani od rehabilitacji , która ma opinię że zabiera komu może. Napisaliśmy odwołanie , ale chciałabym wiedzeć jak są traktowane inne dzieci z takim schorzeniem w Polsce. A do Kuby chcę napisać tylko ,że palenie..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 20

.. ...styczniu tego roku ) a na orzeczeniu lekarskim zostało napisane że rokuje powrót do zdrowia co dla mnie wydaje się conajmniej śmieszne a napewno bardzo niepoważne ale czego można się spodziewać po naszym Zusie.....a co będzie dalej to zobaczymy....Darku życze Ci jak najlepiej.....a co..

Ablacja - Str. 5

.. ...ubieganie sie o rentę, ew. o orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ? Ja jestem po ablacji, niestety nieskutecznej i mam zasiłek pielęgnacyjny i orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Witam wszystkich. Mam 20 lat.Właśnie wróciłam z Zabrza, ze ŚCCS,w czwartek miałam ablację. Podobno..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 144

.. ...pedagogicznej,że mam orzeczenie o niepełnosprawności. Jeździłem równierz na terapie do w/w poradni.Lecz bez skutku,nerwica jak była tak jest i w skrajnych przypadkach tak atakuje że przez 3 - 4 dni nie ruszam sie na krok od domu,ponieważ występują takie onjawy jak: - zawroty głowy -..

Zwężenie zastawki aortalnej i stenoza aorty

.. ...ArtykułyKsiążkiRegulacje prawne Orzeczenie o niepełnosprawnościZasiłkiLinkiForumKontakt czy mozesz napisac czy masz jakies dolegliwosci w zwiazku z ta wada? Dziekuje za odpowiedz: ) pewnie i tak wszystkiego dokladnie dowiem sie w szpitalu... ale Pani informacja troszke rozjasnila mi..

Zespół Barlowa i niepełnosprawność stopnia lekkiego

.. ...lekkiego.Czy mam szansę uzyskać orzeczenie o lekkim stopniu niepełnosprawności?Proszę o szybką odpowiedż! nie zartuj to nawet nie jest wada serca a co to jest?? PODOBNO lekarze nie zaliczaja tego do wad serca tylko do przypadlosci. Jesli jest wada to sie ja leczy albo operuje a zespolu..

MVP z niedomykalnością o widocznym znaczeniu homodynamicznym

.. ...wynika z rozporzadzenia orzeczenie o zaliczeniu danej osoby do jednej z kategorii właściwe komisje lekarskie wydają na podstawie badania lekarskiego fizycznej i psychicznej zdolności tej osoby do odpowiedniego rodzaju służby wojskowej, z uwzględnieniem wyników badań specjalistycznych, a..

Renta przy WPW i skierowaniu na ablację

.. ...chociasz staraj się o samo orzeczenie z zespołu do orzekania. na tej podstawie też możesz starać się o środki z pfron. ja mam rentę od 5 lat i mam jedno orzeczenie z zus adrugi z powiatowego zespołu. powodzenia do Abisynka: Dzięki za odpowiedź. Mam orzeczenie z powiatu - na rente nigdy..

Renty, zasiłki rehabilitacyjne, zasiłki chorobowe

.. ...zdrowa, dostałam ostatnie orzeczenie w MOPSie na kolejne 3 lata. Ale stopień mam już nie lekki, jak wcześniej, ale umiarkowany i pobieram 153 zł zasiłku pielęgnacyjnego. Renta mi nietsety nie przysługuje. Do ZUS - u nie chcę iść, żeby się nie zdenerwować. Tam lekarze przyznają rentę,..

Jestem podłamany leczeniem nadciśnienia

.. ...połączone z badaniami. Orzeczenie to pierwotne nadciśnienie. Metody leczenia były nieskuteczne więc zaniechałem ich, żeby dodatkowo nie szkodzić sobie jeszcze tabletkami. Generalnie do obecnego czasu ( mam 30 lat ) zapomniałem o problemie i nic z tym nie robiłem. Jednak chciałem wreszcie..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 7

.. ...skorzystać. ale samo orzeczenie załatwiaj, ja z tego powodu byłąm na rencie nawet - co prawda z zusem to niezła walka ale warto to zawsze 600zł dodatkowo : ) czekam na wieści od ciebie * Pani Moniko, * ZX tego co Pani pisze - nie bylo to omdlenie wazowagalne. To trwa nie * wiecej niz..

