Osłabienie w nerwicy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 6

.. ...kołatania serca, duszności i osłabienia graniczącego z utratą przytomności. Ciśnienie krwi skakało z noramlnej wartości 110/70 na np. 230/60 a niedotlenienie mózgu związane z tak * głupią pracą * serca powodowało: drgawki, tzw. lunetowe widzenie i przeraźliwe nerwowe ziewanie raz za..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 21

.. ...mięśni. Ja podobne * osłabienie * odczuwam też w karku, rękach, ramionach i w dole kręgosłupa. A czasami nawet na twarzy. Ale sama przekonałam się o tym, że wiele mięśni mam często spiętych bez powodu i nawet nie zdając sobie z tego sprawy i zauważam to dopiero, gdy pomyślę * o, chyba..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 47

.. ...tego serca dokucza mi osłabienie, potworny ból brzucha ( teraz już nie, po 2 pyralginach ), ogólne otępienie... Ale czytam sobie * Nigdy w życiu * ( mimo, ze film 3 razy widziałam )i było tam coś takiego, że czujemy się tak, jak sami tego chcemy... No to ja chcę się czuć dobrze i nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 63

.. ...sprawach lękowych. O osłabieniu na wfie itp - składa się to wszystko w jednolitą całość. Przede wszystkim - czy rozmawiałeś o tym wszystkim z mamą? Lub z jakimś innym dorosłym? Poradziłabym Ci psychologa, żeby Ci pomógł to wszystko uporządkować, ale z doświadczenia wiem, że to musi być..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 26

.. ...mnie dość silny ból i osłabienie na próbnej maturze z polskiego, dodatkowo pojawił się lęk, nie chciałem wychodzić, żeby nie robić zamieszania i jakoś przeszło. Zastanawiam się, czy moje dolegliwości to wynik tylko zespołu Barlowa, czy mogą to być objawy czegoś innego. Zastanawiam się,..

Czy mam nerwicę serca? - Str. 2

.. ...powietrza, czasem ogólne osłabienie. Po wizycie u kardiologa i otrzymaniu leków: problemy minęły, więc można było zmniejszyć dawki - aż do zera. Jednak w ostatnie wakacje koszmar wrócił. Otóż wracałem autobusem z pracy i nagle rozpętała się ogromna burza z gradem. Niestety, ja panicznie..

Nerwica - czy na pewno?

.. ...się, że być może to osłabienie, niedospanie, niedożywienie - wielu Polaków za granicą żyje tak, by jak najwięcej zaoszczędzić. Objawy ustąpiły, ale po niedługim czasie na powrót się pojawiły, co skoniło mnie do odwiedzenie miejscowego szpitala. Pierwsze badania ( krew i EKG ) nie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 3

.. ...w klatce, duszności, osłabienie. Trwa to kilka godzin, a potem uspokaja się, ale już cały dzień jestem roztrzęsiony. Nie wiem czy to wina alkoholu ( ale 2 piwa to jak pisałem bardzo niewiele i wątpię, żeby tak sie to mogło manifestować ). A może mam coś nie tak z trawieniem alkoholu,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 8

.. ...wytrzymać z zawrotami głowy, osłabieniem mięśni, tachykardią i nudnościami, ale brak snu to już przegięcie ) Do Gosi. Gosiu ja kiedy jestem bardzo mocno zdenerwowana moje serce zazwyczaj jest spokojne.Jednak w momentach kiedy wyciszam się,jestem zadowolona,w miarę szczęśliwa,mam jakieś..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...miewam takie nagłe ataki osłabienia i mdłości.Zawsze przy tym mam wysokie tętno, ok.100. Czuje się wtedy na prawde strasznie.Jestem mi bardzo niedobrze i miewam problemy z zasnięciem,słyszę cały czas swoje bijące serce.Robilam juz badania i nic nie wykazały. MOze ktos miał podobne..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 2

.. ...wiedzą dotyczącą sposobów osłabienia przynajmniej tych nadzwyczaj dokuczliwych i utrudniających funkcjonowanie objawów, byłbym niezmiernie wdzięczny za informacje. Pozdrawiam Serdecznie!!! Witaj Krzysztofie! moim skromnym zdaniem powinienes zacząć zażywac Betaloc - pewnie pobierzesz go..

