Osłabienie objawy

Zapalenie wsierdzia

.. ...nadmierna potliwość, osłabienie, zimne kończyny; bóle pleców; guzki Oslera ( bardzo rzadki, ale swoisty dla zapalenia wsierdzia objaw - są to bolesne podskórne grudki występujące na dłoniach po powierzchni podeszwowej stóp ). Pacjenci z infekcyjnym zapaleniem wsierdzia powinni mieć..

Niedobory magnezu

.. ...drżenia mięśniowe i osłabienie siły mięśniowej, skurcze. Mogą pojawić się objawy tężyczki, jak w niedoborach jonów wapnia. Możliwe jest także wystąpienie bólu wieńcowego. Przy niedoborach magnezu zaobserwować można również spadek nastroju, depresje lub nadmierną drażliwość. Względnie..

Sarkoidoza

.. ...na uczucie ogólnego osłabienia, brak apetytu, często duszność wysiłkową ( zajęcie płuc ). Uwagę lekarza powinny zwrócić powtarzające się epizody wysokiej temperatury ( nawet do 40 st. ) występujące pozornie bez uchwytnej przyczyny. Reszta objawów zależy od zaatakowanego układu. W..

Śluzak serca

.. ...objawy ogólne, takie jak osłabienie, gorączka, spadek masy ciała, bóle stawowe. Objawy wynikające z zaburzeń hemodynamicznych serca są zależne od wielkości guza, jego usytuowania oraz ruchomości. Najczęstszym objawem jest duszność. Mogą również występować kołatania serca oraz omdlenia...

Paroksetyna (ParoMerc, Paxeratio, Paxtin,Rexetin, Seroxat, Xetanor)

.. ...zaburzenia potliwości, osłabienie i senność, drżenia mięśniowe, zaburzenia ze strony układu pokarmowego, zaburzenia potencji. Objawy te są przejściowe. Należy zachować ostrożność przy stosowaniu paroksetyny u osób obciążonych chorobami układu sercowo - naczyniowego. W czasie przyjmowania..

Neurastenia

.. ...ciągłe uczucie zmęczenia, osłabienia. Taki zespół objawów jest nazywany astanią. Mogą się one pojawić w przebiegu lub po różnych chorobach, szczególnie dotyczących ośrodkowego układu nerwowego ( zapalenie opon mózgowych czy zapalenie mózgu ). Względnie często astenie obserwuje się po..

Każda minuta ważna przy ostrym zawale serca

.. ...też wystąpić duszność, osłabienie, pocenie się, utrata przytomności. W Polsce na zawał zapada rocznie 100 tys. osób. U około 50 proc. jest to pierwszy objaw choroby wieńcowej, powiedział prof. Opolski. Przyjmuje się, że niedotlenienie mięśnia sercowego nie powinno utrzymywać się dłużej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 575

.. ...włosów, puste odbijania, osłabienie... A ile kosztuje wizyta u psychologa prywatnie? Nie wiem kiedy się doczekam na tę terapię z funduszu, bo to trwa u trwa, więc może też powinnam spróbować prywatnie? Pozdrawiam pa Stokrotko objawy otumanienia nie występowały,jeśli na początku były..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 704

.. ...kladce nogi jak z waty osłabienie drźenie ciała nudności kołatanie serca sama wiesz jakie to objawy lekarz dał mi L - 4 na grype bo stwierdził że to grypa pare m - c miałem tak samo i to niebyła chyba grypa wtedy 3m - c mnie trzymało głowa do góry będzie dobrze Nerwica lękowa choroba..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 735

.. ...uczucie duszności w karku, osłabienie że niechce mi się wyjść z domu, cały czas się boję i nadal mam lęki jak o tym pomyśle a co najgorsze schudłam już 3 kilo i nie chciałabym więcej bo jestem już dość chuda. Czy ktoś z was miał takie objawy, psychiatra powiedział mi że takie tabletki..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 783

