Osłabienie po wysiłku

Niewydolność serca

.. ...niewydolności serca jest osłabienie i łatwe męczenie ( pogorszenie tolerancji wysiłku fizycznego ). Bardzo charakterystyczna jest duszność ( subiektywne uczucie braku tchu ) pojawiająca się w czasie wysiłku, a w bardziej zaawansowanej postaci również w spoczynku i podczas snu. U..

Przewlekła niewydolność serca

.. ...dezorientacja, zmęczenie, osłabienie. Duszność może nie występować, gdyż chorzy w tym wieku nie podejmują zazwyczaj dostatecznie obciążających wysiłków fizycznych. Szacuje się, że od 30 do 50% chorych ma dysfunkcję rozkurczową, zazwyczaj o cięższym i gwałtowniejszym przebiegu...

Sarkoidoza

.. ...na uczucie ogólnego osłabienia, brak apetytu, często duszność wysiłkową ( zajęcie płuc ). Uwagę lekarza powinny zwrócić powtarzające się epizody wysokiej temperatury ( nawet do 40 st. ) występujące pozornie bez uchwytnej przyczyny. Reszta objawów zależy od zaatakowanego układu. W..

Nadciśnienie tętnicze to problem 30 proc. Polaków

.. ...takie jak bóle głowy, osłabienie, gorsza tolerancja wysiłku, wyjaśniał prof. Januszewicz. Pierwszą manifestacją tego schorzenia u większości pacjentów są niestety groźne powikłania. Jak ocenili specjaliści, ważną rolę w rozpoznawaniu i leczeniu nadciśnienia mają do odegrania lekarze..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej

.. ...się znienacka uczucie osłabienia, zawroty głowy, drętwienia kończyn i momentami gwałtowny ból w okolicy serca.Pierwszy taki incydent zakończyłem na pogotwiu.Wszystko ok.no wiec seria badań ekg, holter sercowy i ciśnieniowy, testy wysiłkowe, tilt test, gastroskopia, usg jamy..

CK-MB

.. ...niesamowite dusznosci i osłabienie ale podobno to zagięcie nie moze dawac takich objawów !! Mam mieć robione badanie metodą holtera a potem EKG wysiłkowe!! ale czuje sie fatalnie !! Myślałam juz ze to nerwica ale ten wynik CK - MB chyba przy nerwicy wychodzi poprawny!! Dostaje leki ,na..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 39

.. ...kurcze mięśni i wrażenie osłabienia mięśni z gorszą tolerancją wysiłku. Miałem robione 3 EMG w ciągu 2 lat - wyniki w normie. Płyn m - rdz - prawidłowy. Dodatni ( w klasie IgG ) wynik na boreliozę. Mimo 3 miesiecznego leczenia - brak poprawy. Ostatnio doszły problemy z sercem - kołatania..

Komorowe zaburzenia rytmu serca

.. ...bardzo źle - duszności, osłabienie, każdy wysiłek czy stres /szczególnie większy/zwalał mnie z nóg na co najmniej pół dnia. Doszło do tego że wniesienie 4kg siatki na pierwsze piętro, czy odkurzenie pokoju to jakbym przekopała cały ogródek. W końcu trafiłam do kardiologa i zaczęłam sie..

Samopoczucie po ablacji

.. ...pojedyncze skurcze , ogólne osłabienie organizmu i bóle w klatce piersiowej, ale już na szczęście coraz rzadziej. Mam 37 lat, a częstoskurcze miałam odkąd sięgam pamięcią.Czasem nie pojawiały się nawet przez kilka miesięcy , innym razem po większym wysiłku , a zwłaszcza niewyspaniu po..

Szybsze bicie serca i drętwienie lewej ręki

.. ...wróciło niesamowite osłabienie tym razem z drętwieniem ręki. Po 20 minutach przerwałem prace i poszedłem do domu. Teraz siedze już 3 dzień w domu i nawet najmniejszy wysiłek powoduje że serce mi wali jak oszalałe. Musze dodać że u mnie z jedzeniem różnie jest czasem coś zjem sytego..