CK-MB

.. ...niesamowite dusznosci i osłabienie ale podobno to zagięcie nie moze dawac takich objawów !! Mam mieć robione badanie metodą holtera a potem EKG wysiłkowe!! ale czuje sie fatalnie !! Myślałam juz ze to nerwica ale ten wynik CK - MB chyba przy nerwicy wychodzi poprawny!! Dostaje leki ,na..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe? - Str. 2

.. ...zawału serca, mroczki, osłabienie, wymioty, uderzenia gorąca potem potworne zimno i dygotanie całego ciała, zaciśnięcie wszystkich wnętrzności, zawroty głowy i inne ) ) pojawiły sie w wakacje 2009. Od razu postanowiłam działać gdyż wiedziałam co mi jest ( moj ojciec ma nerwice od kilku..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 2

.. ...gdyz ja tez miałem full badan i nic nie wyszło - wiec zostaje wiem ze to brzmi nie ładnie psychiatra - naprawde udaj sie tam do niego bo rodzinny lub inny gad da ci jakie gówno ze sie tylko uzaleznisz..

Leki na nerwice - Str. 3

.. ...że zemdleję nudności, osłabienie, nogi jak z waty , drżenie. Może wiesz coś o tym leku, kiedys miałam takie lekarstwo, które po zażyciu zadziałało po 15 minutach, brałam go jakis czas , bardzo mi pomógł, przestałam go brać i dopiero po kilku latach musiałam znowu zacząć brać leki. Ale..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...się, że być może to osłabienie, niedospanie, niedożywienie - wielu Polaków za granicą żyje tak, by jak najwięcej zaoszczędzić. Objawy ustąpiły, ale po niedługim czasie na powrót się pojawiły, co skoniło mnie do odwiedzenie miejscowego szpitala. Pierwsze badania ( krew i EKG ) nie..

Dodatkowe skurcze - Str. 187

.. ...które powoduje uczucie osłabienia, nie totalnego ale osłabienia odczuwalnego w okolicy serca. Tego nie potrafię sobie wytłumaczyć, mimo iż od wialu lat borykam się z nerwicą, ten objaw jest dla mnie nowy i cóz tu mówić niepokojacy, jak wszystko co nowe i nieznane. pozdrawiam: ) witam,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 27

.. ...wiedzą dotyczącą sposobów osłabienia przynajmniej tych nadzwyczaj dokuczliwych i utrudniających funkcjonowanie objawów, byłbym niezmiernie wdzięczny za informacje. Pozdrawiam Serdecznie!!!! mi pomaga chyba xanax czesc, napiszcie mi czy to, co ja mam to nerwica serca. Od kiedy zacząłem..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 30

.. ...pieczenia w mostku i osłabienia to zawsze macie wysokie tetno albo ciesnienie bo ja ostatnio mam ataki ale bez wysokiego cisnienia i tetna,czy to jest normalne przy nerwicy???? czy ktos tu jeszcze zaglada???????? Wiatam u mnie takie objawy nie występują jak drentwienie mózgu tylko mam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 36

.. ...uczuciem omdlenia i osłabienia, drętwienia lewej nogi i reki, uczucie zimna zgoracem na zmianę i tak codziennie.nie chcę siać paniki więc wmawiam sobie ze nic mi nie jest...wizytę u lekarza odwlekam z dnia na dzień, ale coraz bardziej czuję się zmęczony psychicznie i sam na siebie jestem..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 39

.. ...Doszły zawroty głowy, osłabienia itd. Na poczatku kwietnia znowu byłam w Zabrzu na kontroli i EKG powiedziała wyszło super, osłuchała mnie zrobiłam kolejne badania tarczycy itd i znów wszytsko ok. Zadowolona z siebie pojechałam do domu, ale te mysli wgłwoie siedza ze czemu tak miałam..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 36

.. ...nierównomierne bicie, ogólne osłabienie. Byłam u swojego lekarza rodzinnego i dostałam skierowanie na badanie hormonu tarczycy, bo choroby tarczycy dają takie właśnie objawy, nie wykluczam oczywiście też nerwicy. Odezwę się jak będę wiedziała coś więcej. Pozdrawiam MIałem takie drżenie..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 41

.. ...drżenie mięśni, ziewanie, osłabienie, czasem ból w klatce ( lekki ), niedrożność jelit ( ból brzucha ). Oczywiście wkręciłem sobie nerwicę i lekarz prawdopodobnie też by mi to zdiagnozował, a jeśli by się tak stało to był wylądował w psychiatryku. A wiecie co się okazało? To była..

Nerwica czy coś groźnego?