.. ...piersiowej, z ogólnym osłabieniem. Czułam sie bezsilna i jak bym miała connajmiej zaraz umrzeć. Początkowo stwierdzono, że było to odwodnienie. Ale sprawa zaczeła nabierać inny tor gdy po dwóch tygodnia znów trafiłam na izbę przyjęć z tymi samymi objawami. Poraz kolejny dostałam..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 14

.. ...Zdarzało się nawet, że z osłabienia nie mogłam iść do pracy. Kołatanie, przyspieszone tętno, drżenie rąk, zawroty głowy, straszne osłabienie, uczucie, jakby serce biło podwójnie, kłucie w klatce piersiowej, problemy z oddychaniem, to wszystko to dla mnie norma. Wcześniej też zdarzały się..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 26

.. ...mnie dość silny ból i osłabienie na próbnej maturze z polskiego, dodatkowo pojawił się lęk, nie chciałem wychodzić, żeby nie robić zamieszania i jakoś przeszło. Zastanawiam się, czy moje dolegliwości to wynik tylko zespołu Barlowa, czy mogą to być objawy czegoś innego. Zastanawiam się,..

WPW - jakie objawy?

.. ...jeszcze zmęczenie i osłabienie, ale nie wiem, czy za przyczyną WPW, czy też przez leki. Witam.Ja miałem podobne objawy ale rozprawiłem się z tą dolegliwością raz na zawsze .Ablację mam już za sobą i jestem zadowolony.Szukaj tytułu jestem już po ablacji.Z poważaniem Adam Tętno około 200..

Bajpas i praca

.. ...dopada mnie pesymizm i osłabienie. Ja póki co moimi objawami zbytnio się nie martwie. Witam Krys. Dziekuje za Twoja odpowiedz.Wiem nie mozna sie tak rozczulac nad soba, ale sa takie dni, ze ciezko wstac, a sa dni, ze az brakuje dnia tyle energii. Nie wiem od czego to zalezy. Gdzies tam..

Szybkie tętno - Str. 11

.. ...serca, zle samopoczucie, osłabienie, mroczki przed oczami itp. )Czy samo wysokie ciśnienie i tetno to już objawy WPW? Witajcie. Rzucila mi sie w oczy nazwa PROPRANOLOL Od wielu lat mam problem z szybkim biciem serca i ponad 5 lat bralam na to wlasnie propranolol. Nie wiedzialam tylko ze..

Ablacja przez dr. Koźluka - Str. 3

.. ...skurczu, odczuwam ciągłe osłabienie, zawroty głowy, nogi * z waty * , uczucie odpływania, tak jakbym miała zemdleć, co kiedyś się zresztą zdarzyło. Zaproponowano mi ablację, bo moja arytmia daje przykre dla mnie objawy i często przeszkadza w normalnym życiu, a do tego w najbliższym..

Po bajpasach - Str. 6

.. ...kaszel i skarży się na osłabienie prawej ręki. Czy to normalne?! Może ktoś wie jak długo takie objawy mogą występować? Pozdrawiam Hania Witaj Haniu, Ye mn bzo to samo po operacji. Nieastetz konieczna była interwencja psychiatry i psychologa. Bardzo często ludziom z tego typu problemami..

Nerwica - czy na pewno?

.. ...się, że być może to osłabienie, niedospanie, niedożywienie - wielu Polaków za granicą żyje tak, by jak najwięcej zaoszczędzić. Objawy ustąpiły, ale po niedługim czasie na powrót się pojawiły, co skoniło mnie do odwiedzenie miejscowego szpitala. Pierwsze badania ( krew i EKG ) nie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...miewam takie nagłe ataki osłabienia i mdłości.Zawsze przy tym mam wysokie tętno, ok.100. Czuje się wtedy na prawde strasznie.Jestem mi bardzo niedobrze i miewam problemy z zasnięciem,słyszę cały czas swoje bijące serce.Robilam juz badania i nic nie wykazały. MOze ktos miał podobne..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...- omdlenia, sennośc, osłabienie, u mnie dodatkowo swędzenie całej skóry bez objawów skórnych ), OB, magnez, potas, sód, hormony tarczycy... i kilka innych mniej ważnych - wszystko w normie poza cholesterolem : ) Kolejny lekarz? ? ? - z powodu bólów brzucha, do których ostatnio dołączyły..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 99