Zaburzenia przewodnictwa śródkomorowego

.. ...Lekarz mi napisał w orzeczeniu, że się nie kwalifikuję do wojska bo mam m.in : zaburzenia przewodnictwa śródkomorowego w zakresie ściany dolnej mięśnia sercowego. Dodatkowo znaleźli mi nerwicę : ) Okoliczności inne : Za dużo pracuję, za dużo palę, za mało sportu, za dużo stresu... Mam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 376

.. ...ej klasy gimnazjum.Ma orzeczenie lekarskie o niepełnosprawności i nosi wewnętrzne aparaty słuchowe.Chodzi do normalnej szkoły.Byłam z nim na komisji w poradni pedagogicznej i wiem ,że jest dzieckiem uprzywilejowanym ale nie korzystamy z tego ,poniewaz po rozmowie z psychologiem..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 524

.. ...może udawać ktoś kto ma orzeczenie o niepełnosprawności ( tak jak pisałam wyżej ma astme oskrzelowa ),całkowite zwolnienie z w - f.Przez nich na dodatek nabawił się nerwicy,która uniemozliwia mu nieraz wyjście do szkoły.Ma opinie z poradni psych. - pedag. o tych zaburzeniach..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 525

.. ...dziecka,dołączyłam również orzeczenie o niepełnosprawności dziecka,napisałam na co choruje - astma oskrzelowa,silna alergia.Bardzo szybciutko dostałam wezwanie do tej poradni.Okazało się,że Patryk ma bardzo wysoki poziom wiedzy,jest inteligentnym dzieckiem,posiadajacym bardzo duży zasób..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 534

.. ...odpisz! - - czy na to masz orzeczenie o nps. Dorotko ja jestem na rencie z powodu kręgosłupa - skolioza. aha zapomniałam dopisać na rencie jestem już od 15 lat,nie mam jej jednak na stałe,mam komisje co 3 lata - orzecznicy ZUS chyba myślą,że może stanie się cud i wyprostuję się jeszcze...

Co dalej z orzeczeniem ZUS?

.. Otrzymałem orzeczenie od lekarza orzecznika ZUS, o całkowitej niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji. A nie otrzymałem jeszcze powiadomienia ile będę otrzymywał co miesiąc pieniądze. Czekam na odpowiedz z waszej strony. a z kad ktos moze wiedziec jakie miales dochody ZUS to wylicza. czeka się około..

Niedomykalność zastawki mitralnej a praca w policji

.. ...problemów. Uzyskałem więc orzeczenie o zdolności do zawodowej służby wojskowej.Pozdrawiam! witaj. nikt nie odpowie ci poprawnie bo nie wiesz na jakich lekarzy trafisz i jak grozna jest twoja wada. ja sie dostalem z ta wada, przeszedlem badania zaliczylem testy i pracowalem w tym syfie 5..

Praca w jakim zawodzie po wymianie zastawki aortalnej?

.. ...plastyce.Na komisji stwierdził ze jestem zdrowa bo miałam wtedy( 32 lata ) a drugi mówi po takiej operacji mają jakieś wątpliwości co do orzeczenia niezdolności do pracy.Nie wiadomo co sądzic,ale rente zabrali...

Poszukuję osób chorych na okresowe porażenie hipokaliemiczne

.. ...jakieś leki,czy masz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,czy podczas porażenia masz niedowlad całego ciała,czy mialeś( aś )robione jakieś konkretne badania.Przepraszam że aż tyle tych pytań.Z góry dziękuje za odpowiedz.Pozdrawiam. Hej,u mnie poważniejsze objawy choroby zaczęły się w..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 105

.. ...wyleczenie i dostałam orzeczenie ze jestem trwale cześciowo niezdolna do pracy. Ale póki co to na razie staram się nie poddawać i jakoś sobie radzić: ) Trzymajcie się! Ewuś kochana a gdzie Ty jesteś?odezwij się koniecznie! Witajcie! Na początku tego roku miałam atak. Po podjerzeniu, że..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 122

.. ...osrodkch psychiatrycznych i orzeczenie lekarza psychiatry o niezdolnosci do pracy,pamietaj ze to bardzo zlozony problem,najlepiej popros kolege aby dołączy do nas,tutaj kazda z nas zna ten problem, mozemy pomóc bardzo,kazda ma jakies doswiadczenia,mozemy dac namiary na lekarzy,musimy..