Wysypka pod wpływem wysiłku

.. ...szczypią mnie oczy, osłabienie. Biore telfast na alergie i juz lepiej, plamki zniknęły choc czasem sie jeszcze jakas pojawi, mi sie wydaje ze to na tle nerwowym. Moje gg jak cos. 6790783. Telfast przestał działać i plamkii powróciły,,,ehh sam nie wiem od czego to zależy... Słyszałem że..

Akcjia *Krew ratuje życie* w Gdańsku

.. ...,ze to normalne, takie osłabienie, w końcu ubyło mi trochu krwi : ) ale dziś nagle moje ręce od czubków palców w głąb dłoni zaczęły robić się białe( jakby w nich krwi nie było ) ,zaczęły tak jakby drętwieć i strasznego wysiłku wymagał ode mnie wykonanie jakiegoś ruchu nimi, po jakiś 15..

Beznadziejne wymęczenie

.. ...wyszły prawidłowo czuje osłabienie każdego dnia praktycznie, w czasie ruchu nie mam zadnego ucisku w klatce itd ale po wysiłku chce mi sie spac, czasem są dni, że dochodzi do tego dziwne uczucie z tylu glowy, nie jest to ból z ktorym nie da sie wytrzymac, to raczej ucisk albo..

Różnica pomiędzy ciśnieniem skurczowym a rozkurczowym a bisocard

.. ...bóle mięśni, ogólne osłabienie. Zażyłam 5 mg Bisocardu, o 20 godz ciśnienie w mare normalne, 111/67, tętno - 66. Jestem cała spocona, czuje się taka zmęczona. Tak jest od prawie roku. Miałam robione echo serca, mam niedomykalność zastawki, wysiłkowe ekg w normie. Mieszkam na I pietrze,..

Bardzo szybkie tetno - Str. 3

.. ...się natomiast ogólnym osłabieniem i brakiem siły do kontynuowania wysiłku. Ja jednak ten czynnik ( mechanizm ) podwyższonego pulsu nazywam brakiem kondycji, ponieważ można go wyeliminować poprzez regularne cwiczenia. To że u Ciebie problemy pojawiły się po jakimś ziele może znaczyć, że..

Czy to skutki uboczne (Betaloc Zok Procoralan)

.. ...czeste zawroty glowy, osłabienie, zmęczenie, brak tolerancji na wysiłek fizyczny. Czy to skutki uboczne leku ?? Bylem 3 dni temu u lekarza i kazal odstawic betaloc a zażywać Procoralan 5mg rano. Oczywiscie odstawiam powoli tzn biore 1 tabl. Proco. rano i pół tabl betaloc w południe i tak..

Ból serca po nagłym zdenerwowaniu i wysiłku

.. ...silnego ucisku i ogólnego osłabienia. Obecnie nie mam możliwosci pojscia do lekarza wiec prosze o porade. nie wiem co to jest ,ale kup sobie aspargin[potas z magnezem] ,i witaminęB6.Pij herbatę z głogu,kwiat lub owoc.Ile masz lat nie piszesz,ile wazysz.Czy palisz.To jest istotne. tak jak..

Czy to nadmiar potasu?

.. ...skurcze mięśni i ogólne osłabienie. Po kolejnym tygodniu, czyli parę dni temu, tata zaczął się uskarżać na bóle mięśni, na ogólne zmęczenie fizyczne organizmu ( przyrównując to do bólu po sporym wysiłku, na przykład po wspinaczce górskiej ). Pojawiają się również zawroty głowy, mogące..

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica?

.. ...gorsze duszności. Do tego osłabienie siły w mięśniach, bóle szyi, karku, rąk, nóg i uczucie duszności okropność. też nie miałam nanic siły a swyprowadzenie psa na dwór było ponad ludzkim wysiłkiem. W domu siedziałam i nie miałam sił nic robić. Dostałam beto zk 50 na dodatkowe skurcze ale..