.. ...okazji oczywiście ogólne osłabienie i otępienie. Bardzo mi dokuczały te skurcze w klatce bo ból rozchodził się aż na ramiona. Po konsultacji z neurologiem - stwierdził on, że to są typowe objawy nerwicy, nie skierował mnie do kardiologa ... a ja uznałam, że słusznie. Wypisał mi leki na..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 2

.. ...wiedzą dotyczącą sposobów osłabienia przynajmniej tych nadzwyczaj dokuczliwych i utrudniających funkcjonowanie objawów, byłbym niezmiernie wdzięczny za informacje. Pozdrawiam Serdecznie!!! Witaj Krzysztofie! moim skromnym zdaniem powinienes zacząć zażywac Betaloc - pewnie pobierzesz go..

CK-MB

.. ...niesamowite dusznosci i osłabienie ale podobno to zagięcie nie moze dawac takich objawów !! Mam mieć robione badanie metodą holtera a potem EKG wysiłkowe!! ale czuje sie fatalnie !! Myślałam juz ze to nerwica ale ten wynik CK - MB chyba przy nerwicy wychodzi poprawny!! Dostaje leki ,na..

WPW - osłabienie, senność, ból głowy?

.. czy ktoś kto ma wpw ma właśnie takie objawy?? czekam na ablacje ale nie wiem czy wpw ma takie opjawy, bo trochę to dziwne bo wpw nie ma takich objawów... czy wie może ktoś coś na ten temat? U mnie wraz z postępem choroby postępuje uczucie zmęczenia, tylko nie wiem, czy jest to wina samego WPW czy też beta -..

Zespół wazowagalny

.. ...tętniczego, zawroty w głowie, osłabienie, bladość... Podaje się dożylnie leki, przetacza płyny infuzyjne. Z reguły szybko mija. http://kardiologia.prv.pl/hipototoniaortostatyczna1.htm ja jestem chora na zespół wazowagalny.wjem od roku że to właśnie ta choroba.wcale nie mija szybko bo..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...się, że być może to osłabienie, niedospanie, niedożywienie - wielu Polaków za granicą żyje tak, by jak najwięcej zaoszczędzić. Objawy ustąpiły, ale po niedługim czasie na powrót się pojawiły, co skoniło mnie do odwiedzenie miejscowego szpitala. Pierwsze badania ( krew i EKG ) nie..

Dodatkowe skurcze - Str. 187

.. ...które powoduje uczucie osłabienia, nie totalnego ale osłabienia odczuwalnego w okolicy serca. Tego nie potrafię sobie wytłumaczyć, mimo iż od wialu lat borykam się z nerwicą, ten objaw jest dla mnie nowy i cóz tu mówić niepokojacy, jak wszystko co nowe i nieznane. pozdrawiam: ) witam,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 27

.. ...wiedzą dotyczącą sposobów osłabienia przynajmniej tych nadzwyczaj dokuczliwych i utrudniających funkcjonowanie objawów, byłbym niezmiernie wdzięczny za informacje. Pozdrawiam Serdecznie!!!! mi pomaga chyba xanax czesc, napiszcie mi czy to, co ja mam to nerwica serca. Od kiedy zacząłem..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 30

.. ...pieczenia w mostku i osłabienia to zawsze macie wysokie tetno albo ciesnienie bo ja ostatnio mam ataki ale bez wysokiego cisnienia i tetna,czy to jest normalne przy nerwicy???? czy ktos tu jeszcze zaglada???????? Wiatam u mnie takie objawy nie występują jak drentwienie mózgu tylko mam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 240

.. ...zasypianiem,drażliwosc ogolna, osłabienie, ucisk w gardle, nieprzerwane myslenie o jakis chorobach itd itd, dusznosci, bóle serca, w mostku ) z tymi dwoma wymienionymi objawami poszedłem z miesiac temu to lekarza. zobrazowałem mu ogolnie wszystko. on odrazu zaczal dopytywac sie o moje..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 249