Kierowca z rozrusznikiem serca

.. ...osob, m.in osoby majace orzeczenie lekarskie o przeciwwskazaniu do uzywania pasow, kobiety o widocznej ciazy. Art. 45 ust.2 pkt 3 ww ustawy zabrania przewozenia. Takie orzeczenie wystawia lekarz uprawniony do badania kierowacow koszt ok.100PLN Sam mam rozrusznik i muszę powiedzieć, że..

Chore serce a stopien niepelnosprawnosci

.. ...Warto się starać o takie orzeczenie Witajcie! Jestem po operacji by - passów i angioplastyce tętnic wieńcowych i otrzymałam 2 - gi stopień ( tj. umiarkowany ) niepełnosprawności na 2 lata. Zawsze warto się starać, bo dla młodych są duże możliwości pomocy i uzyskania dotacji. Proponuje..

Szkam porady kardiologa

.. ...wyda stopnia niepełn.,w orzeczeniu napisano,że nie zalicza się stopnia niepełno.,a wszystkie podpunkty zaznaczono - nie dotyczy.Lekarz kardiolog w opinii napisał; * Z powodu wady istnieje konieczność uznania stopnia lekkiego niepełnosprawności i zakwalifikowanie do pracy lekkiej..

Zespół Marfana, wypadanie płatka z zastawki mitralnej

.. ...uzasadniać przyznanie orzeczenia o niepełnosprawności. Wtedy bedzie Pani mogła odliczyc wydatki na rehabilitacje syna od podatku. Proszę poszukać w internecie strony oświęconej osobom chorym na Zespół Marfana. powinien rente dostac skoro jest chory oczywiście ,że dostanie rente , tylko..

Echo serca przy objawie kłucia w okolicy serca

.. ...byłem już w cywilu z orzeczeniem wojskowej komisji lekarskiej /wada serca pod postacią dodatkowego pasma ścięgnistego w jamach komór ograniczająca rozkurcz z niestabilnością przedniego płatka zastawki mitralnej/.Z tego co pamiętam było też coś * hiper... * i * haper... * oraz coś o..

Praca fizyczna po operacji zastawki

.. ...też wystąpić o wydanie orzeczenia stopnia niepełnosprawności. Witam! Do ciężkiej pracy nie będziesz się nadawał ,przynajmniej na poczatku.Ja po operacji dostałam całkowitą niezdolność do pracy .Teraz jestem na emeryturze,więc mam umiarkowany stopien nepełnosprawności..Ty napewno tez tak..

Interpretacja wyników

.. ...nie aktywuje krzywej. Orzeczenie : zmiany zlokalizowane w obu ok. skroniowych wiek - 16 lat Jeśli chodzi o eeg to musisz isc do lekarza i wtedy ci wszystko powie, morfologie widzialam w swoim zyciu juz gorszą , co do holtera hmm tachykardia i migotanie przedsionkow jest jedna z..

EEG?

.. ...wprowadza istotnych zmian. Reakcja zatrzymania wyrażona. Cechy bioelektyczne senności i snu wyrażone. Wrzeciona snu 13 - 14 Hz o ampl. do 30 uV regularne. Orzeczenie: Zapis na pogranicznu normy. Co to oznacza?..

Zwężenie zastawki dwudzielniej... Pilnie !!!

.. ...dziewczyna powinna tez dostać orzeczenie o niepełnopsrawności. O tym, jak się czuje osoba z wadą serca, pisała Halina Poświatowska w swych wierszach i w powieści autobiograficznej * Opowieść dla przyjaciela * . POetka miała nabytą wadę serca, niedomykalność zastawki dwudzielnej. Przeszła..

Prosze o pomoc

.. ...rozpoznano: - ZWŁÓKNIENIA NA JEDNYM Z PŁATKÓW PÓŁKSIĘŻYCOWATYCH AORTY ZE ŚLADOWĄ FALĄ ZWROTNĄ. Przejołem sie na tyle, ze postanowilem tu napisac. CO to oznaczna? powinienem sie * jakos * leczyc? prosze o pomoc...

Prosze zinterpretowac

.. witam dostalem orzeczenie z wku: niezdolny do sluzby wosjkowej, poniewaz rozpoznano: zwłóknienia na jednym z płatków półksiężycowatych aorty ze śladową falą zwrotną. Ludzie, dlaczego nie spytacie lekarza tylko chcecie interpretacji na forum ? A co tu interpretować ? Napisane co wykryto, trzeba iść do..