Osłabienie zawroty głowy

Udar mózgu

Udar mózgu

.. ...Objawy udaru mózgu. nagłe osłabienie siły kończyny ( górnej lub dolnej ); sztywnienie kończyny; jednostronne pogorszenie widzenia; trudności w mówieniu lub rozumieniu mowy; nagle pojawiający się ból, zawroty głowy. Każdy pacjent po udarze mózgu powinien być rehabilitowany zarówno w..

Betaloc zok 50 raz dziennie

.. ...wszystkie efekty uboczne, osłabienie, zmęczenie, zawroty głowy, deprecha, bezsseność. Mam ochotę odstawić ten lek, no ale właśnie czy można, wizyta u lekarza obowiązkowa, a tak nie lubie... Też go zażywam w tej samej dawce - zmniejsza ilość dodatkowych uderzeń ale po kilku m - cach tak..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 231

.. ...Otępienie, ból z tyłu głowy, osłabienie, ciężkie oddychanie... Mam zawroty głowy przy przeżuwaniu pokarmu, patrzeniu w bok. Dzisiaj doszły nudności i płaczę cały dzień, że mam raka mózgu. A teraz siedzę jak na szpilkach czy dojdą mi wymioty. W nocy nie zasnę sama na łóżku. Nie wiem co..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 989

.. ...potrafię uwierzyć, że osłabienie mięśni w kolanie, stopie też może być objawem nerwicy. A może to nerwica podszywa się pod chorobę, której najbardziej się boimy? Zawału nigdy się nie bałam, bo jestem młoda, mam niskie ciśnienie, toteż epizody kołatania serca miałam radziej niż potworne..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1008

.. ...zawału serca, mroczki, osłabienie, wymioty, uderzenia gorąca potem potworne zimno i dygotanie całego ciała, zaciśnięcie wszystkich wnętrzności, zawroty głowy i inne ) ) pojawiły sie w wakacje 2009. Od razu postanowiłam działać gdyż wiedziałam co mi jest ( moj ojciec ma nerwice od kilku..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej

.. ...się znienacka uczucie osłabienia, zawroty głowy, drętwienia kończyn i momentami gwałtowny ból w okolicy serca.Pierwszy taki incydent zakończyłem na pogotwiu.Wszystko ok.no wiec seria badań ekg, holter sercowy i ciśnieniowy, testy wysiłkowe, tilt test, gastroskopia, usg jamy..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 14

.. ...Zdarzało się nawet, że z osłabienia nie mogłam iść do pracy. Kołatanie, przyspieszone tętno, drżenie rąk, zawroty głowy, straszne osłabienie, uczucie, jakby serce biło podwójnie, kłucie w klatce piersiowej, problemy z oddychaniem, to wszystko to dla mnie norma. Wcześniej też zdarzały się..

Ablacja przez dr. Koźluka - Str. 3

.. ...skurczu, odczuwam ciągłe osłabienie, zawroty głowy, nogi * z waty * , uczucie odpływania, tak jakbym miała zemdleć, co kiedyś się zresztą zdarzyło. Zaproponowano mi ablację, bo moja arytmia daje przykre dla mnie objawy i często przeszkadza w normalnym życiu, a do tego w najbliższym..

Niedoczynność tarczycy - Str. 16

.. ...połykaniem pokarmów, osłabienie, brak siły w rękach i drżenie nóg. Zrobiłam TSH - wynik miniej ni 0,005 . Od dwoch tygoni mam niesamowite zawroty głowy, nie mogę sama wyjśc na ulicę, bo mam drżenie nóg. Obecnie przjmuję 87,5 eutyroxu i z dnia na dzień jest coraz gorzej Byłam u okulisty..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 165

.. ...drugi znów się zaczyna osłabienie zawroty głowy drętwienie nóg i ogólne rozbicie i znowu te myśli to właśnie one są najgorsze ja idę ulicą i naraz dopada mnie myśl że padnę i umrę i najgorsze jest to że pojawia sie ona w podświadomosci i wtedy myślę że ci wszyscy lekarze którzy mówia że..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 180

.. ...na kilka dni : ogólne osłabienie, zawroty głowy ( jak by na ułamek sekundy świat się zatrzymał ) i bóle głowy ( delikatne kłucie w głowie ), krótszy oddech, drętwienie szczęki ( plątanie się języka, słabsza pamięć ), mrowienie w kończynach ,ucisk w klatce piersiowej ,ból mięśni i stawów...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 190