.. ...brata w szpitalu.Uczucie osłabienia,fala płynąca od brzucha do serca,nie możność wykonania oddechu,lęk śmiertelny.Wizyta u lekarza * wszystko w porządku * .Rozmawiając w poczekalni z pacjentem pocieszył mnie,że nerwice leczy już 15 lat.Takie objawy miałem 4 - 5razy do roku.Psychiatra..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 2

.. ...niepokojące objawy typu osłabienie, zawroty głowy? http://www.drivehq.com/folder/p975959/02453540.aspx Tutaj znajdziesz poradnik do scigniecia po operacji zastawki. Warto poczytać. Odpowiedź na powyzsze pytania jest trudna i dość indywidualna. U mnie to bylo ok 1 mc. Ze szpitala..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 36

.. ...nierównomierne bicie, ogólne osłabienie. Byłam u swojego lekarza rodzinnego i dostałam skierowanie na badanie hormonu tarczycy, bo choroby tarczycy dają takie właśnie objawy, nie wykluczam oczywiście też nerwicy. Odezwę się jak będę wiedziała coś więcej. Pozdrawiam MIałem takie drżenie..

Wysoka gorączka a zapalenie mięśnia sercowego

.. ...tygogni. Mialam ogólne osłabienie organizmu oraz strasznie się pociłam i bolało mnie w klatce. Czy Twoje dziecko ma inne objawy? Wydaje mi się ze jesli byłoby powazne podejrzenie Twoje dziecko juz byłoby w szpitalu leczone. Pozatym trudno jest wykryc zapalenie na sercu i trzeba do tego..

Czy EKG to wyrocznia?

.. ...plecach, po bokach, osłabienie, zawroty głowy czyli objawy raczej związane z sercem to prawidłowe badanie EKG wykluczy to na 100%? Mój mąż miał EKG i wykazało że jest wszystko OK, ale objawy nadal są, internista twierdzi, że to osłabienie więc już zgłupiałam. Bo wg mnie to serce, a EKG..

Duszenie się - Str. 23

.. ...takimi dreszczami i osłabieniem. Właściwie jest mi słabo cały czas, jakbym się zapadała. Czy leczenie jakie Masz przynosi efekty? Gorąco pozdrawiam dziewczyny!!! Jowito! te objawy o których pisałam faktycznie u mnie występowały,ale dawniej zanim chodziłam na psychoterapię.Pomogła mi na..

Akcjia *Krew ratuje życie* w Gdańsku

.. ...,ze to normalne, takie osłabienie, w końcu ubyło mi trochu krwi : ) ale dziś nagle moje ręce od czubków palców w głąb dłoni zaczęły robić się białe( jakby w nich krwi nie było ) ,zaczęły tak jakby drętwieć i strasznego wysiłku wymagał ode mnie wykonanie jakiegoś ruchu nimi, po jakiś 15..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 7

.. ...nagłego zawrotu głowu z osłabieniem nóg i całego ciała. Pojechałam do szpitala, ale tam zmierzyli ciśnienie, zrobili ekg i puścili do domu. Od tamtej pory nieprzerwanie chodze po wielu lekarzach, bo objawy mam różne; mrowienia kończyn, drętwienia i cały czas te zawroty. Robiłam mnóstwo..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...mogą jednak wywołać osłabienie, zaburzenia rytmu serca, drżenia mięśni, objawy neurologiczne i wiele innych. Zazwyczaj rutynowo oznacza się stężenie sodu ( Na+ ) i potasu ( K+ ) w surowicy, choć badania mogą być poszerzone w zależności od zgłaszanych przez pacjenta objawów np. o pomiar..

Szybkie bicie serca, lęk, zawroty głowy

.. ...lęk, zawroty głowy, osłabienie i szum w uszach. Tak meczylem się cała zimę[ mialem badania krwi, ekg, neurolog, laryngolog]. W styczniu poszedłem do pracy i objawy zaczeły zanikać, a jedyne co mi zostało to osłabienie i szumy uszne[ w momencie gdy czułem głód to tracilem siły i pojawialy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1271

.. ...nerwica? Pytasz czy to osłabienie trwa długo ...Wiesz nie wszyscy maja jednakowe objawy nerwicy Ja akurat mam te stany osłabienia ale rożnie to z nimi bywa czasami czasami trwa to dzień lub dwa a czasami dłużej tylko że przy nerwicy te osłabienia wracają bynajmniej u mnie Pozdrawiam Cię..