.. ...wróciły jak i doszło osłabienie i okresowy ból po prawej stronie klatki piersiowej oraz wymioty. Efktem wizyty były badania EKG - w normie, Cukier - lekko podwyższony, oraz RTG klatki piersiowej - wynik; POLA PŁUCNE BEZ ZMIAN OGNISKOWYCH. KĄTY WOLNE. SYLWETKA SERCA NIEPOSZERZONA. W..

Duszenie się - Str. 23

.. ...takimi dreszczami i osłabieniem. Właściwie jest mi słabo cały czas, jakbym się zapadała. Czy leczenie jakie Masz przynosi efekty? Gorąco pozdrawiam dziewczyny!!! Jowito! te objawy o których pisałam faktycznie u mnie występowały,ale dawniej zanim chodziłam na psychoterapię.Pomogła mi na..

Duszenie się - Str. 29

.. ...przyjęc. Znowu duszności i osłabienie i ta sama śpiewka - nerwica. Ale jest jakiś przebłysk, od wczoraj lekka poprawa, czuję się słabo ale nie tak jak ostatnio, zaczęłam nawet powolutku dzisiaj sprzątac. Biorę XANAX 0.5 3x dziennie i Coaxil 3x dziennie. Cały czas chce mi się spac...

Moje boje, czy to na pewno nerwica? - Str. 2

.. ...duszności i ogólnego osłabienia, potem drętwieje mu lewa ręka, potem traci moc w nogach i osuwa się na krzesło. Ma stan lekowy, myśli, że umiera, nie może poruszać ani rękoma, ani nogami. Ale zamiast wysokiego, ma niewyczuwalne tetno. Dwa razy odjechał raz na ulicy, a raz przy mnie i..

Nerwica serca, czy też może przerost?!

.. ...kłucie w karku - Ogólne osłabienie - Kłucie w przedniej całej przedniej części szyi, jak by takie drobne igiełki, ale to tylko czasami - Gdy wdycham mocniej powietrze kuje mnie po lewej stronie klatki piersiowej - Czuje, że ciężko mi jakoś w mostku Chciałbym także dodać, że wcześniej..

Nerwica serca, czy też może przerost?! - Str. 2

.. ...koniec zawrót głowy i osłabienie UWAGA! W tej sytuacji nie odczuwałem przyspieszonej akcji bicia serca, nawet przyłożyłem rękę by sprawdzić i serce biło normalnie ( tzn. nie posiadałem jakiegoś młotowego bicia serca, które towarzyszyło mi wcześniej ) . Bez najmniejszego zastanowienia..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 7

.. ...organizm przez jakieś osłabienie, nieodpoczywanie i harowanie ponad siłę. Nie umiałam przystopować, odpocząć, a organizm się tego domagał. Często brałam gorącą kąpiel po której tak sie osłabiłam, że dostawałam ataków lękowych i nawet nie pomyślałam wtedy, że to może je wywołać zbyt..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...wszystkim, nudności, osłabienie, złe samopoczucie. Nie wiem co robić. Za jakiś miesiąc powtórzę sobie rezonans bo znowu myślę że może to jakiś guz no bo tak silne zawroty głowy od nerwicy?? Czy to możliwe?? Pomocy, czy ktoś wie jak temu zaradzić?? Zapomniałam dodać że od jakichś dwóch..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 396

.. ...niepokojące anemia silne osłabienie nie zastanawiaj sie niech ci porobią badania i to pilnie witam wszystkich serdeczeni!! u mnie tez sloneczko swieci od samego rana i jest cieplutko dlatego mam zamiar tak jak i wczoraj wybrac sie na wiosenny spacerek z moim kundlem; ) poki co jeszcze..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 417

.. ...oblewanie się potami, osłabienie, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Naprawdę warto to sprawdzić! Pozdrawiam. barbarella dziękujemy za radę: ) Ja naszczęście mam w porządku tarczycę bo robili mi badanie w..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 467

.. ...zlecenie, a z takim osłabieniem i niedoleczeniem do końca to nie wiem jak ja sobie dam rade.... prawie 3 miesiace poza domem, w innym województwie........ Z jednego sie ciesze ze zaczyna powolutku dawac rade z nerwicą a wszystko dzieki książce : STRACH I PANICZNY LĘK Rogera Bakera...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 481

.. ...wystąpił lęk - duszność i osłabienie - a pojechałam samochodem. To chyba cud ,że jakoś dojechałam . On był tak wystraszony ,że nie mogłam ani jego uspokoić ,ani siebie .Pół nocy przepłakałam,zła ,żeOn to wszystko widział.Były okresy ,że jakoś sobie radziłam ,ale dzieci były mniejsze i..