.. ...macie uczucie totalnego osłabienia? Podzielcie się swoimi sposobami radzenia sobie z tym. Z góry dzięki, pozdrawiam PS: jestem też ciekawy, czy ktoś w ogóle odpowie na tego posta, patrząc na powyższe posty rzadko kiedy ktokolwiek komukolwiek odpowiada tutaj, zazwyczaj ludzie piszą tylko..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 194

.. ...objawów typu duszności, osłabienia, nogi z waty, zawroty głowy od niedawna doszło dzwonienie w uszach bardzo częste, niemal non stop, ale cóż, taka * uroda * nerwicy i taka uroda depresji. Takich ludzi jak my jest mnóstwo na świecie - o ile jest to jakiekolwiek pocieszenie. Niestety..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe? - Str. 2

.. ...zawału serca, mroczki, osłabienie, wymioty, uderzenia gorąca potem potworne zimno i dygotanie całego ciała, zaciśnięcie wszystkich wnętrzności, zawroty głowy i inne ) ) pojawiły sie w wakacje 2009. Od razu postanowiłam działać gdyż wiedziałam co mi jest ( moj ojciec ma nerwice od kilku..

Dodatkowe skurcze - Str. 293

.. ...związane – osłabienie, zawroty głowy, omdlenia.Dodatkowe skurcze komorowe serca to nieprawidłowe, dodatkowe skurcze serca zaburzające jego rytm, powstające właśnie w prawej lub lewej komorze serca. Dodatkowe skurcze nadkomorowe serca to nieprawidłowe, dodatkowe skurcze serca..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 30

.. ...pieczenia w mostku i osłabienia to zawsze macie wysokie tetno albo ciesnienie bo ja ostatnio mam ataki ale bez wysokiego cisnienia i tetna,czy to jest normalne przy nerwicy???? czy ktos tu jeszcze zaglada???????? Wiatam u mnie takie objawy nie występują jak drentwienie mózgu tylko mam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 259

.. ...wysokie ciśnienie krwi, osłabienie, zawroty głowy, szybki puls, potliwość,duszność, załamanie, zaniki pamięci, nerwowość,egocentryzm, poczucie tracenia kontroli nad sobą, poczucie nadchodzącego omdlenia - bez omdlenia, drżenie rąk, powieki, mięśni, utrata pewności siebie, tracenie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 281

.. ...różne * sensacje * , to osłabienie, to dziwne lęki, łomotanie serca to znów zawroty głowy i towarzyszące temu uczucie że * odpływam * . Uczucie straszne bo nie wiem co sie ze mną dzieje, czy serce szwankuje czy też coś z głowa. Zrobiłem sobie wszystkie możliwe badania łącznie z..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 2

.. ...niepokojące objawy typu osłabienie, zawroty głowy? http://www.drivehq.com/folder/p975959/02453540.aspx Tutaj znajdziesz poradnik do scigniecia po operacji zastawki. Warto poczytać. Odpowiedź na powyzsze pytania jest trudna i dość indywidualna. U mnie to bylo ok 1 mc. Ze szpitala..

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem - Str. 2

.. ...roku czuję się źle. Osłabienie, zawroty głowy. Parę miesięcy temu miałam robione badania i okazało się, że mam niedobór żelaza i innych witamin. Zaczęłam brać witaminy, wszystkie wartości wróciły do normy, a ja dalej czułam się źle. Myślałam, że trzeba czasu, że przejdzie. No ale nie..

Zawroty głowy i przeskakiwanie serca

.. ...Przy tym mam uczucie osłabienia. Zdarza mi się też dziwne jakby przeskakiwanie serca, i tak jakby na sekundę, dwie zatrzymało się wogóle. Ale to przeskakiwanie występuje rzadko, dużo rzadziej niż zawroty. Serce mnie nie boli, robiłam badania krwi i moczu, wszystko jest ok. Ekg niby też..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała

.. ...Ja osobiście uczucie osłabienia to mam dość często do tego senność zawroty głowy tak samo. hej! byłam własnie u neurolaga i stwierdził, ze mam stany lękowe przepisał mi SPAMILAN 3 x dziennie po 1 tabletce, no zobaczymy czy to cos pomoże! ja mam taką nadzieje bo juz mam dosyc tego..