Helicobacter, objawy, kultury bakterii

.. ...zawroty głowy i duże osłabienie. ja mam takie samopoczucie zawsze po alkoholu na drugi dzien i wcale nie musze wypic duzo czasem nawet po 2 lub trzech piwach mam takie jazdy na drugi dzien tyle tylko ze one utrzymuja sie caly dzien az do wieczora do tego dochodza zaburzenia pracy serca i..

Czy ktoś ma podobnie? Moje serce bije inaczej

.. ...temu mrowienie i nagłe osłabienie z objawami przyduszania to często najzwyklejsza nerwica. Kardiolog nic tu nie poradzi.. Podpięci pod holter często czekają na atak i w ten sposób sami doprowadzają do sytuacji stresowej. I... nic... Bo ataki znacznie częściej pojawiają się w sytuacji..

Wymioty, mdłości, bóle rąk, nóg, osłabienie, senność

.. Dwa dni temu wymiotowalam po wypiciu miety, do dzisiaj mam mdlosci, bola mnie rece i nogi, czuje oslabienie i duza sennosc( mam 23 lata i dotad nigdy nie zdarzylo mi sie zasnac w dzien ). czy ktos ma podobne objawy??miesiaczka skonczyla mi sie 3 dni temu, poza tym palilam papierosy teraz pale duzo mniej,..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 21

.. ...na czym polega Twoje osłabienie czy to uczucie niemocy w rękach, nogach? Marzena Hej Reńka, Leki gastrologiczne często powodują rozmaite skutki uboczne, w tym duszności i objawy nerwicowo - depresyjne. Sama padłam ofiarą diabelstwa bo najwyraźniej mam uczulenie i od 4 m - cy próbuję z..

Osłabienie i dziwne objawy

.. Witajcie, mam 14 lat, od pewnego czasu męczą mnie dziwne rzeczy. Jem posiłek i po 2 - 2,5 godzinach zaczynam czuć się osłabiona, mimo, że nie mam uczucia głodu. Nawet małe dzieci jedzą co 3 godziny, więc trochę mnie to martwi. Nie mam na przykład tak, że jestem trochę głodna, tylko albo nie odczuwam głodu, a..

Lexapro - Str. 9

.. ...samopoczucie, lęk i osłabienie. Zaczyna brakować mi cierpliwości. Atlanta, nie obawiaj się o swoje serce. Nerwica atakuje najczęściej ten organ, który mamy najsłabszy. Potrafi maskować różne choroby, w tym zawał, wylew itp. Bóle w klatce piersiowej to chyba najbardziej typowy objaw..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała

.. ...problem po dziś dzień ) - osłabienie ciała ( ostatnio nawet kończyn górnych ) Byłem z tymi objawami u lekarki rodzinnej ( wcześniej była pediatrą ) lecz ona po badaniach krwi i moczu które przeprowadziłem z czystym sumieniem stwierdziła że nic mi nie jest, i nie potrzebnie się martwie o..

Dziwne objawy i napady po alkoholu

.. ...nerwowo - mięśniowej oraz osłabienia i nieprawidłowości pracy serca, które mogą prowadzić do: nagłych zawrotów głowy, bolesnych skurczy łydek, uczucia odrętwienia i mrowienia w kończynach, wzmożonego wypadania włosów, łamania się paznokci, próchnicy zębów, rozdrażnienia, lęków, trudności..

Czy ktoś też tak ma? objawy nerwicy?

.. ...pochodzić od kręgosłupa /RTG/Osłabienia mogą mieć różne przyczyny.USG serca /echo/nie ma potrzeby powtarzać skoro było robione niedawno.Takie objawy nie występują bez powodu,należy szukać przyczyny osłabień.Lekarze ogólni niechętnie wysyłają do specjalistów.Należy bardziej..