Czy ktoś ma podobnie? Moje serce bije inaczej

.. ...temu mrowienie i nagłe osłabienie z objawami przyduszania to często najzwyklejsza nerwica. Kardiolog nic tu nie poradzi.. Podpięci pod holter często czekają na atak i w ten sposób sami doprowadzają do sytuacji stresowej. I... nic... Bo ataki znacznie częściej pojawiają się w sytuacji..

Czy to był zawał serca?

.. ...15 sekund i powoduje osłabienie bliskie omdlenia a potem wszystko wraca do normy tylko boli mnie serce... co to może być proszę o pomoc. Witaj * kielek85 * . czy to był zawał czy to jest nerwica musi stwierdzić lekarz. Wykonanie samego ekg nie daje pełnego obrazu serca. W młodym wieku..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 18

.. ...dolegliwości - natomiast przy osłabieniu organizmu atakują na maxa !! grypa i angina to też atak dziadostwa !! ciało na zewnątrz myjesz codziennie, a mimo to i tak nie jest czyste w 100% - a czy kiedyś myłaś swój środek !!! dlatego jak lekarze nie widzą tego w badaniach lub naocznie to..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 21

.. ...na czym polega Twoje osłabienie czy to uczucie niemocy w rękach, nogach? Marzena Hej Reńka, Leki gastrologiczne często powodują rozmaite skutki uboczne, w tym duszności i objawy nerwicowo - depresyjne. Sama padłam ofiarą diabelstwa bo najwyraźniej mam uczulenie i od 4 m - cy próbuję z..

Nerwica w ciąży - Str. 26

.. ...ciągnie stad te zajady i osłabienie. Dlatego zaczełam przyjmowac feminatal. Dzisiaj znów mi głowa pęka, chyba sobie przywowałalm ten ból. Napiszcie ile w 24 tyg wazylo wasze malenstwo. Mika koniecznie idź do lekarza, nie czekaj az Ci samo przejdzie. Przepisze Ci jakies leki i po sprawie...

Nerwica w ciąży - Str. 66

.. ...w brzuchu. Ale takie osłabienie, jakbym stala obok siebie. Wiem ze gdybym sie teraz nakrecila to poszloby w atak;( Cholera co za kurestwo nas dotknelo. Asia ja praktycznie mam tatk codziennie...niestety mialam w ciazy duuuuzo nerwow i jeszcze jutro mnie czeka stres ogromny...jak bedziesz..

Nerwica w ciąży - Str. 83

.. ...lękiem.Moje objawy to:Straszne osłabienie,które nie odpuszcza ani na sekundę,dziwne drżenia w środku,nie mogę się na niczym skupić,nawet jak zaczynam coś robi,ć to już nie mam siły,takie ciągłe poddenerwowanie.Czuję się tak jak by stało się coś strasznego a ja nie mogę przestć o tym..

Nerwica w ciąży - Str. 104

.. ...niczym ) * ogólne totalne osłabienie, takie, że nie mogę wstać a nawet jak leżę to mam wrażenie, że zaraz zemdleję. * całkowity brak łaknienia, jedzenie zatrzymuje mi się w gardle i nawet nie mogę przełknąć ( więc jem na siłę żeby potem nikt mi nie powiedział, że mdleję bo nie jem ) Po..

Czy to nerwica? bóle brzucha

.. ...pępkiem, kłócia pod żebrami, lekkie kłócia w podbrzuszu, zawroty głowy, osłabienie... Czy nerwica może mieć wpływ na to wszystko? witaj.ja tez to mam i tez mam nerwice:( mam nadzieje,ze to tylko nerwica pozdr..

Niby zawał a tu nic?

.. ...dretwienie rąk, uczucie osłabienia, jak po realanium przeszło to widac ze cos nie tak na tle nerwowym sie dzieje , wiem jak to jest bo nerwica potrafi czynic rozne rzeczy i byc moze ze przemeczenie organizmu skoro tyle jezdzisz samochodem . Zalecam spokoj, teraz koniecznie odpoczynek i..

Lexapro - Str. 9

.. ...samopoczucie, lęk i osłabienie. Zaczyna brakować mi cierpliwości. Atlanta, nie obawiaj się o swoje serce. Nerwica atakuje najczęściej ten organ, który mamy najsłabszy. Potrafi maskować różne choroby, w tym zawał, wylew itp. Bóle w klatce piersiowej to chyba najbardziej typowy objaw..