Czy EKG to wyrocznia?

.. ...plecach, po bokach, osłabienie, zawroty głowy czyli objawy raczej związane z sercem to prawidłowe badanie EKG wykluczy to na 100%? Mój mąż miał EKG i wykazało że jest wszystko OK, ale objawy nadal są, internista twierdzi, że to osłabienie więc już zgłupiałam. Bo wg mnie to serce, a EKG..

Koszmary, głupie myśli, zawroty głowy, boję się wyjść z domu

.. ...głowy które tłumaczyłam osłabieniem.otem potoczyło się juz szybko:ucisk jakby obręczy wokółgłowy,uczucie jakby ktos położył mi ciężki głaz z tyłu głowy,zaciskanie w gardle,dusznosci,drgawki jak przy padaczce i zawroty głowy które nie pozwoliły mi samej poruszac się. Nieprzytomne myśli..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie

.. Witam,prosze Was o pomoc.Sama juz sobie nie daje rady.Nie wiem co sie ze mna dzieje.Od paru miesiecy mam straszne zawroty głowy.Boje sie wychodzic z domu.Cały czas o tym mysle,unikam imprez,najchetniej zostaje w domu.Byłam rozrywkowa dziewczyna co tydzien imprezy i nigdy mało nie miałam.Teraz stałam sie..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 7

.. ...nagłego zawrotu głowu z osłabieniem nóg i całego ciała. Pojechałam do szpitala, ale tam zmierzyli ciśnienie, zrobili ekg i puścili do domu. Od tamtej pory nieprzerwanie chodze po wielu lekarzach, bo objawy mam różne; mrowienia kończyn, drętwienia i cały czas te zawroty. Robiłam mnóstwo..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...mogą jednak wywołać osłabienie, zaburzenia rytmu serca, drżenia mięśni, objawy neurologiczne i wiele innych. Zazwyczaj rutynowo oznacza się stężenie sodu ( Na+ ) i potasu ( K+ ) w surowicy, choć badania mogą być poszerzone w zależności od zgłaszanych przez pacjenta objawów np. o pomiar..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...wszystkim, nudności, osłabienie, złe samopoczucie. Nie wiem co robić. Za jakiś miesiąc powtórzę sobie rezonans bo znowu myślę że może to jakiś guz no bo tak silne zawroty głowy od nerwicy?? Czy to możliwe?? Pomocy, czy ktoś wie jak temu zaradzić?? Zapomniałam dodać że od jakichś dwóch..

Szybkie bicie serca, lęk, zawroty głowy

.. ...lęk, zawroty głowy, osłabienie i szum w uszach. Tak meczylem się cała zimę[ mialem badania krwi, ekg, neurolog, laryngolog]. W styczniu poszedłem do pracy i objawy zaczeły zanikać, a jedyne co mi zostało to osłabienie i szumy uszne[ w momencie gdy czułem głód to tracilem siły i pojawialy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 417

.. ...oblewanie się potami, osłabienie, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Naprawdę warto to sprawdzić! Pozdrawiam. barbarella dziękujemy za radę: ) Ja naszczęście mam w porządku tarczycę bo robili mi badanie w..

Ból serca i zawroty głowy

.. ...mam jakieś takie małe osłabienia, ale zaraz wracam do normy, najgorzej jak gdzieś muszę pojechać, wtedy gdy wsiadam do jakiegoś pojazdu to momentalnie mi słabo. W ogóle czuję się jakoś tak dziwnie, jakby we śnie. Proszę o informację co to może być ? ystarczą jakieś leki na uspokojenie ?..

Dziwne objawy i napady po alkoholu

.. ...nerwowo - mięśniowej oraz osłabienia i nieprawidłowości pracy serca, które mogą prowadzić do: nagłych zawrotów głowy, bolesnych skurczy łydek, uczucia odrętwienia i mrowienia w kończynach, wzmożonego wypadania włosów, łamania się paznokci, próchnicy zębów, rozdrażnienia, lęków, trudności..

Dziwny ból w klatce piersiowej

.. ...piersiowej, drętwienie ciała, osłabienie, zawroty głowy, lekarz rodzinny podejrzewał arytmie i skierował mnie do kardiologa, poszłam prywatnie bo po publicznej służbie zdrowia nie chciałam się tułać, badania też robiłam prywatnie, bo to o wiele szybciej... Kardiolog stwierdziła wypadanie..