Nadciśnienie w młodym wieku 18 lat

.. ...nie ma nic wspólnego z osłabieniem i innymi dolegliwościami które mam. Tylko, gdy natrafiłem na odpowiedniego kardiologa okazało się że może mieć to wpływ na takie a nie inne rzeczy, a nawet na psychike, lęki. ciśnieniowcu : ) te objawy mogą ale nie muszą być objawem tocznia lub inne..

Osłabienie, szybkie męczenie mięśni

.. Witam wszystkich! Od pewnego czasu, tzn od 2 - 3 lat, zauważyłem postępujące objawy, które mnie dość niepokoją, lecz są na tyle ogólne że ciężko mi samemu cokolwiek znaleźć, czyli senność za dnia, zmęczenie, niemożność skupienia uwagi, problemy z pamięcią, otępienie, i przede wszystkim to co mnie najbardziej..

Osłabienie i inne objawy

.. ...nerwowych - wyraźne osłabienie mięśni zwł jednostronne ( nie mylić z uczuciem zmęczenia ) - dezorientacja, gubienie się, chodzenie w niewłaściwe miejsca - to najbardziej * mylący * symptom - psychozy - zaburzenia mowy - podwójne widzenie Nie są to objawy tylko infekcji układu nerwowego,..

Jak żyć z nerwicą?

.. ...piersiowej, z ogólnym osłabieniem. Czułam sie bezsilna i jak bym miała connajmiej zaraz umrzeć. Początkowo stwierdzono, że było to odwodnienie. Ale sprawa zaczeła nabierać inny tor gdy po dwóch tygodnia znów trafiłam na izbę przyjęć z tymi samymi objawami. Poraz kolejny dostałam..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 158

.. ...na pogotowiu z tego osłabienia i lęku. Kurcze czy na mnie wszystkie leki źle działają czy ja sobie wmawiam wszystkie objawy z ulotki mimo że ich nie czytam?????? A tak dodatkowo to nisiliły się obawy przy wyjściu z domu, znowu duży lęk w sklepach i innych pomieszczeniach, ten lek chyba..

Czy to choroba związana ze spadkiem cukru?

.. ...do tego automatyczne osłabienie, drżenie rąk i nóg, tak, że myślałam, że w jednej chwili osunę się na ziemię. Dodatkowo, słabe, jakby podwójne widzenie.Lekarz stwierdził, że to nerwobóle, bądź możliwość cofania się treści pokarmowej, co powoduje ucisk na serce, stąd ten ból.Inne objawy..

Ogólne osłabienie, omdlenia i pocenie się

.. Nie wiem co mi dolega - nie moge przebywac w zbyt cieplym miejscu - zaraz jest i slabo i staje sia biala jak sciana,nie moge rowniez biegac - mam te same objawy - glucho w uszach,slabo..czasami mam lekkie drzenia ciala,zwlaszcza gdy cos mnie bardzo boli,osttanio mrownienia w rekach i nogach dosc..

Ból serca, zawroty głowy i osłabienie - Str. 2

.. ...pojemności co prowadzi do ich osłabienia.Wiem iż jako dwunastolatka nie będę słuchana, ale jestem osobą lubiącą pomagać innym.Tomku jedyne co mogę Ci doradzić to wizyta u dobrego lekarza i nadzieja, że są to objawy dojrzewania( 48% ).Być może jest to nieznane mi schorzenia więc radzę Ci..

Ból głowy, uczucia mrowienia i osłabienie

.. Od przynajmniej roku mam okresowo takie objawy: - bóle głowy - uczucie drętwienia zębów i mózgu - osłabiona koncentracja - chwilowe utraty równowagi - senność - chwilowe problemy z złapaniem oddechu - plątanie się języka( chwilowe trudności z mówieniem ) objawy trochę podobne do kaca szczególnie uciążliwe..

*To tylko chwilowe niedotlenienie* a potem zawał i zgon

.. ...stałym poziomie : pewne osłabienie mowy,problemy z pamięcią,długi cza spędzany w łóżku.Osoba ta usilnie przekonywała że czuje się dobrze i ledwo dała się namówić na wizytę prywatną,która wypadała za półtora tygodnia od zdarzenia. W piątym dniu chory dostał nagle objawów zawału serca,i..