Walka z nerwicą

.. ...to tylko omdleniami i osłabieniami. każda wizyta u lekarza konczyła się stwierdzeniem * jest wszystko w porządku * . wizyty u kardiologa też konczyły się stwierdzeniem ze jest wszystko dobrze. w końcu ktos polecił mi zażywanie magnezu, pomagało do pewnego momentu. od jakiegoś czasu mam..

Czy to nerwica - nie mam już sił?

.. ...właśnie... bezsilność, osłabienie. Lekarze tak naprawdę nie są w nas i nic nie zrozumieją, no ostatecznie - prawie rozumieją, a jak wiemy * prawie robi wielką różnicę * , szczególnie w przypadku tak skomplikowanej ludzkiej psychiki. Cytałam ulotkę Paxtin`u, czy jakoś tak. Lek w sam raz..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała

.. ...problem po dziś dzień ) - osłabienie ciała ( ostatnio nawet kończyn górnych ) Byłem z tymi objawami u lekarki rodzinnej ( wcześniej była pediatrą ) lecz ona po badaniach krwi i moczu które przeprowadziłem z czystym sumieniem stwierdziła że nic mi nie jest, i nie potrzebnie się martwie o..

Ciagłe zawroty glowy, kołatanie serca, uczucie ze zaraz zemdleje

.. ...powolii przechodzilo, ale osłabienei i zawroty glowy pozostały. Mam ogromna prosbe, czy moglby mnie ktos nakierowac co dzieje sie z moim zdrowiem?? Czy jest to moze jakas nerwica?? Bardzo prosze o pomoc i z góry wszystkim dziekuje. Martin Murinio, jakie badania tarczycy robiłeś? Czy..

Zapalenie mięśnia sercowego czy nerwica?

.. ...miejscu, zmęczenie, osłabienie, bladość. Szybko się męczy - po krótkim spacerze jest jej słabo, nie ma siły w rękach i w nogach, robi się blada. Załatwiam wizytę u kolejnego kardiologa, tym razem w Szczecinie. Podejrzewam albo nerwicę serca, albo zapalenie mięśnia sercowego. Boje się..

Nerwica - ja walczę, a Ty? pomóżmy sobie - Str. 2

.. ...brzuchu, ból głowy, osłabienie, ciągła myśl, że zaraz zemdleje, słaby oddech, duszności, na 1 listopada nie dałam rady stać na cmentarzu, niesamowity ból nóg i duszności, ciężkość w klatce piersiowej. Wszystkie wyniki mam super, bo robiłam i ekg i krew - wszystko ok! W niedzielę..

Czy ktoś też tak ma? objawy nerwicy?

.. ...pochodzić od kręgosłupa /RTG/Osłabienia mogą mieć różne przyczyny.USG serca /echo/nie ma potrzeby powtarzać skoro było robione niedawno.Takie objawy nie występują bez powodu,należy szukać przyczyny osłabień.Lekarze ogólni niechętnie wysyłają do specjalistów.Należy bardziej..

Czy to nerwica? osłabienia, problemy z koncentracją i pamięcią

.. Witam. Od kilku miesięcy mam dziwne dolegliwości. Czuję się bardzo osłabiona, mam problemy z koncentracją i pamiecia. Mam w tym roku mature i utrudnia mi to nauke. Chodzę rozkojarzona i jakby zaniepokojona. Dodatkowo mam czasem bóle głowy i szumy w prawym uchu oraz uczucie pieczenia w prawej łopatce. Martwie..

Bóle głowy, nerwica, osłabienie organizmu

.. ...zmniejszona koordynacja, osłabienie organizmu. Co to może być ? Najbardziej martwią mnie te dziwne bóle głowy. Hej, uczennica. Czy lekarz zlecił Ci jakieś badania? Diagnozowanie nerwicy * w ciemno * jest typowe dla naszych lekarzy, zwłaszcza wobec młodych ludzi. Powinnaś zrobić..

Jak żyć z nerwicą?