Osłabienie i zawroty głowy po wstaniu

.. Witam mam taki problem ze np dzis wstalem i czuje sie abrdzo slaby tzn niemoge nic rpaktycznie robic kreci mi sie w glowie.czuje sie tak jabym nosil 100 kg worki a nic neirobilem prosze o rady tez mam podobny problem raptowne wstanie powoduje zawroty głowy, mam w tedy trudność w utrzymaniu równowagi, obraz..

Kołatanie serca, serce po prostu wariuje

.. ...szybko i odczuwam ogólne osłabienie i zawroty głowy. Zazwyczaj mam puls w granicach 75 - 90, a wtedy osiąga średnio 150. Oczywiście byłam z tym u lekarza, gdy dostałam jeden z pierwszych ataków. To było parę lat temu. Zrobili mi EKG i echo serca, po czym stwierdzili, że nic wielkiego mi..

Częstoskurcz nadkomorowy na tle nerwowym - rokowania - Str. 2

.. ...skurcze mięśni, okresowe osłabienie, zawroty głowy, napady lęku. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia! do Jacek: odwiedziałam temat z ciekawości po długim czasie nieobecności: ) dziękuję za posta i za okazaną chęć pomocy: ) na szczęście ja też nie wierzę w to co ona pisała, lekarka tylko..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 8

.. ...innych objawów duszności osłabienia zawroty głowy nogi z waty itd..zresztą znacie to a do tego niepokój strach lęk...próbowałem różnych metod psycholog psychoterapeuta..leki( lerivon,seroxat,fevarin,tranxene ) i wsumie żaden nie dał za dużo no tranxene ratuje doraźnie...ale to nie jest..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 114

.. ...ani zadzwonić odrazu osłabienie, zawroty głowy, nerwówka. Normalnie szok, nie pomagało mówienie sobie że to normalka, że zaraz przejdzie, męczyłam się z 10 minut aż mąż nie wrócił. I jak tu być optymistycznie nastawionym do życia? :( Dolores zazdroszcze Ci że znalazłaś taką terapeutke, u..

Zawroty głowy, nudności i dziwne ciśnienie

.. ...czasie infekcji oraz osłabienie lewych kończyn. Badaniem neurologicznym przy przyjęciu stwierdzało się: przytomny,prawidłowo zorientowany w czasie i miejscu,o.oponowe ujemne,oczopląs poziomy,niewielkie osłabienie siły mięśniowej lewych kończyn bez obj. piramidowych,niewielka niezborność..

Ból serca, zawroty głowy i osłabienie

.. ...zawroty i jakies paskudne osłabienie:( ( ( czuje sie zle!!Tomku pomasuj sobie skronie palcami moze przejdzie mi kiedys przechodziło ale nie wiem jak zadziała na ciebie?!jak nie to wez tabletke moze ibuprom?jutro idz do tego lekarza,ale jestem pewna ze to cholerna nerwica daje o sobie..

Poranne bóle głowy i osłabienie wciągu dnia

.. ...ciągu dnia czuję wyraźne osłabienie, zaburzenia koncentracji i pamięci, towarzyszą w/w objawom zawroty głowy o lekkim nasileniu. Wspomniane bóle są nieznaczne, jednak podczas * zapracowanych, ciężkich * dni gdy nie mam czasu odpocząć, ( wydaje się z braku jedzenia ) pojawiają się bóle o..

Duszenie, napady zimna i zawroty głowy

.. ...przy tym pojawiaja się osłabienie i zawroty głowy. gDY SIĘ POŁOZE JEST NIECO LEPIEJ,ALE TYLKO GDY POŁOŻĘ SIĘ NA PLECACH,GDY LEŻĘ NA BOKU,JEST TYLKO GORZEJ. Gdy duszenie przechodzi zaczyna się dalszy koszmar. Nagły napad zimna i nic nie pomaga,mogę się okryć nawet dwoma kołdrami,tak mną..