Poranne bóle głowy i osłabienie wciągu dnia

.. ...ciągu dnia czuję wyraźne osłabienie, zaburzenia koncentracji i pamięci, towarzyszą w/w objawom zawroty głowy o lekkim nasileniu. Wspomniane bóle są nieznaczne, jednak podczas * zapracowanych, ciężkich * dni gdy nie mam czasu odpocząć, ( wydaje się z braku jedzenia ) pojawiają się bóle o..

Drętwienie głowy, twarzy, osłabienie, ogólna nie chęć do wszystkiego

.. ...za tym idzie ogólne osłabienie i wrażenie jakbym miała zemdleć..Wcześniej podobny problem miałam kiedy miałam problemy z uszami( korek w uchu )ale teraz uszy mam już wyczyszczone. Chciałam jeszcze dodać, że jestem osobą dość nerwową ale nigdy nie miałam takich objawów jak teraz:( Czy..

Bóle i zawroty głowy a torbiel jajnika

.. ...głowy w okolicy skroni i płata czołowego nasilajacy sie wieczorem, a do tego ogolne osłabienie i tetno 140/51. Do tego mam napady gorąca.Zupełnie nie mam pojecia czego to moga byc objawy . proszę o pomoc..

Dziwne objawy i straszne samopoczucie :/

.. ...dochodzi od razu ostre osłabienie, czesto tez mam odruch wymiotny pytalam o biegunki dlatego ze moj maz mial takie ojawy o ktorych piszesz,jezeli masz mozliwosc to wroc do gastrologa( albo go zmien ) i zrob badanie kolonoskopii,to badanie jelita grubego. podczas takiego badania usuwane..

Bóle głowy i pogorszenie wzroku

.. ...korzystaniu z komputera i osłabienie/zmęczenie. trudno powiedziec,moze wezel chlonny . wezly chlonne wleka za soba podobne objawy. Może masz migrenę...Zrób tomograf głowy. Mnie też głowa bolała,od tego zresztą zaczęła się moja choroba - nerwica;( nie rozumiem tego ze lekarze pezepisuja..

Bóle serca , duszności

.. ...zniesienia, i jeszcze osłabienie, ledwo siedzę, nie moge sie na niczym skupic, czuje jak bym leciała do przodu i miała się zaraz przewrocic, zemdleć, wogole głowe mam taką ciężką, najchetniej bym ją zdjęła z siebie :( .. Wiem, że to moze byc objaw nerwicy, i tak sobie to tlumacze, ale..

Częste zawirowania w głowie i szum w uszach

.. ...zawrotów i ogólnego osłabienia, jak przed utratą przytomności. Zazwyczaj dzieje się tak przeważnie w dni robocze. Kiedy przychodzi weekend te objawy ustępują. Wiem, że praca potęguje negatywne emocje, sama się nakręcam. Z reguły już wieczorem mam dyskomfort psychiczny, ze rano zadzwoni..

Prawdopodobnie mam nerwice jak większość z was tutaj

.. ...żołądkiem zawroty głowy osłabienie uczucie napiecia niepokój bóle głowy pleców gardła,klucha itp tzw chwile umierania sam nie wiem czy to nerwica czy cos innego są dni kiedy czuje sie dobrze ale przeważaja te z tymi własnie objawami. chodze na psychoterapie od miesiaca pije napary z..

Duszności, częstsze oddawanie moczu, różne bóle

.. ...zdolności do wydechu,ludzie osłabieni w tym zakresie nie mogą wydychać powietrza,mogą je tylko przyjmowac,stąd duszności.Oczywiscie nie wszystkie objawy musza wystąpic. * * Są to ojawy dolegliwości okreslanych w med.chińskiej jako osłabienie yang nerek.Mówiąc bardzo ogólnie nerki są..