.. ...piersiowej, z ogólnym osłabieniem. Czułam sie bezsilna i jak bym miała connajmiej zaraz umrzeć. Początkowo stwierdzono, że było to odwodnienie. Ale sprawa zaczeła nabierać inny tor gdy po dwóch tygodnia znów trafiłam na izbę przyjęć z tymi samymi objawami. Poraz kolejny dostałam..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 7

.. ...oprócz niewielkiego osłabienia,a nerwicowo też całkowity spokój,więc jest powód do radości.Już wkrótce będe mogła wnieść cebulki begoni do domu! w końcu luty już blisko: ) Izabello może to i dobrze te kilometry w końcu ruch to zdrowie: ) Maggla fryzjer,ciuchy...to kobietom pomaga: ) do..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 20

.. ...mnie pozostało tylko osłabienie ,ogólnie rzec można jest nieźle.Za oknem widzę słoneczną pogodę a na termometrze ciut poniżej zera. Myślę Klaudio ,że może teraz będziesz częściej * rozjaśniała * nasze forum: ) ) ) Ciebie Kasiek chcę przeprosić ,że * rozrzucając * nas po kraju nie..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 23

.. ...dobrze bo i tak czuję osłabienie i za bardzo do większych prac się nie nadaję. Dzisiaj następne badanie kontrolne ,ale mam jakieś wewnętrzne przekonanie ,że musi być dobrze.Wczoraj tyle pozytywnej energii do mnie przepłynęło od mojej siostrzyczki i jej córeczki ,zresztą po każdym..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 28

.. ...dobrze,poza ogólnym osłabieniem.Cieszę się ,ze tyle Was się tu pojawia,zbiera się naprawdę niezła grupka osób wspierających. Martha rzeczywiście nie każdy jest w stanie radzić sobie bez leków,ale ważne żeby na nich nie poprzestać tylko pracować nad sobą przy pomocy psychologa i stopniowo..

Nerwica czy coś innego? - Str. 2

.. ...Jeśli niepokoisz się płucami rzeczywiście najlepiej zrób badania bo myślenie o tym że może coś Ci jest na pewno tylko wzmaga stres. Na zdenerwowanie natomiast polecam zioła albo leki ziołowe np Nervomix..

Duszności, wysoki puls i osłabienie

.. Pomóżcie!Czy to nerwica?!Miewam wciąż lęki, często płaczę, czuję sie bardzo slabo, miewam zawroty glowy..jak mam gdzies wyjsc to zaraz sie stresuje...mam takie ataki że jak ostatnio jechalam samochodem to miałam BARDZO przyspieszony puls,mialam wrazenie ze zaraz przestane oddychac!!Serce walilo jak..

Nerwica czy serce?

.. ...czuje nagłe uczucie osłabienia i jakbym zaraz miała nie oddychac?wtedy sie strasznie boje...jakby oddech zdecydowanie zbyt plytki...wciaz sie na nim skupiam...ale czasami nie mysle o tym i nagle mi duszno...jakbym zaraz zemdlec i uczucie ze zaraz przestane dodychac:( Tego samego posta..

Ból serca, zawroty głowy i osłabienie

.. ...zawroty i jakies paskudne osłabienie:( ( ( czuje sie zle!!Tomku pomasuj sobie skronie palcami moze przejdzie mi kiedys przechodziło ale nie wiem jak zadziała na ciebie?!jak nie to wez tabletke moze ibuprom?jutro idz do tego lekarza,ale jestem pewna ze to cholerna nerwica daje o sobie..

Nerwica? 19 lat

.. ...serca,drżenia rąk i osłabienia.Z dnia na dzień było coraz gorzej.Aż znalazłam się u lekarza.Wyniki morfologi ok,cukrzyca ok,tarczyca ok ekg ok i wogule wszystko dobrze.Okazało się ze to nerwica która przeistoczyła się w lęk że coś mi się stanie,lęk przed wyjściem z domu i bycia..

Czy to choroba serca ? A może nerwica. Proszę o pomoc

.. ...dopada mnie okropne osłabienie całego ciała. Nie jestem w stanie wyjść na piętro po schodach bo zaraz mam zadyszkę i mroczki przed oczami. Bolą mnie okropnie mięśnie nóg , kolana, ręce. Chce mi się spać, robi się zimno, czasem mam lekki ból w klatce piersiowej, duszność.Pojawia się też..

Moja historia, czy to nerwica?

.. ...itd.. To trwało ciągle, osłabienie, nie miałem do niczego chęci na nic ochoty, moja mama zaczeła mi mówić że to coś z sercem, zaczołem szukać w necie co mi może być, przypisywać sobie różne choroby… Po kilku dniach poszedłem do lekarza rodzinnego opowiedziałem o tym co mi jest,..

To nerwica czy co innego?