Bóle i zawroty głowy a torbiel jajnika

.. ...głowy w okolicy skroni i płata czołowego nasilajacy sie wieczorem, a do tego ogolne osłabienie i tetno 140/51. Do tego mam napady gorąca.Zupełnie nie mam pojecia czego to moga byc objawy . proszę o pomoc..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 26

.. ...zadziałała/. Później poczułam osłabienie takie jakby mi życie uszło. Ponieważ wczesniej z mężem i z przyjaciółmi byliśmy umówieni do kina. Mimo oporów poszliśmy na film i dałam radę. Dzisiaj sytuacja się powtórzyła , ale siedzę w pracy i się modlę żeby już iść do domu. Napiszcie proszę..

Objawy niedoboru magnezu

.. ...100, skoki ciśnienia, osłabienie, zawroty głowy, ogólne złe samopoczucie moga byc objawami niedoboru magnezu? to moga byc objawy wszyskiego, lekarz sie klania i szczegolowe badania. jestem w ich trakcie, ale mam już dość takiego samopoczucie i dla tego dopytuje z każej strony, żęby pomóc..

Straszne kołatanie serca i całe ciało mi drga

.. ...nogach,drgania mięśniowe,osłabienie kończyn,głuche czucie powierzchni rąk.Wg tej medycyny wątroba kontroluje mięśnie.stąd jak sądzę drżenie moęśni.Radziłbym Ci skontrolować ile wody w ciągu doby wypijasz.Wody.Fachowcem nie jestem,ale myślę,że we krwi to musi być i woda Cześć. Mam takie..

Czy to nadmiar potasu?

.. ...skurcze mięśni i ogólne osłabienie. Po kolejnym tygodniu, czyli parę dni temu, tata zaczął się uskarżać na bóle mięśni, na ogólne zmęczenie fizyczne organizmu ( przyrównując to do bólu po sporym wysiłku, na przykład po wspinaczce górskiej ). Pojawiają się również zawroty głowy, mogące..

Jeśli to nerwica to co dalej

.. ...temu.Od tego czasu objawy osłabienia i zawroty głowy zdażają się bardzo często nawet kilka razy dziennie, strasznie mi to utrudnia funkcjonowanie , nie wspomnę już że z każdym napadem ogarnia mnie coraz większy strach że to się powtórzy. Boję się że te wszystkie objawy mogą być na tle..

Zdrętwały język i osłabienie

.. Witam ; ) mam na imie Tomek mam 18 lat od jakiegoś tygodnia zdrętwiał mi język i odczuwam lekkie odrętwienie skury na brodzie. Wcześniej jakoś czułem sie osłabiony z natury jestem silnych chłopem bo dużo pracuje ale gdy teraz pracuje naprzykład przy drzewie szybko męcze się i odczuwam lekkie zawroty głowy...

Ogólne osłabienie

.. Witam! Od 4 dni mam pewien problem. Pierwszego dnia zaczęła mi drgać powieka ( dość długo ), przez kolejne dni aż do dzisiaj jestem ogólnie osłabiony, dzisiaj było lepiej ale na wieczór miałem przez jakieś 10 minut zawroty głowy. Robię się szybko śpiący. Czego to może być wina? Niedobór jakichś minerałów? Z..

Kołotanie serca , Zawroty głowy , Uczucie wiecznego zmęczenia

.. ...pradziadków. Duszność , osłabienie , zawroty głowy , jakieś lęki że zaraz umre , wiecznie mi zimno i spać mi się chce, dłonie lekko drętwieją, schudłem, jakby pociemniały mi kolory które widze. Najgorzej jest gdy zapale papierosa, dużo nie pale ale jak już zapale to koniec. Wstaje rano ,..

Częste bóle i zawroty gówy oraz dziwne objawy...

.. ...zdarzają się zawroty głowy, osłabienia i szybsze bicie serca. Dokuczliwa jest również wrażliwość mojej głowy na uderzenia. Czasem wystarczy lekkie uderzenia albo nawet wstrzą i głowa już boli.. Przez to nie moge np. robić * główek * przy grze w piłce. Niepokoi mnie także pojawienie się..

Zawroty głowy , lęk itd

.. ...zawroty głowy , ogólne osłabienie , szum w uszach , czasem bóle głowy a najgorsze potem to strach , że coś mi się stanie , że się przerwócę , bałam się sama wychodzić z domu , bałam się , że to coś poważnego , że umrę itd ...zrobiłam wtedy badania - EEG , EMG , prześwietlenie kręgosłupa..