Przechodzony zawał serca

.. ...małych sygnałów typu osłabienie bez bólu czy też niewielki ból brzucha, allbo zadyszka. Powinnaś takie objawy traktować jako potencjalny zawał i zgłościć się do lekarza lub wezwać pogotowie. Teraz wizyta u kardiologa pilnie potrzeba, powinnaś myślę mieć koronografię... żeby ustalić czy..

Objawy niedoboru magnezu

.. ...100, skoki ciśnienia, osłabienie, zawroty głowy, ogólne złe samopoczucie moga byc objawami niedoboru magnezu? to moga byc objawy wszyskiego, lekarz sie klania i szczegolowe badania. jestem w ich trakcie, ale mam już dość takiego samopoczucie i dla tego dopytuje z każej strony, żęby pomóc..

Prawidłowe tsh a objawy tarczycy

.. ...zawrotów głowy, brak sił, osłabienie mięśni, napadowe samoistne napinanie różnych mięśni , wzrost masy, uczucie * szorstkiego * i podrażnionego gardła pod krtanią przy pochylaniu głowy do mostka badania: rezonans głowy, echo serca, 2x holter ekg, morfologia, mocz, usg tętnic nóg i..

Drętwienie i osłabienie to objawy nerwicy?

.. ...włącznie!!! i czuję lekkie osłabienie w tym miejscu!!!! czy to jest jeden z objawów nerwicy??? proszę napiszcie jakie mogą być jeszcze objawy nerwicy!!!! z góry dziękuję niekoniecznie,może to być od kręgosłupa szyjnego lub piersiowego .Pomoże gimnastyka jeśli to jest to.Zwis na drążku na..

Straszne kołatanie serca i całe ciało mi drga

.. ...nogach,drgania mięśniowe,osłabienie kończyn,głuche czucie powierzchni rąk.Wg tej medycyny wątroba kontroluje mięśnie.stąd jak sądzę drżenie moęśni.Radziłbym Ci skontrolować ile wody w ciągu doby wypijasz.Wody.Fachowcem nie jestem,ale myślę,że we krwi to musi być i woda Cześć. Mam takie..

Garść objawów

.. ...wysokości serca takie osłabienie. Wieczorem jednak mama zaczęła mi masować plecy i w sumie zaczęły mnie w tym miejscu na zewnątrz boleć wiec posmarowała maścią.( Kilka dnie temu byłam na zakupach i bolałam nie właśnie ta łopatka przez pewnie moment ). Teraz czuje się najnormalniej. Rytmu..

Czy to na pewno nerwica? moja historia! jakie macie objawy?

.. ...nastroje,szum w uszach,osłabienie kończy,kurcze mięśni a to wszystko medycyna chińska uważa jako objawy,skutki n i e d o b o r u k r w i.Natomiast to co Ci siedzi w gardle wg tej filozofii określane jest jako /gula/kula histeryczna.Jednak sądzę,że przyczna jest inna niż histeria.Wg tej..

Ciągły ból głowy, lęki i osłabienie

.. ...uczucie natłoku mysli - Osłabienie nie mam ochoty na nic czuje sie jak 90 - letni dziadek Byłem już u neurologa i zwykłego lekarza ale oni nic nie wykryli Moze ktoś ma podobne objawy do moich i coś by mi poradził Dzieki za pomoc jakiś syropek na uspokojenie ziołowy - neospasmina czy..

Jeśli to nerwica to co dalej

.. ...temu.Od tego czasu objawy osłabienia i zawroty głowy zdażają się bardzo często nawet kilka razy dziennie, strasznie mi to utrudnia funkcjonowanie , nie wspomnę już że z każdym napadem ogarnia mnie coraz większy strach że to się powtórzy. Boję się że te wszystkie objawy mogą być na tle..

Częste bóle i zawroty gówy oraz dziwne objawy...

.. ...zdarzają się zawroty głowy, osłabienia i szybsze bicie serca. Dokuczliwa jest również wrażliwość mojej głowy na uderzenia. Czasem wystarczy lekkie uderzenia albo nawet wstrzą i głowa już boli.. Przez to nie moge np. robić * główek * przy grze w piłce. Niepokoi mnie także pojawienie się..