.. ...mam 36 stopni, awięc osłabienie. Bardzo często chce mi się ziewać - z niczego, mimo iż nie jestem śpiący i spałem dużo, może nawet za dużo. Nie wiem, czy to nie idzie też od kręgosłupa - mam skoliozę i być może to jakiś ucisk na nerwy? Naprawdę nie wiem co robić, badania nic nie..

Nerwica lękowa

.. ...anglii.po3mc.dopadło mnie takie osłabienie że nie miałem siły chodzić.cokolwiek nie zrobiłem byłem zlany potem.myślałem że to przemęczenie bo ciężko pracowałem.trzymało mnie tak 2 tyg.zjechałem do polski.porobiłem wszystkie możliwe badania i nic..wszystko super.ja oczywiście nie..

Bóle głowy i pogorszenie wzroku

.. ...korzystaniu z komputera i osłabienie/zmęczenie. trudno powiedziec,moze wezel chlonny . wezly chlonne wleka za soba podobne objawy. Może masz migrenę...Zrób tomograf głowy. Mnie też głowa bolała,od tego zresztą zaczęła się moja choroba - nerwica;( nie rozumiem tego ze lekarze pezepisuja..

Nerwica hipochondrialna...

.. ...stopy,łydki,dłonie ),uczucie osłabienia rąk i nóg,czasami bolą mnie dłonie i nogi - głównie palce,czasem bolą mnie też łydki.Ręce mam cały czas zimne i w ogóle często jest mi zimno,jak inni chodza w t - shirtach ja mam na sobie bluzę czy sweter. Czasami robi mi się coś takiego,że bardzo..

Bóle serca , duszności

.. ...zniesienia, i jeszcze osłabienie, ledwo siedzę, nie moge sie na niczym skupic, czuje jak bym leciała do przodu i miała się zaraz przewrocic, zemdleć, wogole głowe mam taką ciężką, najchetniej bym ją zdjęła z siebie :( .. Wiem, że to moze byc objaw nerwicy, i tak sobie to tlumacze, ale..

Nerwica, depresja, a może problemy z krążeniem, tarczycą?

.. ...brzucha, zmęczenia, osłabienia, niskiego ciśnienia, senności, w między czasie pojawiały się kłucie w okolicach serca, nadwrażliwość na ciepło, zaburzenia widzenia ( widzenie nierelane? ), bóle kręgosłupa, nóg, kilka razy wyszły jej węzły chłonne w okolicy szyi, męczy ją lęk o to, że nie..

Problemy ze snem, stres, nerwowość, chwiejność emocjonalna, nerwica?

.. ...latach znów czuje lekkie osłabienie,ale żadnych psychotropów sama homeopatia.pomaga. Jest dobry lek L72 ( poczytaj w necie )homeopatyczny super opinnie.Ja pije melisę.dziurawca i biorę 2 leki homeopatyczne SEDAFIT PC ( 4 tabletki dziennie )i MUCOKEHL D5 ( 8 kropli )Myślę,że homeopatia..

Prawdopodobnie mam nerwice jak większość z was tutaj

.. ...żołądkiem zawroty głowy osłabienie uczucie napiecia niepokój bóle głowy pleców gardła,klucha itp tzw chwile umierania sam nie wiem czy to nerwica czy cos innego są dni kiedy czuje sie dobrze ale przeważaja te z tymi własnie objawami. chodze na psychoterapie od miesiaca pije napary z..

Nastoletnia nerwica - Str. 7

.. ...drętwienia, zaburzenia czucia, osłabienie kończyn? A przy gruczolaku przysadki faktycznie jest podwyższony poziom prolaktyny. Ciekawa jestem o jakim badaniu na SM myślał ten profesor...i czemu za 20 lat...czegoś tu nie kumam... jak ruszam okiem to ta plamka razem sie rusza i rowniesz nie..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 26

.. ...zadziałała/. Później poczułam osłabienie takie jakby mi życie uszło. Ponieważ wczesniej z mężem i z przyjaciółmi byliśmy umówieni do kina. Mimo oporów poszliśmy na film i dałam radę. Dzisiaj sytuacja się powtórzyła , ale siedzę w pracy i się modlę żeby już iść do domu. Napiszcie proszę..

Boję się tłumów ludzi, nerwica społeczna?

