Osłabienie po grypie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 341

.. ...czuje ale myślę ze to osłabienie z grypki na 14 do lekarza kontrola jak mi sie nie chce wychodzić Witajcie kochani: * Ale się dzisiaj wyspałam:D Aż od razu świat wydaje się piękniejszy:D Czarna ratuj! przejęłam się wczoraj ,że Aga ma marny nastrój,potem usłyszałam kilka niezbyt miłych..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 371

.. ...dostałam ale to chyba osłabienie po grypie córcia moja zdrowieje i szaleje to już dobrze świadczy mi skończyły ie leki i co najgorsze na pogotowiu nie chcial mi przepisać tylko kazał iść do internisty ciekawe do kogo bo u mnie przychodnie w sobotę pozamykane mam nadzieje ze wytrwam do..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 704

.. ...kladce nogi jak z waty osłabienie drźenie ciała nudności kołatanie serca sama wiesz jakie to objawy lekarz dał mi L - 4 na grype bo stwierdził że to grypa pare m - c miałem tak samo i to niebyła chyba grypa wtedy 3m - c mnie trzymało głowa do góry będzie dobrze Nerwica lękowa choroba..

Drętwość ręki, bóle w lewej stronie klatki piersiowej

.. ...nie chorowałem.Ogólne osłabienie i to dretwienie w rekach nasiliło sie po przebytej grypie tydzień przed zawałem.Okazuje się że zawał serca może wystąpić również u osób młodych , wysportowanych , bez podwyższonego holesterolu i z normalnym ciśnieniem. W moim przypadku przyczyna zawału..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 18

.. ...dolegliwości - natomiast przy osłabieniu organizmu atakują na maxa !! grypa i angina to też atak dziadostwa !! ciało na zewnątrz myjesz codziennie, a mimo to i tak nie jest czyste w 100% - a czy kiedyś myłaś swój środek !!! dlatego jak lekarze nie widzą tego w badaniach lub naocznie to..

Stan podgorączkowy i osłabienie organizmu

.. ...mierzone i ile stopni/Osłabienie może być spowodowane gorąćzką,jednak jak u Ciebie ten stan utzymuje się zby dłygo,nie wiem ile miałeś stopni w początkowej fazie choroby ,czy bierzesz obecnie jakieś środki na zbicie temp.jakie stosujesz leki.Czy występuje biegunka?Może leczą Cię na grype..

Proszę o analizę wyników krwi

.. ...miał wysoka gorączkę, osłabienie, podejrzewał jakąś grypę. Po kilku dniach nie przechodziło i udał się do lekarza. Poniżej wyniki krwi. Czy moge prosić o analizę wyników lub pomoc w ukierunkowaniu na podejrzenie schorzenia? Wyniki: ALAT - 80 ASAT - 116 BILIRUBINA CAŁK. - 0,42 CL - 107..