.. ...kolejkach.przy tym czuję ogólne osłabienie,przyspieszone bicie serca,pocenie rąk,ale to jest strach przed szczękościskiem.mam to już dobrych parę lat,ale nieprzeszkadzało mi to ponieważ * ataki * pojawiały sie sporadycznie i zazwyczaj po wypiciu alkoholu.teraz pojawiają się częściej i..

Kto mi pomoże w mojej nerwicy lękowej?

.. ...jakie mieli to nagłe osłabienie wzroku,widzenie przez mgłę,które po krótkim czasie mijało i parę lat było OK.A potem od nowa to samo.Obaj 10 lat to mieli.Byli w dobrej kondycji.Jeden miał trzeci raz ,a 2 - drugi raz leczenie.Ja nie sądzę,żeby u ciebie to było.Zbadaj potencjały wzrokowe.I..

Drętwienie i osłabienie to objawy nerwicy?

.. ...włącznie!!! i czuję lekkie osłabienie w tym miejscu!!!! czy to jest jeden z objawów nerwicy??? proszę napiszcie jakie mogą być jeszcze objawy nerwicy!!!! z góry dziękuję niekoniecznie,może to być od kręgosłupa szyjnego lub piersiowego .Pomoże gimnastyka jeśli to jest to.Zwis na drążku na..

Czy to na pewno nerwica? moja historia! jakie macie objawy?

.. ...nastroje,szum w uszach,osłabienie kończy,kurcze mięśni a to wszystko medycyna chińska uważa jako objawy,skutki n i e d o b o r u k r w i.Natomiast to co Ci siedzi w gardle wg tej filozofii określane jest jako /gula/kula histeryczna.Jednak sądzę,że przyczna jest inna niż histeria.Wg tej..

Jeśli to nerwica to co dalej

.. ...temu.Od tego czasu objawy osłabienia i zawroty głowy zdażają się bardzo często nawet kilka razy dziennie, strasznie mi to utrudnia funkcjonowanie , nie wspomnę już że z każdym napadem ogarnia mnie coraz większy strach że to się powtórzy. Boję się że te wszystkie objawy mogą być na tle..

Niedoczynność tarczycy + Euthyrox N 25 + nerwica

.. ...leku podobne stany? Osłabienie, ból głowy ( taki jakby ucisk ) , czy to wszystko te nerwy?? czekam na wasze zdanie. a czy miałaś badany poziom innych hormonów? Np.przysadkowych - prolaktyna itd...?Może dawkę leku należy zmodyfikować?...Zrób badanie TSH i pokaż lekarzowi wynik.Jak..

Czy mozna wyleczyc sie z nerwicy?/

.. ...przepłakałam..i jeszcze to osłabienie...nie umiem i nie mam siły tak dłużej..ktos pisze o psychoterapii..na czym to polega i kiedy można sie udac do psychoterapeuty? Słyszałam, że psychoterapie są drogie. misiu,a moze ty w ciąży jesteś... Witaj. Opierajac sie na moich ( ale i nie tylko..

Nerwica????

.. ...aktualnie się znajduje osłabienie???? czasami skaczący oddech( jak przy powstrzymywaniu płaczu ) szumy w uszach teraz wiem że to moja psychika ale co mam proszki jakies brać???? Mam taki przedmiot w szkole zawodowy jak podstawy psychologi zapodam temat nerwica niepowiem że to ja ja mam a..

Czy to nerwica?

.. ...ze co mi sie dzieje. Osłabienei wystąpiło nagle i trwa od tygodnia i sennosc tez. Jak wstaje rano to włąsnie mysle czy będe osłabiony czy nie.I zaczeło sie to od tego kołotania. Ciągle mierzyłem puls zamartwiałem sie. No i miałem ten okres ciągłego dziwnego stresu jakies dziwne lęki..

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica?

.. ...gorsze duszności. Do tego osłabienie siły w mięśniach, bóle szyi, karku, rąk, nóg i uczucie duszności okropność. też nie miałam nanic siły a swyprowadzenie psa na dwór było ponad ludzkim wysiłkiem. W domu siedziałam i nie miałam sił nic robić. Dostałam beto zk 50 na dodatkowe skurcze ale..

Czy to może być nerwica?

.. ...mdłości, biegunka i ogólne osłabienie ( temperatura 35 ). Miałam robione wszelkie możliwe do zrobienia w tym szpitalu badania. Krew, mocz, zdjęcie Roentgena odcinka szyjnego, ekg, neurolog, laryngolog, okulista - wszystko ok. Dostałam lek Mydocalm na rozkurcz mięśni, witaminę B12 i maść..